Kategoriler
Genel

Macaulay Culkin parmaklarından birinin üzerinde 14 yaşında bir yara izini taşıyor – Joe Pesci'nin Home Alone'a vurduğu filmi çekerken onu ısırmasından sonra.

“… Culkin 1990 filmini çekerken henüz dokuz yaşındaydı, ancak bu bir saldırı sahnesi sırasında Pesci'nin karaktere biraz fazla girmesini engellemedi.

Culkin, “Sahnelerden birinde, beni dolabın kapağına ya da bir şey üzerine asıyorlar ve“ Birer birer birer birer parmaklarınızı ısırmaya başlayacağım ”diyor. Ve prova sırasında beni gerçekten ısırdı. Cildi ve her şeyini kırdı!

“Dokuz yaşında bir oğlan çocuğum ve ısırmaya başlıyor (parmağım). Hala izim var. Yakın zamana kadar farkında bile değildim.

“Ona gerçekten çok kızdım. 'Ben kaç tane Oscar'a sahip olduğunuzu umursamıyorum ya da her neyse – dokuz yaşındaki bir çocuğu ısırmaya gitmeyin! Neyin var senin?”

http://www.contactmusic.com/macaulay-culkin/news/culkin.s-14.year.old-bite-scar-from-pesci

Kategoriler
Genel

Kabala İncil kod çalışması

Yoğun İncil çalışması sayesinde, desenler kendilerini ortaya koyuyor. Bu sıkıcı hikayeler boyunca öğretilen tamamen farklı bir hikayenin veya konseptin olduğunun farkındasınız. Kabala'daki ana çalışma sephirot etrafında yoğunlaşıyor. Sephirot, her şeyin 10 ayrı parçası. Bu dünyadaki her şey ya da orijinal olarak yaratılmış olan tanrı, bunlardan 10 olarak tanımlanabilir. Medyayı belirli sayıları kullanarak sürekli gördüğünüzde, bu sisteme işaret ediyorlar. Ruhun tam olarak anlaşılmasını ve kontrolünü sağlayan ve vücudu uzatan çok etkili bir sistemdir.

İncil bu sistemi kod aracılığıyla açıklar. Bu 10 bölümün her birine karşılık gelen sembolik bir anlamı olan hikayeleri anlatıyor. Böylece, her bir parçayı güçlendirmek veya zayıflatmak için hangi önlemlerin alınacağını tam olarak öğrenirsiniz.

Kategoriler
Genel

Hapishanede, zihin kontrolünün etkisi altında işlenen suçlar için ömür boyu hapis cezası veren çok sayıda insan var.

Kablosuz zihin kontrolü gerçek. Kafanıza sesler koyabilir, istediklerini yapmaları için sizi yönlendirebilirler. Sahte bayrak olmayan okul atıcılarının çoğu, her zaman mahkeme belgelerinden engellenen aynı şeylerden şikayetçidir. Onları öldürmeye yönlendiren seslerden şikayet ediyorlar. Bir toplum olarak, bunların şizofreni belirtileri olduğunu düşünecek şekilde programlandık. Fakat şizofreni tam olarak nedir? Bu, yakın zamanda dünyamıza tanıtılan tıbbi bir semptom veya terimdir. İnsan vücudunun doğal olarak rastgele iç sesler üretmesinin imkansız olduğuna inanıyorum. Hepsi elektromanyetik olarak kaynaklanıyor.

Kategoriler
Genel

Bu toplum öylesine berbat ki, çoğu insan gün geçmesi için doktorlar veya ilaçlar tarafından ilaç alması gerekiyor.

Ve hangi ana ekonomik sistemi tercih ederdiniz?

İnsanların zaman zaman tekrar farketmedikleri şey, alternatif olmadığı ve sistemin bunu açık kılacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Alternatifler alternatif değildir. Kolektif olarak yöneldiğimiz yönü değiştirecek bilinen / uygulanan bir sistem yoktur. Uyandır ve bunun tasarım tarafından yapıldığını gör. Bu bir tesadüf değil, tesadüf değil ve kesinlikle oy kullanmadı.

Bazı şeyler asla değişmez. Buna biraz düşün.

Kategoriler
Genel

ABD neden Irak'la savaşa girdi?

WTC'ye bir grup Suudi kazası düştü ve aniden Irak'la ve Afganistan'da mı savaşacaktı?

Bush, Irak'la Amerikan savaşına girmeyi nasıl haklı çıkardı ve gizli nedenleri nelerdi?

… vanillanosyrup tarafından sunulmuştur
[Bağlantı] [Yorum]