Kamala Harris, Biden’ın Başkan Yardımcısı olarak açıklandığından beri, r / komplo hakkındaki yayınların ezici çoğunluğu onu gözden düşürmeye çalışıyor. Kızılderili ve siyahi değil gibi genel ırkçı şikayetlerden, ‘olduğu yere sadece aletini emdiği için geldi’ gibi genel cinsiyetçi sözlere kadar, saatlerce ‘araştırma’ ve diyalogları onun itibarını sarsmak için adadılar.Bu arada, mantıklı olan herkesin anlayabileceği şekilde önümüzde ortaya çıkan bir cin komplosu var. R / muhafazakar kullanıcıları bile USPS’ye olanlardan rahatsız ve bunun korkutucu bir olasılık olduğunu…

Açık konuşalım, siyaset lanet kadar sahteBunu söyledikten sonra, kimsenin Biden’ı ciddiye aldığını sanmıyorum. Adam artık zihinsel olarak orada değil. Ben kaba davranmıyorum ya da siyaset umurunda değilO yaşlı, zayıf bir adam ve beyni mücadele ediyor. Hepimizin başına gelecek, öyleyse neden Biden’ın başına gelmiyormuş gibi davranalım?Adam yakında ölüyor.

Bu aptalca bir soru olabilir. Muhtemelen kesinlikle aptalca bir sorudur. Tarihteki her olay etrafında komploların büyüdüğünü görüyorum ve bunun, hükümet / zenginler ve genel halk arasındaki kırılan güvene bağlanabileceğini biliyorum. Ama gerçekçi olarak, hepimiz her olayın derin devletler tarafından kontrol edildiğini düşünüyor muyuz?Teorilerin tam anlamıyla var olmadığı fikrinin altını oymuyorum, ancak her şeyin arkasında daha kötü bir fikir olduğunda başka biri tamamen hayal kırıklığına uğrar mı?

İnsanlar covid, karantina, fatura kapıları, aşılar, DSÖ, maskeler vb. İle ilgili fikirlerini dile getirirken,% 95’i resmi anlatının söylediği şeyi tekrarlıyor. Görüşleri araştırmalarına değil, başkalarının bu konular hakkında söylediklerine dayanıyor. Kendileri herhangi bir araştırma yapmıyorlar ve bunun yerine ana akım medyanın kendileri için her şeyi düşünmesine izin veriyorlar. Tartışmalı bir konu ortaya çıktığında ve ne düşüneceklerini bilmediklerinde, doğrudan bu dolandırıcılık doğrulayıcılarına giderler. Snopes onlara neyin doğru neyin olmadığını söylemek. Daha sonra mutlak gerçeğe ulaştıklarına ikna olurlar.O…

Aşağıdakilerin tümü saf varsayım ve olası haksızlıktır:https://en.wikipedia.org/wiki/Levy_Barent_CohenYıllar boyunca bu Baron Cohen / Barent Cohen bağlantısına gönülsüzce bakmaya devam edin, ancak asla çok uzağa gitmeyin. Barent Cohens, Rothschild’lerle evlendi:”Çocuklarının sözleşmeli olduğu evlilikler sayesinde Nathan Mayer Rothschild ve efendim Moses Montefioreİngiltere’deki önde gelen Yahudi ailelerin neredeyse tamamı onunla bağlantılıydı. Ayrıca kardeşinin kızı Nanette Salonları Cohen, anneannesi …Karl Marx”.Bir Yahudinin Borat gibi bir Müslüman klişesini herhangi bir ana akım eleştiri olmaksızın yaratmaktan ve sürdürmekten nasıl kurtulabileceğini her zaman…

Lütfen Paylaşın !

close-link