Palyaço dünyasında yaşıyoruz

2016 yılında Cumhuriyetçi parti,

1. ömür boyu kayıtlı bir Demokrattı, ancak R ön seçimleri kazandı

2. üç kez evli, tanınmış bir fahişe ve kendini kabul eden kedi kapıcısı ama dini hakkı kazandı

3. bir milyarder ama işçi sınıfını kazandı

4. bir “ırkçı”, ancak herhangi bir modern R’den daha fazla azınlık oyu kazandı.

5. Yahudi bir oğlu var ama sözde beyaz üstünlükçüleri kazandı

Ve sonra 2020’de Demokratlar buna,

1. suçlanan bir kedi kapıcısı (sanırım Tara Reid) ama kadınları kazandı

2. Vatanseverlik Yasası’nın ilk versiyonunu yazdı, ancak W Bush’tan nefret edenleri kazandı

3. hapishane nüfusunu patlatan ancak BLM’yi kazanan 1994 suç tasarısını yazdı

4. şişman bir düzenbaz (“Hey şişko!) ama şişman insanları kazandı (sanırım, doğru olmayabilir)

5. beyin ölümü yaşamış uzun bir intihal uzmanıdır, ancak ülkedeki “en zeki insanları” kazandı.

İnsanlar, hayal edilebilecek en aptalca saçma gerçeklikte yaşıyoruz.

“Palyaço dünyasında yaşıyoruz” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 417

2. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden iyi, face de paylaştım , hatice – 322

3. Muş dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Mrb paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 323

4. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, teşekkürler , ali – 359

5. Adıyaman merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, tebrikler 18-02-2021 01:33:48

6. Tekirdağ dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Mrb sayfanız inanki güzel, saolun , doruk – 262

7. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha hayran bıraktı, sağolun , gaye – 493

8. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 151

9. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 402

10. Kastamonu dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Selamlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 246

11. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 355

12. Karaman dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Mrb siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 468

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link