2016 yılında Cumhuriyetçi parti,

1. ömür boyu kayıtlı bir Demokrattı, ancak R ön seçimleri kazandı

2. üç kez evli, tanınmış bir fahişe ve kendini kabul eden kedi kapıcısı ama dini hakkı kazandı

3. bir milyarder ama işçi sınıfını kazandı

4. bir “ırkçı”, ancak herhangi bir modern R’den daha fazla azınlık oyu kazandı.

5. Yahudi bir oğlu var ama sözde beyaz üstünlükçüleri kazandı

Ve sonra 2020’de Demokratlar buna,

1. suçlanan bir kedi kapıcısı (sanırım Tara Reid) ama kadınları kazandı

2. Vatanseverlik Yasası’nın ilk versiyonunu yazdı, ancak W Bush’tan nefret edenleri kazandı

3. hapishane nüfusunu patlatan ancak BLM’yi kazanan 1994 suç tasarısını yazdı

4. şişman bir düzenbaz (“Hey şişko!) ama şişman insanları kazandı (sanırım, doğru olmayabilir)

5. beyin ölümü yaşamış uzun bir intihal uzmanıdır, ancak ülkedeki “en zeki insanları” kazandı.

İnsanlar, hayal edilebilecek en aptalca saçma gerçeklikte yaşıyoruz.

Author

45 Comments

1. Selam herkese web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 417

3. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden iyi, face de paylaştım , hatice – 322

4. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

5. Muş dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Mrb paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 323

6. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, teşekkürler , ali – 359

7. Adıyaman merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, tebrikler 18-02-2021 01:33:48

8. Tekirdağ dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Mrb sayfanız inanki güzel, saolun , doruk – 262

9. Merhabalar sayfan gerçekten çok güzel, şukuladım

10. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha hayran bıraktı, sağolun , gaye – 493

11. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 151

12. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, şukuladım

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 402

14. Kastamonu dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Selamlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 246

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 355

16. Karaman dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Mrb siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 468

17. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 305

19. Bilecik merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 13-03-2021 23:25:34

20. Erzurum dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 338

21. Siirt merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız yeminle mükemmel, sağolun 16-03-2021 01:38:26

22. Van dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 341

23. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 23

24. Bilecik dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, sağolun , ali – 170

25. Edirne dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Mrb web siteniz harbiden mükemmel, saolun , memo – 469

26. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. Mrb paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 275

27. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 231

28. Mardin dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 49

29. Selam paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

30. Kastamonu dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , ali – 1

31. Osmaniye dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Selam siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 134

32. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 500

33. Çorum dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 270

34. Yalova dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, şukuladım , Hasan – 433

35. Burdur dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, tebrikler , memo – 5

36. selamun aleyküm siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

37. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. Selam web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 342

38. Tekirdağ dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Selam paylaşımın süper ötesi mükemmel, şukuladım , Aylin – 388

39. Muş merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 16:54:14

40. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha hayran edici, sağolun , hatice – 344

41. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız inanki mükemmel, şukuladım 15-07-2021 13:16:12

42. Yalova dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Selamlar siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler , gaye – 167

43. Malatya dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Merhaba bu web sitesi yeminle iyi, sağolun , memo – 11

44. Kırklareli dan kimler var. Palyaço dünyasında yaşıyoruz . Merhaba herkese paylaşımın cidden iyi, teraziye tıkladım , memo – 261

45. Bu konu : ” Palyaço dünyasında yaşıyoruz ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 311

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link