Paleontologlar, en önemli hükümet casuslarından bazılarıdır.

Tamam, hepimiz biliyoruz ki kuşlar gerçekten hükümettir (ve ben hükümet dediğimde, dünyadaki tüm ülkelerin tek bir adam tarafından yönetildiğini kastediyorum, büyük bir baş adam. Bu açıkça karanlıkta tutulur) casuslar. Ama kuşların sözde “dinozorlardan türediği”. Bu, dinozorların sahte olduğu anlamına gelir. Ama daha da iyi olur. Paleontologlar aslında hükümetin çok gizli bir bölümüdür ve tüm dünyayı dolaşarak “yeni dinozorları keşfederler”. Gerçekte, birkaç şey yaparlar: C: kuşlar tarafından çekilen görüntüleri toplar ve gözden geçirirler. B: “yeni dinozorlar keşfediyorlar”, bu da gerçekten gözetim ekipmanlarını tutmak için yeni “iskeletler” tasarladıkları anlamına geliyor.

Daha sonra bu iskeletleri, (iskeletler) müzeden geçen tüm insanlar hakkında izleyip bilgi toplayabilecekleri müzelere taşırlar. Ayrıca, bunun sonuna eklenecek bir haber, COVID-19 bir aldatmacadır. Hükümet gerçekten insanların kuşlarını içeri alabilmeleri ve yenilerini gönderebilmeleri için içeride insanları istiyor, böylece insanlar eski kuşların yıprandığını görmesin.

“Paleontologlar, en önemli hükümet casuslarından bazılarıdır.” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Paleontologlar, en önemli hükümet casuslarından bazılarıdır. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten çok güzel, sağolun , Gürbüz – 95

2. Bu konu : ” Paleontologlar, en önemli hükümet casuslarından bazılarıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 199

3. Bu konu : ” Paleontologlar, en önemli hükümet casuslarından bazılarıdır. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 500

4. Batman dan kimler var. Paleontologlar, en önemli hükümet casuslarından bazılarıdır. . Selam herkese bu web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 482

5. Bu konu : ” Paleontologlar, en önemli hükümet casuslarından bazılarıdır. ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım , emin – 459

6. Bu konu : ” Paleontologlar, en önemli hükümet casuslarından bazılarıdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 320

7. Burdur merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 19:25:38

8. Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler 15-01-2021 19:20:12

9. Edirne dan kimler var. Paleontologlar, en önemli hükümet casuslarından bazılarıdır. . Selamlar bu web sitesi süper ötesi iyi, sağolun , banu – 108

10. Bu konu : ” Paleontologlar, en önemli hükümet casuslarından bazılarıdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 433

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link