NASA Başkanı Thomas Paine: “1980’lerde Mars’ta insanlar olacağına ikna oldum”

NASA THOMAS PAINE BAŞKANI: 1980’den sonra Mars’taki insanlar, WERNER KOHN, WASHINGTON, Cumartesi. – Houston’dan Doğu Havayolları uçuş-554’te dün röportaj yapılan NASA yöneticisi ve Amerikan Uzay Ajansı’nın üst patronu Dr. Thomas O Paine, “1980’lerde Mars’ta insanlar olacağına ikna oldum” dedi. Washington’a. Dr.Paine dün öğleden sonra ay kayası kutusuyla Houston’a geldi. Perşembe öğleden sonra, Apollo 11 kapsülüne … Devamını oku…

BLM ve fabrikasyon Yarış Savaşı, ABD repostlarının muazzam lanetinden COVID-19’a bir dikkat dağıtıcı

*tepki Amerika bu virüs tarafından sakatlandı. Liderlik eksikliğiniz ve virüsün yayılmasına yanıt vermeniz, ülkenizi Dünya’daki en kötü darbe yapar. Diğer birinci dünya ülkeleri yüzlerce kişinin ölümünü doldururken, yüz binlerce insanla birlikte parkın dışına çıkmayı başardınız. İspanyol vatandaşları Netflix’i izlerken Texans barlarda aydınlanıyor. Avustralyalılar tuvalet kağıdı arzı bulmaya çalışırken, Seattle sakinleri polissiz bir bölgede protesto gösterisi … Devamını oku…

Seattle CHOP

Seattle doğrama alanındaki silahlı ve silahsız güvenliği başlattılar. Onlarla kastedilen bölgeden sorumlu kişiler değil polis.Belki biraz pislik oluyor gibi görünüyor, bantlanan insanlara çekmemeleri söyleniyor.Polis, terk edilmiş doğu bölgesini ele geçirmek için bir plan yapıyor ve sadece barikatları güçlendiriyor. Bu yanlış bir bayrak olayı olsun ya da olmasın kötü bir şeye yol açacaktır emin değilim.

ABD Dışından Bilerek İstikrarsızlaşan Dış Kaynaklar

Şu anda tüm kaosun ortasında, şu anda dağınık kültürel tartışmanın her iki tarafındaki insanlar, burada daha büyük resim ile ilgili tüm olasılıkları göremediğini düşünüyorum. Şu anda ortaya çıkan tüm kaos, bizi içeriden yok etmeye çalışan bir veya daha fazla dış etkiye bağlıysa şaşırmayın. Marksist / komünist ideolojiler birkaç yıldır nesillerimizin üniversite kampüslerine ve ana akım … Devamını oku…

İnsan ırkının gerçek düşmanları, düşmüş melekler olarak adlandırılan manevi varlıklardır.

Tavşan deliğinden yeterince derine inen herkes, en canlı insanların neye inandığını anlar, görünmeyen bir manevi boyutta var olan varlıklara inanırlar. Bu yüzden gizli ritüeller yaparlar ve çocuklara tecavüz etmek ve feda etmek gibi kötü şeyler yaparlar, bu kötü ruhsal varlıkları memnun etmektir. Piramidin tepesinde Şeytan, Şeytan veya Lucifer dediğimiz düşmüş bir melek olduğuna inanıyorum ve … Devamını oku…

Lütfen Paylaşın !

close-link