Bu, dolarda bir çöküş olacağına olan inancımı sarstı, ABD doları mı yoksa tüm dünya mı olacağından emin değilim. Bunun olacağına inanmasanız bile, yine de bir eğitim görüşüne ihtiyacım var.

Şu anda TÜM birikimim Çin hisselerinde var Yatırımım için endişeleniyorum, doların çöküşü yatırımımı nasıl etkiler, şimdi paramı çekmeli miyim?

Çin ekonomisinin sadece ABD’yi ya da potansiyel olarak diğer ülkeleri çökerteceğine inanmıyorum, ancak bu benim zor kazanılmış param olduğu için siktir olup gidiyorum ve ABD doları ölürse sonuçlarından emin değilim.

İçgörüsü olan biri bana neler olabileceğini söyleyebilir mi, eğer doların düşeceğini düşünmüyorsanız yine de varsayımsal olarak bana ne olacağını söyleyebilir mi?

…TransportationDear38 tarafından gönderildi
[comments]

20 Comments

1. Afyon merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-08-2021 08:48:53

2. Rize merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-08-2021 09:50:50

3. Bu konu : ” Palantir, ‘siyah kuğu olayına’ karşı koymak için 50 milyon dolar değerinde altın külçe satın aldı ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 272

4. Slm siteniz vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

5. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, tebrikler

6. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. Palantir, ‘siyah kuğu olayına’ karşı koymak için 50 milyon dolar değerinde altın külçe satın aldı . Selamlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 101

7. Bilecik merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, face de paylaştım 26-08-2021 06:08:50

8. Bu konu : ” Palantir, ‘siyah kuğu olayına’ karşı koymak için 50 milyon dolar değerinde altın külçe satın aldı ” çok güzel. Mrb sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 278

9. Selam herkese paylaşımın cidden güzel, face de paylaştım

10. Merhaba herkese web siten süper ötesi çok güzel, teşekkürler

11. Karabük merkezden ben mehmet. Slm web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2021 02:51:59

12. Slm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

13. Selamlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Bu konu : ” Palantir, ‘siyah kuğu olayına’ karşı koymak için 50 milyon dolar değerinde altın külçe satın aldı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden mükemmel, tebrikler , emin – 81

15. Elazığ merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 08-09-2021 15:18:47

16. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

17. Bilecik merkezden ben . Selam paylaşımın valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-09-2021 04:48:40

18. Bu konu : ” Palantir, ‘siyah kuğu olayına’ karşı koymak için 50 milyon dolar değerinde altın külçe satın aldı ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 292

19. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Karaman dan kimler var. Palantir, ‘siyah kuğu olayına’ karşı koymak için 50 milyon dolar değerinde altın külçe satın aldı . Merhaba paylaşım inan ki güzel, twitter da paylaştım , gaye – 314

Write A Comment