Pandora’nın Kutusunun Açılışı ve İnsanlığın Gizli Karanlığının Vahiy

Pandora’nın Kutusunun Açılışı ve İnsanlığın Gizli Karanlığının Vahiy

“Üç şey uzun süre saklanamaz: güneş, ay ve gerçek.”

– Buda

İnsanlığa büyük bir açıklama geliyor.

Pandora’nın Kutusu’nun açılmasının ve derin yozlaşmanın, yalanların ve sırların açığa çıkmasının eşiğindeyiz.

Bu açığa çıkma zamanında, bilinen dünyası etraflarında çökmekte olanlara yardım etmeye hazır olun.

Mitolojik hikayede Pandora, merakındaki kutuyu açar ve dünyada serbest bırakılan kötülüğe izin verir.

Bununla birlikte, Büyük Hikayemizde, kötülük zaten dünyamızdaydı, ancak cehaletimiz ve sınırlı algımızla kilitlendi.

Bu yolsuzluğun sonuçlarını dünyamızda yaşıyoruz ama çok normalleştiği için fark edemedik.

Kutunun açılması, bilincimizin dünyamızda baştan beri var olan karanlığın, yozlaşmanın ve kötülüğün farkındalığına açılmasıdır.

Kapak bu kutudan çıktıktan sonra tekrar takılamaz. İnsanlık gerçeği öğrenmeye başladığında. Geri dönüş yok. Cin şişeden çıkar çıkmaz tekrar içeri konulamaz.

Hepsi ortaya çıkmalı.

O zaman gerçekten “bir kutu solucan açmış olacağız.”

Tıpkı bir taşı ters çevirip altında sürünen her türden sümüksü böcek ve solucan bulduğunuzda olduğu gibi. Yani uygarlığımızda, çevrilen kayaların altında saklanan solucanlar var mı?

Karanlık gerçek halının altına itildi, sırlara, bilinçsizliğimizin içine itildi. Ama sonsuza kadar saklanamazdı. Ve şimdi, giderek daha fazla insan uyanıyor, yanılsama ve karanlık olan her şeyi açığa çıkarmaya çalışan kritik bir farkındalık, ışık ve gerçek kitlesi yaratıyor.

Her şey açığa çıkıyor çünkü insanlığın bilinci yükseliyor; ışık, kendimizin ve toplumumuzun her karanlık köşesine parlıyor.

Çılgın, işlevsiz eski sistemin ağırlığı kendi üzerine çöküyor.

Bunu insanlığın kolektifinin yüzeyine çıkarmalıyız

Onu görmeli, deneyimlemeliyiz ve işlemeliyiz

Sorumluları, artık iktidar ve nüfuz konumunda olmamaları için alıkoymalıyız.

Bunun nasıl olduğunu ve neden olduğunu öğrenmeliyiz ki bir daha asla olmayacak.

Yeryüzünde neler olup bittiğini ve insanlığın gerçeğini anlamalıyız.

Çünkü yüzlerce ve binlerce yıldır insanlık fiilen kölelik içindedir. İnsanlığın% 99’u hakikatten habersiz olduğu ve bu nedenle enerjisini, gücünü ve özgürlüğünü verdiği için gönüllü olarak katıldığımız bir kölelik.

Büyük yozlaşmanın ifşası, insanlığı dizlerimize indirecek. Ama bu iyileştirici kriz, Eski Dünyadan Yeni Dünya’ya yolculuğumuzda ihtiyaç duyulan temizleyici tasfiyedir.

Şöyle söylendi:

“Gerçek seni özgür kılacak, ama önce seni kızdıracak.”

İnsanlık, medeniyetimizle ilgili bazı çok rahatsız edici ve ayartıcı gerçeklerle yüz yüze kalmanın eşiğindedir. Kendimiz ve dünyamız hakkında bildiğimizi sandığımız her şeyi sorgulamamıza neden olan gerçekler.

İnsanlığın kolektif Ruhun Karanlık Gecesindeyiz.

Umutsuzluğa kapılma; bu, kollektif gezegensel bilincimizin ve bedenimizin kendisini tüm toksinlerden ve negatif enerjiden arındırmasına izin veren gerekli ateş ve hastalıktır.

Bu dönüşümün diğer tarafında güzel bir Yeni Dünya bekliyor.

Işığı tutun sevgili kardeşlerim

Işığı tut.

Yazının tamamını okuyun

This Post Has 8 Comments

1. gaye

Yozgat dan kimler var. Pandora’nın Kutusunun Açılışı ve İnsanlığın Gizli Karanlığının Vahiy . selam arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 220

2. Anonim

Kahramanmaraş merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, teraziye tıkladım 21-03-2021 03:10:11

3. ahmet

Bu konu : ” Pandora’nın Kutusunun Açılışı ve İnsanlığın Gizli Karanlığının Vahiy ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 213

4. Gürbüz

Bu konu : ” Pandora’nın Kutusunun Açılışı ve İnsanlığın Gizli Karanlığının Vahiy ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 346

5. Emine

merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

6. ali

Merhabalar siten ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

7. ali

merhaba arkadaşlar paylaşım valla iyi, linkedinde paylaştım

8. Gürbüz

selam arkadaşlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

Bir cevap yazın