“Pandemi” başladığından beri neredeyse hiçbir terör eylemi olmadığını fark eden oldu mu?

Hiçbiri olmadı mı yoksa hiç haber yapılmadı mı? Normal zamanlarda iki kurbanın katıldığı bir bombalama dikkat çekicidir, peki şimdi? Seçim yaklaşırken, pandemi, belarus, blm, putin …

Mümkün olduğunca çok sayıda tüketicinin dikkatini çekmek istiyorsanız, muhtemelen ön sayfanıza bununla ilgili bir şeyler koyarsınız.

Haberler bir iştir, sadece her şeyi değil, SATIŞINI bildirirler.

““Pandemi” başladığından beri neredeyse hiçbir terör eylemi olmadığını fark eden oldu mu?” üzerine 20 yorum

1. Antalya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-08-2020 10:54:24

2. Amasya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 28-08-2020 17:39:42

3. Yozgat merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 31-08-2020 12:13:45

4. Ankara merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız valla mükemmel, linkedinde paylaştım 08-09-2020 00:30:07

5. Bolu merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 17-09-2020 15:57:32

6. Bursa merkezden ben gaye. Slm web siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:20:54

7. Niğde merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-10-2020 12:55:16

8. Adıyaman dan kimler var. “Pandemi” başladığından beri neredeyse hiçbir terör eylemi olmadığını fark eden oldu mu? . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 298

9. Bu konu : ” “Pandemi” başladığından beri neredeyse hiçbir terör eylemi olmadığını fark eden oldu mu? ” çok güzel. Slm web siten inanki çok güzel, face de paylaştım , ali – 352

Yorum yapın