Para Kazandıran Teknokrasi

“Gazetecilerden” “Doktorlara”, “Valilere”, “Etkileyenlere”, “Ünlülere” ve çağın bu günlerinde monitörlerde ve ekranlarda gördüğümüz diğer pis kişilikler, bunların sadece büyüdüğümüz yüzeysel yalancılar olmadığı bilinmelidir. Yaptıkları her şeyde kurumsal sözcüdürler, en üstteki çöplerin püskürtüldüğü anlatıyı anlarlar ve kendileri buna inanmazlar veya kendi tavsiyelerine uymazlar, bir bedel karşılığında onu tekrarlarlar, dediğim gibi Siz korku içinde yaşarken ve onlara kendi dehşet ve stresinizle inanırken, kalabalık istedikleri her şeyi yaparken para kazanmaya devam edeceğim, narsistler ve ruhsal bozukluklar hakkındaki bu konuşmayı iyi duyuyorsunuz, hepiniz onlara her kanaldan bakıyorsunuz, her sektörde, her konuda, tüm eyaletler, ülkeler, eğlence sektöründeki her şeyden, sizi ve çocuklarınızı asırlarca olmasa da on yıllarca altüst eden işe yaramaz hükümete kadar, gelişmemiş prefrontal korteksler, kayıp ruhlar ve dünyanın otoriter hükümdar takipçileri, bu anlatıyı, iyi hizmetkarlar gibi defalarca papağan ediyor ve gerçekten inanıyor. Gerçekliğini sorgulayacaksın ya da yarattığın mezarda yatacaksın. C seçeneği yok.

… SFV925 tarafından gönderildi
[comments]

“Para Kazandıran Teknokrasi” üzerine 23 yorum

1. Bu konu : ” Para Kazandıran Teknokrasi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 321

2. Kırıkkale dan kimler var. Para Kazandıran Teknokrasi . Merhaba siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 242

3. Uşak merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:04:39

4. Antalya dan kimler var. Para Kazandıran Teknokrasi . Selam herkese paylaşımın yeminle güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 42

5. Bu konu : ” Para Kazandıran Teknokrasi ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 329

6. Bu konu : ” Para Kazandıran Teknokrasi ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 479

7. Çorum dan kimler var. Para Kazandıran Teknokrasi . Selam paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 498

8. Bu konu : ” Para Kazandıran Teknokrasi ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım , hatice – 139

9. Bu konu : ” Para Kazandıran Teknokrasi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 56

10. Adana merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-12-2020 10:45:52

11. Adana merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 06-01-2021 08:24:00

12. Kütahya dan kimler var. Para Kazandıran Teknokrasi . Selamlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 288

13. Ankara merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın harbiden güzel, face de paylaştım 14-01-2021 20:12:06

14. Burdur merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 19-01-2021 13:53:52

15. Bolu merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 18-02-2021 22:12:22

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link