Hükümet gücünün tüm seviyeleri, “Diğer insanlar açlıktan ölürken hiçbir şey yapmadan maaşımı kazanabilirim”den “Sağlık (aptal korku) istisnaları nedeniyle her temel insan hakkı iptal edildi”ye kadar büyük bir güç kapma aldı. Ayrıca: “Boktan bir bahaneyle birdenbire para basabilir ve daha fazla servet konsantrasyonu için piyasaları manipüle edebiliriz.”

Birkaç yıl içinde aşıların korkunç sonuçlarını görecek miyiz bilmiyorum… Ama şu andan itibaren, nüfusun bu topal bahaneleri kabul etmesinin korkunç sonuçlarının gerçek olduğunu biliyorum.

Author

35 Comments

1. Hakkari merkezden ben . Merhabalar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-06-2021 02:46:53

2. Çankırı merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler 02-06-2021 04:22:29

3. Bu konu : ” Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok iyi, şukuladım , ali – 379

4. Tokat merkezden ben Hasan. Selam sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-06-2021 09:03:32

5. Bayburt dan kimler var. Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp . Selam sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 384

6. Selam web siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

7. Merhaba web siten yeminle çok güzel, teraziye tıkladım

8. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bu konu : ” Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 451

10. Denizli dan kimler var. Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp . Mrb web siten ciddiyim iyi, saolun , mehmet – 235

11. Adana dan kimler var. Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 243

12. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp ” çok güzel. Slm web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 135

14. Bu konu : ” Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle iyi, saolun , – 43

15. Selam herkese siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

16. Niğde dan kimler var. Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp . Selamlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 365

17. Samsun dan kimler var. Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp . Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, saolun , – 123

18. Selam herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

19. selamun aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, tebrikler

20. Bitlis dan kimler var. Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp . Selam siten gerçekten iyi, saolun , banu – 86

21. Antalya dan kimler var. Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp . selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 497

22. Bu konu : ” Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 307

23. selamun aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, şukuladım

24. Bolu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, tebrikler 24-07-2021 07:37:31

25. Kırklareli dan kimler var. Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp . Selamın aleyküm sayfan harbiden iyi, tebrikler , mehmet – 230

26. Bu konu : ” Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 353

27. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşım harbiden hayran bıraktı, tebrikler

28. Bu konu : ” Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ali – 2

29. Kocaeli dan kimler var. Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp . Mrb sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 127

30. Yozgat merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 20:23:31

31. Şırnak dan kimler var. Pandeminin gerçek sonuçları (şimdiye kadar)lp . merhaba arkadaşlar siten valla dikkat çekici, şukuladım , memo – 191

Write A Comment