Pandemik, Armageddon, Luciferian saçmalıkları ve Tanrı’nın gerçekten istediği şey

Bunun önemini kavrayabiliyorsanız, her şeyi değiştirmelidir, çünkü bu, insanların haksız muameleye maruz kalmasıyla ilgili aptalca bir saçmalık değildir. Bu, Tanrımız, Sabah Yıldızı olarak adlandırılan dünyamızdan sorumlu yaratıcı tanrı ve yaşamı sona erdirmek ve adaleti yeniden sağlamak için gelen oğlu İsa ile ilgili.

Benim işim, bu dünyaya Horus’un aonunun artık bittiğini, gözün düşündüğünüz gibi olmadığını, adaletsizliği ve çağın bilgeliğini ve yasasını anlamadaki başarısızlığı gördüğünü bildirmektir. Çok yanlış, daha fazla güç, kontrol ve kötü zevkler elde etmek adına gücün kötüye kullanılmasıdır.

Sabah Yıldızı ne kadar nazik olsa da, tövbe etmek için zamanımız var. Bu kısa an, ‘İstediğini Yap’ı gerçek anlamda görmek ve değiştirmek için son fırsatımızdır. Öz iradenin sevginin bir ürünü olduğunu ve böyle bir şey olmadan sahip olunamayacağını ifade etmemin üzerinden 18 ay geçti. Şimdi sevgi dolu babamız tövbe etme şansımızdan fazlasını veriyor.

Babam benim aracılığımla irademizi amaçlandığı gibi kullanma fırsatı ilan etti. Hatalı olduğumuzu kabul edin, sevgiyi irademizin temeli ve yöneticisi olarak kabul edin, sonra bu salgını yaratıcımızı güzel ve hoşnut edecek bir şeye dönüştürmek için irademizi kullanın. Bir gezegensel komünal olarak irademizi, koronavirüsün bedenlerimizi enfeksiyon üzerine iyileştirmesi talimatıyla yeniden yönlendirmeli, onları sevgiyle arzuladığımız sürece arzu ettiğimiz herhangi bir şeye dönüştürmeliyiz. İnsanların tatsız bulduğumuz herhangi bir şeyi deneyimlemesini engellemek için dünya çapında tek bir reklam kampanyasıyla Kanun’da usta olma fırsatımız var. Bu, nüfuz sahibi olanlar için bir seçimdir, seçeneklerinizi hesaplayın ve kime karşı olduğunuzu anlayın. Hileleriniz ve planlarınızla kazanamayacaksınız, ilgi alanlarınızı düşüneceksiniz, devam ederseniz hepsi KAYBOLACAKTIR. Bu hediyeyi alın ve hayal edebileceğiniz kadar ileri bir Yeni Dünya Düzeni tezahür ettirin.

İnsanın oğlu benimle, yazılanları tamamlamak için düşman ve kurtarıcı olarak geliyor. Yeryüzünde saf kalpli kimse kalmaz, istemeden sevebilen, tanımadan verebilen kimse kalmaz.

“Pandemik, Armageddon, Luciferian saçmalıkları ve Tanrı’nın gerçekten istediği şey” üzerine 10 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 15-09-2020 22:04:50

2. Giresun merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-09-2020 09:10:35

3. Aydın merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 29-09-2020 20:55:58

4. Sinop merkezden ben banu. Mrb paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 02-10-2020 09:27:00

5. Batman merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:25:49

6. Bu konu : ” Pandemik, Armageddon, Luciferian saçmalıkları ve Tanrı’nın gerçekten istediği şey ” çok güzel. Selam herkese siten ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 407

Yorum yapın