Kullandığımız paranın sahte bir değeri vardır ve aslında hiçbir değeri yoktur.

Pek olası olmasa da, değeri büyük ölçüde düşebilir. Bu gerçekleşecek olsaydı, ticaret için sahip olunacak en iyi şeyler neler olurdu?

Bir şekilde bunun olacağını bilseydiniz, paranız hala mevcut değere sahipken ne alırdınız?

Author

14 Comments

1. Burdur dan kimler var. Para yarın kaybolacak olsaydı, bugün neye harcamalısın? . Selam sayfan cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 64

2. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

3. Bursa merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 27-03-2021 23:59:50

4. Bu konu : ” Para yarın kaybolacak olsaydı, bugün neye harcamalısın? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 55

5. Bu konu : ” Para yarın kaybolacak olsaydı, bugün neye harcamalısın? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 236

6. Mardin dan kimler var. Para yarın kaybolacak olsaydı, bugün neye harcamalısın? . Merhaba herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 498

7. Bu konu : ” Para yarın kaybolacak olsaydı, bugün neye harcamalısın? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 362

8. Isparta dan kimler var. Para yarın kaybolacak olsaydı, bugün neye harcamalısın? . selam arkadaşlar sayfa cidden hayran bıraktı, tebrikler , ali – 122

9. Selamlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

10. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

11. Ankara dan kimler var. Para yarın kaybolacak olsaydı, bugün neye harcamalısın? . Merhabalar sayfan inanki dikkat çekici, saolun , Aylin – 184

12. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Para yarın kaybolacak olsaydı, bugün neye harcamalısın? . Merhabalar siten inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 127

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link