Bu yüzden Panasonic, onlarca yıldır çamaşır yıkama ve kurutma makineleri üretiyor. Bunlar Japonya’da yapılmıştır. Diğer tüm elektronik ve aletleri gibi, oldukça uygun fiyatlı, çok güvenilir ve on yıllarca bakım gerektirmeyen özellikleriyle bilinirler.

Mesele şu ki, bunlar KENDİ üreticileri çamaşır makinelerini / kurutucularını planlı eskimeyle inşa eden birçok ülkede satılmalarından (çeşitli yöntemlerle) YASAKLANMIŞTIR, tüketicileri 2 veya 3 yıl içinde parçalanacak boktan makineler satın almaya zorlar ve milyonlarcasını üretmeye başlarlar. Bu tüketicilere satmak için yedek parçalar ve bizden DAHA FAZLA para kazanan BÜYÜK bir cihaz onarım endüstrisi yaratıyor.

Ev sahipleri ve aynı zamanda Ev sahipleri bu ince raketle vuruluyor ve neler olduğunu bile bilmiyorlar. Dünyanın diğer bölgelerinde cihazların gayet iyi bir şekilde geliştiğini ve on yıllardır önemli bir sorun olmadan son bulduklarını fark etmeden, “ah, cihazların artık güvenilir olmadığını, çok fazla elektronik cihaz olduğunu” düşünüyorlar. BAE’de satılık Japon panasonic modeli örneği: https://www.panasonic.com/middleeast/en/consumer/home-appliances/laundry/washer-dryer.html

Author

16 Comments

1. Çorum merkezden ben Hasan. Slm bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 21-12-2020 19:50:17

2. Bu konu : ” Panasonic Çamaşır Yıkama / Kurutma komplosu ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi çok iyi, şukuladım , Hasan – 21

3. Tekirdağ merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım 24-12-2020 12:53:54

4. Giresun dan kimler var. Panasonic Çamaşır Yıkama / Kurutma komplosu . Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 143

5. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. Panasonic Çamaşır Yıkama / Kurutma komplosu . Selam herkese web siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 210

6. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım 11-01-2021 18:49:00

7. Sakarya merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 13-01-2021 22:29:28

8. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 16-01-2021 19:43:44

9. Batman dan kimler var. Panasonic Çamaşır Yıkama / Kurutma komplosu . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, tebrikler , Aylin – 6

10. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siten inan ki mükemmel, saolun

11. Ordu merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 03-02-2021 23:47:27

12. Bu konu : ” Panasonic Çamaşır Yıkama / Kurutma komplosu ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 471

13. Aksaray dan kimler var. Panasonic Çamaşır Yıkama / Kurutma komplosu . Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, teşekkürler , banu – 363

14. Samsun merkezden ben gaye. Mrb paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 28-02-2021 16:58:51

15. Kırıkkale dan kimler var. Panasonic Çamaşır Yıkama / Kurutma komplosu . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 279

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link