Şu anda Ron Paul ve WHOAH tarafından yazılan End The Fed’i okuyorum.

Hepimizin hayatımızda bu kadar önemli bir şey için ne kadar cahil olduğumuza ve kelimenin tam anlamıyla herkesin günlük olarak kullandığına ve hayatta kalmak için bağımlı olduğuna inanamıyorum.

İnsanlar vergilerden hırsızlık olarak şikayet ediyorlar ama sadece enflasyonu kabul ediyorlar mı?

Bir dolarınız varsa ve hükümet bunun% 70’ini istiyorsa, tek yapması gereken, dolarınızın değerinin% 70 daha az olmasını sağlamak için para basmaktır, vergilendirmeye gerek yoktur.

Federal rezerv tarafından yavaş yavaş soyuluyoruz ve kimse gözünü kırpmıyor.

Hala öğrenecek çok şeyim var ama yapabileceğimiz bir şey var mı söndürmek bizim para birimimiz? İnsanların cebine gerçekten para vermeden parayı geri koymanın bir yolu olurdu, sadece paralarını daha değerli hale getirin.

Korkunç çünkü Rob Paul, hükümet baskısı kontrol altına alınmazsa, Büyük Buhran’dan 10 kat daha kötü bir şey için nasıl yolumuza girdiğimizden bahsediyor …. ama hiçbir şey olmazsa ne söylenebilir? Ve hükümet trilyonlarca trilyon dolar basmakta özgür mü? İnsanlar hala bir doları dolar olarak görüyorsa, önemli olan bu değil mi?

Yoksa hükümet bu baloncuğun patlamasını mı umuyor ve o zaman küresel bir para birimine girecekler mi? ABD dolarının çöküşü temelde tüm gezegeni yok eder

Author

11 Comments

1. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa cidden çok güzel, saolun 19-03-2021 19:32:59

2. Uşak merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran edici, şukuladım 19-03-2021 19:34:07

3. Mrb web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

4. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, tebrikler

5. Bu konu : ” Para birimi nasıl indirilir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 356

6. Gümüşhane dan kimler var. Para birimi nasıl indirilir . Merhaba siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 263

7. Bayburt merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, tebrikler 28-03-2021 21:57:18

8. Bingöl dan kimler var. Para birimi nasıl indirilir . Mrb paylaşımınız inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 350

9. Kırşehir dan kimler var. Para birimi nasıl indirilir . Selam web siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım , Emine – 452

10. Muş dan kimler var. Para birimi nasıl indirilir . Merhaba herkese web sitesi gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , emin – 220

11. Bitlis dan kimler var. Para birimi nasıl indirilir . Mrb siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 318

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link