Kategoriler
Genel

Pandemi için itici gücü gösterebilecek mevcut küresel para politikasını gösteren video

Bu “pandemi” nin neden itildiğine dair bir anlam ifade edecek küresel parasal olayları / politikaları açıklayan iyi videolar var mı? Virüsün gerçek olmadığını söylemiyorum, ama nüfusun% 10’unu da öldürmüyor! Bazı eyaletler / ülkeler oldukça aşırı politikalar uyguluyorlar ve bir komplo teorisyeni olarak “Bill kapıları herkesi aşılayacak” ile bitmeyen bir şeyi görmek, bu aşırı uçların neden bu aşırı uçları açıklayabilecek bir şey görmek güzel sağlığımız için olmayabilir, bazı gruplar parasal kazanımlar sağlar.

“Pandemi için itici gücü gösterebilecek mevcut küresel para politikasını gösteren video” için 21 yanıt

Konya merkezden ben mehmet. Slm siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:04:06

Zonguldak merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız valla mükemmel, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:05:02

Trabzon merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız inanki hayran edici, facebookta paylaştım 06-06-2020 20:54:35

Balıkesir merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, saolun 08-06-2020 20:08:13

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-07-2020 21:17:03

Trabzon merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 02-07-2020 21:40:45

doruk için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir