Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su

Gönderme Beyanı: Reptilianlar, Brezilya’daki medyayı, Brezilya’lıları zihinlerini köreltmek, sağduyularını ve akılcılığını gasp etmek ve onları uykuda ve “bilinçsiz” tutmak için tasarlanmış sürekli bir görüntü ve hikaye barajını beslemek için bir araç olarak kullanmak için kullandılar.

Reptilianlar ayrıca Brezilya’lıları manipüle etmek için ilaç ve alkol gibi uyuşturucular kullanmaya çalışıyorlar ve bu tür sinsi kimyasal maddelerle yiyecek ve su tedarikini etkili bir şekilde bozdular. Bunlar, hükümete ve genel olarak politikacılara güvenmeyen Brezilya’lılar arasında gerçekten yeni fikirler değil, ancak insan ırkını kendi anlaşılmaz amaçları için boyun eğdirmek isteyen bu et yiyen, şekil değiştiren sürüngen uzaylıları suçlamak için makul bir değişiklik var. {nezaket Brent Swancer 28 Şubat 2018 }

r / komplo - Bir Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Brasil'in Bolsonaro, bir Sürüngen Derebeyi

Brasil ile ilgili istatistikler

Brasil, dünyanın en büyük beşinci ülkesi. 2016 yılında ülkede bir nüfus yaklaşık 206 milyon kişiye karşılık gelen

The Brezilya’da doğurganlık oranı 2006’da ikame oranının altına düştü ve hala düşüyor. Brezilya’daki bu yaklaşan nüfus dengesizliği, ülkenin azalan alt kademesinde görülebilir. yaş dağılımı. Bu durum, şimdi daha az genç ve çalışan vergi mükellefi ile yaşlanan bir nüfus sağlama sorunlarıyla karşı karşıya olan Japonya ve birçok Avrupa ülkesine benzer bir eğilimi takip ediyor. Brezilya’da bu eğilim o kadar aşırı değil ve azalan aile büyüklüğünün serpintisine hazırlanmak için zaman veriyor. Bu hazırlık, Brezilya’nın izlenmesi gerekenlerden biri olduğunu söyleyen birçok ekonomist tarafından ilgiyle izlenen ülkenin yükselen ekonomik gücünü sürdürmesine yardımcı olmak için önemli olacak. {nezaket www.statista.com}

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> <<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

7 Nisan 2021

Brezilya Cumhurbaşkanı Jair Bolsonaro Çarşamba günü yaptığı açıklamada, sağlık uzmanlarının salgının başlamasından bu yana 24 saat içinde en yüksek COVID-19 ölümünü görmesinden bir gün sonra artan çağrıları görmezden gelerek “ulusal kilitlenme olmayacağını” söyledi.

Brezilya Sağlık Bakanlığı Salı günü 4.195 ölüm kaydetti ve Bolsonaro’nun siyasi muhaliflerinin virüsün yayılmasını yavaşlatmak için daha sıkı önlemler talep etmesiyle bu eşiğin üzerine çıkan üçüncü ülke oldu.

Nisan 2021

Onaylanmış Vakalar 13.193.205 Ölüm 340.776

{https://coronavirus.jhu.edu/region/brazil}

Mart 2021

Başkan Jair Bolsonaro geçen hafta ulusal televizyona çıktı ve benimsediği iddia edildi Covid-19 salgını kontrol altına almak için gerekli tüm önlemler. O konuşurken, binlerce Brezilyalı, haklı bir sebeple, anlaşmazlık içinde camlarına tencere vurdu.

Brezilya’nın ulusal sağlık sistemi çöküşün eşiğinde: Ülke genelinde yoğun bakım ünitelerinin kapasitesi veya kapasitesi var: 24 eyalette yoğun bakım ünitesi doluluk oranı yüzde 80’in üzerinde, 19 eyalette yüzde 90 veya daha fazla ve altı eyalette yüzde 100’ü aşıyor. Haber kuruluşları raporu insanlar yatak beklerken ölüyor.

Geçen hafta dünyadaki tüm Covid-19 ölümlerinin yaklaşık dörtte biri Brezilya’da gerçekleşti. Ve ülke 26 Mart’ta başka bir rekor kırdı: 24 saatte 3.600 ölüm dönem. Bir çalışma, ülkenin ulaşabileceğini tahmin ediyor Günde 5.000 ölüm Nisan ve Mayıs arasında.

Kızamık Salgını Mart 2021

2021’de, epidemiyolojik hafta (EW) 1 ile EW 6 arasında, Amerika Bölgesi’ndeki bir ülke ve bir bölge doğrulanmış kızamık vakaları bildirmiştir: 54 doğrulanmış vaka ile Brezilya ve 2 doğrulanmış vaka ile Fransız Guyanası. Şu anda, yalnızca Brezilya aktif kızamık salgınları rapor etmektedir, bu olay Amerika Bölgesi’ndeki diğer ülke ve bölgeler için bir tehlike oluşturmaktadır.

2020’de Amerika Bölgesi’ndeki toplam 9 ülke, 11 ölüm dahil toplam 8,726 doğrulanmış kızamık vakası bildirmiştir: Arjantin (1 ölüm dahil 61 vaka), Bolivya (2 vaka), Brezilya (10’u dahil 8.448 vaka) ölümler), Kanada (1 vaka), Şili (2 vaka), Kolombiya (1 vaka), Meksika (196 vaka), Amerika Birleşik Devletleri (13 vaka) ve Uruguay (2 vaka).

Ocak 2021

Manaus’ta (Amazonas Eyaleti, Brezilya) P.1 varyant soyu B1.1.28 ile ilişkili vakaların oranında bir artış belgelenmiştir. Bu oran, Aralık 2020’de SARS-CoV-2’nin genotiplendirilmiş örneklerinin% 52,2’sini (n = 35/67) temsil etti ve Ocak 2021’de% 85,4’e (n = 41/48) yükseldi.

24/01/2021 tarihine kadar güncellenen resmi ulusal veriler, Brezilya’da yaklaşık 9 milyon doğrulanmış Covid-19 vakası ve yaklaşık 220.000 ölüm olduğunu gösteriyor. Amazonas eyaleti, ülkenin en çok ölüme neden olan üçüncü şehri olan başkenti Manaus ile ülkedeki hastalığın merkez üssü oldu (100.000 kişi başına 171.87 ölümle).

Kasım 2020

30 Kasım itibarıyla Brezilya, COVID-19 nedeniyle toplam 6.335.878 doğrulanmış vakaya ve 173.120 ölüme ulaştı.

Eylül 2020

30 Eylül itibarıyla Brezilya, COVID19’dan toplam 4.813.586 doğrulanmış vakaya ve 143.886 ölüme ulaştı.

Mart ayının ortalarında tüm sınırlar kapatıldı ve COVID-19 salgını nedeniyle bugün kara ve deniz yoluyla giriş kısıtlamaları yürürlükte kaldı, Venezuela’dan gelenler de dahil olmak üzere, birkaç düzensiz giriş ve çıkış bildirildi.

Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ve Brezilya Dışişleri Bakanı Ernesto Araújo, 18 Eylül’de Boa Vista, Roraima’yı ziyaret etti. Bu üst düzey heyet, Venezuelalı bir aileyle tanıştıkları “Hoş Geldiniz Operasyonu” nun Triyaj ve Tarama Merkezini ziyaret etti.

30 Haziran 2020

30 Haziran itibarıyla Brezilya’da 1.402.041 doğrulanmış COVID-19 vakası ve 59.594 ölüm vardı. Ülkedeki artan vaka sayısına rağmen, Brezilya eyaletlerinin çoğu, gerekli olmayan hizmetlerin kademeli olarak yeniden açıldığını duyuruyor. COVID-P19 vakalarının çoğu São Paulo, Ceará ve Rio de Janeiro eyaletlerinde yoğunlaşmıştır.

{nezaket https://reliefweb.in}

“La Voisin”

Author

25 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi inan ki iyi, teraziye tıkladım

2. Bingöl dan kimler var. Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su . selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 261

3. Bu konu : ” Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki iyi, saolun , ali – 90

4. Bu konu : ” Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hayran edici, teşekkürler , Emine – 56

5. Aydın dan kimler var. Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su . selamun aleyküm web siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 17

6. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

7. Bu konu : ” Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 269

8. Kırıkkale dan kimler var. Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su . Selamın aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 266

9. Bu konu : ” Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 453

10. Bu konu : ” Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su ” çok güzel. Slm siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım , – 465

11. Kastamonu dan kimler var. Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su . Selam sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 288

12. Çanakkale merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, sağolun 26-05-2021 23:57:44

13. Bu konu : ” Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden dikkat çekici, şukuladım , hatice – 462

14. Eskişehir dan kimler var. Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su . Merhaba siteniz harbiden güzel, face de paylaştım , memo – 490

15. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

16. Ankara merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 25-06-2021 18:42:20

17. selamun aleyküm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sağolun

18. Iğdır merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-06-2021 15:33:27

19. Bu konu : ” Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, sağolun , ali – 50

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 439

21. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 20-07-2021 20:04:16

22. Bu konu : ” Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 411

23. selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

24. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

25. Yalova dan kimler var. Pandemi Sırasında Soykırım Nasıl Gerçekleştirilir: Sürüngen Derebeyi, Brasil’in Bolsonaro’su . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 156

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link