2016 civarında o palyaçolar ortaya çıktığında ve Trump başkan olduğunda hiçbir yerden çıkmadığını hatırlıyorum. Normal olan her şeyin alt üst edildiği ve siyasi olarak doğru olduğu bir geçiş dönemini hatırlamıyorum. 2016’nın ilk yarısını düşündüğümde işler yolundaydı ama sonunda her şeyin değiştiğini ve kötüye gittiğini ve insanların birbirlerine çok güvenilmez hale geldiğini ve her şeye gücendiğini hatırlıyorum. Daha önce pek görmediğim her tür liberalizmi görmeye başladım. İnsanlar aynı şeyi bile konuşmuyor, 2016’dan önce konuşmaların çok daha özgür veya farklı olduğunu hatırlıyorum. İnsanlar daha az küfür ediyor. Herkes birdenbire her şeyi bildiğini ve artık gerçek konuşmalar yapmak istemediğini düşünür. Sadece fikrimi söyleyeyim ve katılmıyorsanız sizi sikeyim. İnançlarına meydan okursanız birçok insanın kızdığını görüyorum srs Kelimenin tam anlamıyla sosyal yapı neredeyse bir gecede değişti. Gerçekten tuhaf bir şeyler oluyor ve açıklaması zor.

Author

17 Comments

1. Muğla merkezden ben Aylin. Selam siten ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 24-01-2021 22:58:07

2. Ankara dan kimler var. Palyaço dünyasına geçiş dönemini hatırlayamıyorum . Selam herkese sayfan yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 121

3. Bu konu : ” Palyaço dünyasına geçiş dönemini hatırlayamıyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 1

4. elif yılmaz Reply

Mrb sayfan inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” Palyaço dünyasına geçiş dönemini hatırlayamıyorum ” çok güzel. Selam sayfa cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 498

6. Osmaniye merkezden ben gaye. Selam web siten gerçekten çok güzel, face de paylaştım 31-01-2021 09:19:19

7. Iğdır merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-02-2021 02:21:52

8. Bolu dan kimler var. Palyaço dünyasına geçiş dönemini hatırlayamıyorum . Selamlar siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler , ziya – 327

9. Bu konu : ” Palyaço dünyasına geçiş dönemini hatırlayamıyorum ” çok güzel. Selam sayfa valla dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 1

10. Selam siten inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

11. selam arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Sinop dan kimler var. Palyaço dünyasına geçiş dönemini hatırlayamıyorum . Selamlar web siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 182

13. Çorum merkezden ben ali. Mrb paylaşımın cidden güzel, face de paylaştım 20-03-2021 23:53:52

14. Erzurum dan kimler var. Palyaço dünyasına geçiş dönemini hatırlayamıyorum . Merhaba web siten süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , hatice – 468

15. Bu konu : ” Palyaço dünyasına geçiş dönemini hatırlayamıyorum ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 342

16. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selam siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 06-04-2021 07:10:33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link