Nisan / Mayıs’ta, ölümlerin nasıl rapor edildiğiyle ilgili tartışmalar başladığında (öldü itibaren covid vs öldü ile covid, vb.) Utah’daki bir yetkili hakkında eyaletin doğru haberciliği taahhüt ettiğini söyleyen bir haber gördüğümü hatırlıyorum.bugün bir baktım Utah Sağlık Bakanlığı covid web sitesi ve elbette, açıklamak için oldukça önemli uzunluklara gidiyorlar ölümler nasıl değerlendiriliyor ve rapor ediliyor.Burada, denizaltında veri analizi geçmişi olan birinin bazılarını incelemekle ilgilenip ilgilenmeyeceğini merak ediyordum. veri Utah rapor veriyor ve ayrıca sayıların enfeksiyon ve…

https://www.reddit.com/r/PublicFreakout/comments/ia99wu/protesters_surround_usps_postmaster_general/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf Postmasters’ın evinde protesto eden insan sayısına bakın. Ve bana bu insanların hala oy vermeyeceklerini mi söylüyorsun? İnsanların fiziksel olarak oy kullanmaktan korkmadıkları açıktır. Seçimi kaybetmekten korkuyorlar. Sonuçlara itiraz etmek için seçimin mümkün olduğu kadar uzun süre ertelenmesini istiyorlar. Bu yüzden seçilmiş yetkilileri, Demokratların sonucunu bilmediğimiz bir seçim dileklerini yerine getirmeleri için gerekli olan herhangi bir yöntemle korkutmak için ortaya çıkıyorlar. Gönderen … Stevemagegod [comments]

Bildiğiniz gibi, Trump ülkeyi yeniden açmak istiyor ve posta yoluyla oy vermeye şiddetle karşı çıkıyor. Nedense salgın siyasallaştı ve Cumhuriyetçiler ülkenin yeniden açılmasını savunurken, Dems değil.Her neyse, benim komplo, Trump’ın (ve / veya ekibinin) destekçilerini çıkıp oy kullanmanın güvenli olduğuna ikna etmek için COVID ile ilgili endişeleri azaltmaya çalışırken endişeli Dems bunu yapmak için daha az hevesli olacak. Belli ki postayla oylama, ona karşı tutumunu açıklamaya karşı çıkacaktır.Düşünceler?

Bu gönderinin botlar ve sarsıntılar tarafından reddedilip gömülmesini bekliyorum, ancak bir gerçek araştırmacısı bile görse, bu hiç olmamasından iyidir.Wal-Mart şu anda herhangi bir ortağa (çalışan) izin teklif ediyor. belki ‘covid’ var veya vardiyalarının başında sıcaklıkları kontrol edildiğinde yüksek sıcaklık okuması yapan kişiler.Çalışan, bir doktordan kendi kendine tecrit edilmesini tavsiye eden (elde etmesi kolay) bir mektup alırsa, ödenmiş ayrılmak.Wal-Mart, varsayıma dayalı olarak bu ortakları eyalet yetkililerine ve / veya OSHA’ya ‘covid vakaları’ olarak bildiriyor. Bir vakanın…

Yoooooo ya dinozorlar aslında uzaylıysa, beni duydun draco insanları ve uzaylıları okudum ve bilim adamları bazı dinozorların, bazıları uzaylılara, bazıları diğerlerinden farklı evrimleştiğine adapte olmak için nasıl evrimleştiğini ispatladıysa diye düşünmeye başladım. geri kalanıyla ölmek yerine bir şekilde evrimleşmeyi, hayatta kalmayı ve yıllar içinde daha akıllı hale gelmeyi başarmak, bilim adamlarının o zamana ait insan fosillerinin GERÇEKTEN kanıtlarını bulduğunu ve bazılarının UZUN kafatasları olduğunu düşünün, peki ya kertenkeleler aslında bu şekilde evrimleşmiş uzaylılarsa uzak ve…

Lütfen Paylaşın !

close-link