Kategoriler
Genel

Marksizm konusunda DNC’nin hedefi ve kurumsal bağışçılar

SS: BLM’nin gerçekte Marksizmi yeni ABD hükümeti işletim sistemi olarak kurmak için nasıl bir girişim olduğu hakkında bir şeyler görüyorum. Ve DNC ve diğer zengin kurumsal bağışçılar tarafından desteklendiğini.

Sorum şu: Neden herhangi bir şirket “üretim araçlarının işçiler tarafından ele geçirildiği” bir sistem isteyesin?

Büyük bir şirketin veya endüstrinin isteyeceği son şey bu olmaz mıydı?

Zengin ve kurumsal bağışçılara hitap eden herhangi bir politikacının da uzantısıyla istediği son şey olmaz mı?

Burada neyi kaçırdığımı anlamama yardımcı ol.

Kategoriler
Genel

Amerika, Rusya ve Çin arasındaki vekalet savaşının ortasında mı?

Ailenizle bir akşam yemeği sohbeti sırasında aklıma gelen bir şey. Demokratların Çin’le nasıl güçlü mali bağları olduğunu ve Trump’ın Rusya ile olan gizlilik iddialarını düşünürseniz, bu iki ülkenin şu anda Amerika’da iktidarı kazanması ve ABD siyasi sistemi içinde birbirlerine karşı savaşması mümkün olabilir mi?

Bu teori iyi düşünülmemiştir ve dünyanın en güçlü süper gücü olan Amerika’nın bu iki ulus devlete düştüğüne inanmak zordur, ancak ABD’nin 2016’dan bu yana her iki ülkenin de teorileştirilmesiyle genel olarak aynı olmadığını düşünmeniz gerekir. o zamandan beri güçlü etkili bağlara sahip.

Kategoriler
Genel

9/11 Bilgileri

11 Eylül ve kulenin çöküşüne neden olan uçakların olmadığı teorisinin arkasındaki bilim hakkında bir kitabım vardı, ama artık ne olduğunu hatırlayamıyorum. Kocam ve ben bu akşam komplolar hakkında hararetli bir tartışmaya girdik ve onu 11 Eylül hakkında bilimsel literatüre yönlendirmek istiyoruz. Herhangi bir araştırma yaptığımdan beri neredeyse on yıl geçti ve buradaki insanların beni doğru yöne yönlendirebileceğini umuyorum.

Kategoriler
Genel

AHS Otel ile çocuk fedakarlığı arasında gerçekten olup bitenler arasındaki ilişki.

Neden kimse bu konuda konuşmuyor? Ya da en azından gördüğüm veya okuduğum hiçbir şey bu konuda konuşmadı. AHS Hotel’i izlemediyseniz … işte biraz tükendi. Lady Gaga bu otelde bir koni oynar ve temelde çocukları kaçırır, böylece kanlarını boşaltabilir ve onu içebilir ve onu canlı ve genç görünmesini sağlar. Bu Hollywood elitlerinin John podesta ve Marina abramovic’le olan tüm bağlantılarıyla yaptıkları iddia edilen bu değil mi? Lady Gaga, Marina ile ilgili bir kamp yapmadı mı? Ve ayrıca otelde, kaçırılan çocukları otelin bu boş havuzunda tutuyorlar … John ve Tony Podestas evlerinde, havuzlara benzeyen çocukların korkunç “sanat eserleri” var.

Kategoriler
Genel

Telefon bağlantısı daha yavaş, geceleri uyuyamıyor, iştahsız

Ben ve annem sadece son birkaç gece nasıl uyuyamayacağımız hakkında konuşuyorduk ve kız kardeşinin ve iki arkadaşı da uyuyamadıklarını söylediklerinden bunun garip olduğunu söyledi. İkimiz de WiFi bağlandığında veya 5g’de bile telefon bağlantımızın daha yavaş olduğunu fark ettik. Sonra bir Tik tokunun anlık sohbeti gördüm ve “başka hiç kimse uyuyamadı, telefon yavaşladı ve iştahsız mı?” Dedi. Eminim ki bu aptalca geliyor çünkü biraz yaygın problemler, ama garip. Bunun sadece garip bir tesadüf olup olmadığından emin değilim. Peki, telefonlarında ve uykusunda başka kimseler aynı sorunları yaşıyor mu?