Hükümetin insanları korku taktikleriyle komünal düşünme kalıplarına koşullandırdığı konusunda hepimiz hemfikiriz, ancak ne amaçla? Dünya liderlerinin (bazıları uzaya kaçmaya çalışan), insanların gezegenimize verdiği iklim hasarının bir sonucu olarak yaklaşan kıyametin cevabını zaten biliyor olmaları mümkün mü? izin veriyor mu?

2019’da epa’dan yapılan bu açıklama, ilk etkilenenlerin tahıl kuşağı/gıda tedariki/altyapı çalışanlarımız olduğunu gösteriyor. Bu her şeyin sadece başlangıcı ve istifleme yanıt oldu:

https://www.epa.gov/sites/default/files/2016-06/documents/occupational-health-climate-change.pdf

Psikiyatri.org’dan alınan bu makale, artan iklim sorunlarının bir sonucu olarak bireyler üzerindeki muazzam etkisini göstermektedir. Muhalefetin iklim değişikliğinin bir sonucu olduğu ve dünya liderlerinin bundan korkacakları ve onu kontrol etmek için olağanüstü girişimlerde bulunacakları bile söylenebilir:

https://www.psychiatry.org/ Patients-families/climate-change-and-mental-health-connections/affects-on-mental-health

Mirastan alınan bu makale, kontrolün hükümetin birincil hedefi olduğuna dair vurgulu bir noktalama gösteriyor (ki bunu zaten biliyorduk), ancak bu, endişe verici bir oranda ihlal ediyor:

https://www.heritage.org/policy-process/report/the-coming-crisis-how-government-dependency-threatens-americas-freedom

Sonuç olarak, dünya liderleri, iklim değişikliğinin dünyanın geleceğine içkin olduğu ve kitlelerin artan huzursuzluğunun, her birimizin beynini uyumlu hale getirmek için yıkamadıkları takdirde anarşiye yol açacağı anlayışıyla bu büyük güç ele geçirme/kontrol çabasına girişiyor mu?

26 Comments

1. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2021 00:57:59

2. Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

3. Çorum merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 13-08-2021 00:59:14

4. Bu konu : ” Pandemi sırasında kapalı yaşam şartlandırması yaklaşan iklim değişikliğinin bir hazırlığı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 202

5. Bu konu : ” Pandemi sırasında kapalı yaşam şartlandırması yaklaşan iklim değişikliğinin bir hazırlığı mı? ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım , ali – 128

6. Slm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

7. Amasya dan kimler var. Pandemi sırasında kapalı yaşam şartlandırması yaklaşan iklim değişikliğinin bir hazırlığı mı? . Selamlar web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 437

8. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

9. Çanakkale merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2021 03:01:06

10. Trabzon merkezden ben Aylin. Selam siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 13-08-2021 04:21:02

11. Bu konu : ” Pandemi sırasında kapalı yaşam şartlandırması yaklaşan iklim değişikliğinin bir hazırlığı mı? ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha iyi, şukuladım , ahmet – 30

12. Bu konu : ” Pandemi sırasında kapalı yaşam şartlandırması yaklaşan iklim değişikliğinin bir hazırlığı mı? ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden güzel, şukuladım , emin – 116

13. Mrb web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

14. İzmir dan kimler var. Pandemi sırasında kapalı yaşam şartlandırması yaklaşan iklim değişikliğinin bir hazırlığı mı? . Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 19

15. Ankara merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım 19-08-2021 17:55:35

16. Kayseri merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, saolun 22-08-2021 20:52:51

17. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran edici, teşekkürler

18. Bitlis merkezden ben ali. Merhabalar sayfan yeminle hoşuma gitti, sağolun 25-08-2021 00:07:32

19. Muş merkezden ben . Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:48:12

20. Bu konu : ” Pandemi sırasında kapalı yaşam şartlandırması yaklaşan iklim değişikliğinin bir hazırlığı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla dikkatimi çekti, sağolun , ali – 218

21. Giresun dan kimler var. Pandemi sırasında kapalı yaşam şartlandırması yaklaşan iklim değişikliğinin bir hazırlığı mı? . Merhaba siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 214

22. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Pandemi sırasında kapalı yaşam şartlandırması yaklaşan iklim değişikliğinin bir hazırlığı mı? . Mrb web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 322

23. Manisa dan kimler var. Pandemi sırasında kapalı yaşam şartlandırması yaklaşan iklim değişikliğinin bir hazırlığı mı? . Merhaba herkese web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 207

24. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2021 08:03:12

25. Sinop merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi güzel, şukuladım 24-09-2021 17:47:41

Write A Comment