Para ve ünlü statüsüne sahip kişilerin iletişim bilgilerinin ortalama bir kullanıcının kişi listesinden silinebileceğine inanıyorum.

Tal Bachman’ın (BTO’dan Randy Bachman’ın oğlu) telefon numaram vardı. Eski sevgilimin onunla randevuya giden arkadaşından aldım.

Ona bir kez şaka yaptım ve ondan sonra partilerde bununla övünürdüm. Bir gün kişisi Google hesabımdan kayboldu.

“Para ve ünlü statüsüne sahip kişilerin iletişim bilgilerinin ortalama bir kullanıcının kişi listesinden silinebileceğine inanıyorum.” üzerine 13 yorum

1. Sinop merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 28-09-2020 02:45:22

2. Hakkari merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-09-2020 02:54:36

3. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sağolun 02-10-2020 09:06:16

4. Karaman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 08-10-2020 06:12:32

5. Bu konu : ” Para ve ünlü statüsüne sahip kişilerin iletişim bilgilerinin ortalama bir kullanıcının kişi listesinden silinebileceğine inanıyorum. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 35

Yorum yapın