Panikliyorlar

Tamam, öyleyse Rothschild, Rockefeller ve diğerlerini takip ederseniz. o zaman İsrail’in 12 kabilesinden olduklarını bilirsiniz. Ayrıca tanrılarının kendilerine tüm dünyayı vaat ettiğine, bu dünyayı İsrail’deki bir tahttan yönetebileceklerine inandıklarını da biliyorsunuz. Henüz bir teori bile değil, btw, hepsi doğrulanabilir.

Benim teorim, bu teoriye katılanların çoğunun yaptığı gibi, “son yakındır”, “Dinle, çan, senin için çalıyor” ve sabırsızlanıyorlar, hatalar yapıyor ve gölgelerden çok uzaklara adım atıyorlar. .

Aile geçmişlerine gelince, ilk vasiyete kadar geri dönüyor ve daha sonra 5000 yıl kadar önce Mısır’da. Bazılarının gerçekte tam tersi olduğunu düşündüğü (tanrılara inanmıyorum) “tanrı” tarafından onlara 1000 yıl boyunca dünyayı yönetecekleri söylendi ve onların gözleri önünde gerçekleşeceğini görebilirler. Güç ve servetin muazzam konsolidasyonu, tüm bankalara, ordulara, BM altındaki her ülkeye vs. sahipler. Ama bu onların bir hata yapacakları, çok çabuk fazla açgözlülük yapacakları, insanlar geçmişi görmeye başlayacaklar. onların gölge pelerini. Şimdi, insanlığa olan tutuşlarını açığa çıkarma, dünyaya% 1’in gerçekte kim olduğunu gösterme, onlara kötülüğün yüzünü gösterme zamanı.

Her zamankinden daha fazla insanın onları çağırdığını, toksik durumu ele aldığını fark ettim, tabii ki çok az etkisi var, ama gerçekten büyüyor ve hepinize onlar hakkında olabildiğince çok şey öğrenmeniz için yalvarıyorum, özellikle Rothschild. Onlar hakkındaki bilgilerin çoğu ücretsiz ve açık, saklanmaya zahmet etmiyorlar çünkü hiçbir haber kuruluşu onlar hakkında hiçbir şey yapmayacak. Ama yapabilirsin, bulabilirsin ve yayabilirsin, tüm türümüzün köleleştirilmesini durdurmanın tek yolu olduğuna inanıyorum ve savaşacağım.

“Panikliyorlar” üzerine 8 yorum

1. Hatay dan kimler var. Panikliyorlar . Selam herkese web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 289

2. Bu konu : ” Panikliyorlar ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi iyi, tebrikler , Gürbüz – 214

3. Malatya dan kimler var. Panikliyorlar . selam arkadaşlar sayfa valla çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 418

4. Bu konu : ” Panikliyorlar ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 163

5. Kırklareli dan kimler var. Panikliyorlar . Selam herkese paylaşım yeminle iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 74

6. Bu konu : ” Panikliyorlar ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 421

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link