O halde Power Bloc fikrine gidelim; söz konusu güçlerin farklı hizipler ve bloklardan oluştuğunu; ördek neden Trump gibi otokrat adayları destekliyorsunuz? Çarlık gizli polisi tarafından desteklenen; güvenenler bu “ulus devletleri devirmek” olayını CIA’den 300 yıldır daha fazla yapıyor mu?Burası tıpkı üst sırların üstünde olduğu gibi, bazı açık manipülasyonlarla tamamen ikna olmuş bir alternatif sağ kovan zihni haline geldi. Sınırda aşırılık yanlılarısınız, kendilerini havaya uçurmanın onlar için Tanrı’ya daha yakın olacağına ikna olmuş cihatçılardan daha iyi…

Burada benim için neredeyse bir yıl oldu … Sadece Amerikan Hükümeti’nin size çok iyi Amerikan ppl’si aldığını söylemek istiyorum. İsteseniz bile fişi çekemezsiniz. Hepinizin bazen doğa ile baş başa kalmaya ihtiyacı vardır. İyi şanslar. Btw sizler dünyanın en iyi ülkesinde yaşıyorsunuz ve herkes ABD’de yaşamayı hayal ediyor, bunu sizden almalarına izin vermeyin ve bunu hafife almayın.

Bana maske takmadan işe gelmemem gerektiği söylendi, ancak bunun söylenmesinin haklarımın ihlali olduğunu düşünüyorum. İngiltere’de kurye olarak çalışıyorum ve koli toplamak için sadece sabah 20 dakika depodayım. Bu sabah bana bunun işten çıkarılabilir bir suç olduğu söylendi, ancak bunun yasal olarak uygulanabilir olup olmadığını ve hala haklarım dahilinde olup olmadığımı merak ediyorum. Ne yapabileceğim konusunda bilgisi veya tavsiyesi olan var mı? Muaf değilim, anlamayanlara bakış açımı açıklamak zorunda kalmamalıyım ve artık muafiyet almak için gerekli…

Amerika’da siyasi yelpazenin her iki tarafı da birbirlerini kandırmakla ve dezenformasyona kapılmakla suçlamayı sever.Burada – belirli bir sıra olmaksızın – hakkın hem yakın hem de çok yakın geçmişte satın aldığı komplolara birkaç örnek:Hunter Biden bir ensest pedo sürüngenidir.Hillary Clinton nesnel olarak sonsuz bir suç davasından suçlu.Joe Biden şiddetli demanstan muzdarip.Hillary Clinton ölümcül bir hastalıktan muzdarip.Demokratlar seçimi çaldı.Demokrat sübyancıların şeytani demokratik kültleri hızla yayılıyor.Ve işte bunların doğru olduğundan şüphe etmek için bazı nedenler:Hunter aleyhindeki kanıtların videodayetkililerin…

Buradaki çoğu insan çeşitli komplolardan bahsetmek istiyor. JFK, uzaylılar, bigfoot, MKultra, vb. Sürekli Donald Trump spam’i bu abonenin kalitesine ciddi şekilde zarar veriyor. Buraya her geldiğimde bıktım, Trump meselesinden başka bir şey değil ve tartışmalı olarak sıraladığım her seferinde bu, Trump’ın bu aboneden gönderilerinden başka bir şey değil. Yapılması gereken doğru şey, tüm Qanon / seçim işleri için bir kapsama alt sistemine sahip olmaktır.Lütfen birisi r / TrumpConspiracies yapsın ki burası normale dönebilsin.

Lütfen Paylaşın !

close-link