Paralel evren fikri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bununla ilgili hiçbir şey okumadım ve söylediklerim gerçek olmayacak ama geçen gün bunu düşünmek zorundaydım ve tüm paralel evren fikri süper uygulanabilir bir komplo teorisi gibi görünüyor. Neden? Evrenimizin ne kadar büyük olduğunu ve onun hakkında neredeyse hiçbir şey bilmediğimizi bir düşünün. Dışarıda birden fazla galaksi var ve biz sadece bir galaksiyiz. Ya en yakın galaksimiz bizim başka bir versiyonumuzsa ve kendi dünyalarına sahiplerse? Dünyaları “hala MÖ döneminde mi? Ya da bizden 2000 yıl önce mi? Ya da ya bu diğer evrende, bizimkiyle tamamen aynıysa, içinde yaşayan aynı insanlarla ama farklı şeyler oluyorsa?

Demek istediğim kulağa çılgınca geldiğini biliyorum ama orada ne olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yok. Çoğumuz komplo teorilerini önemsemeyenlerin bile başka yaşam formları hakkında bir fikri var. Bunu düşünmemek egoistlik olur. Bir parçası olduğumuz, çoğunlukla bilinmeyen bu dev evrende neden sadece küçük bir yaşam zerresi (dünya) olsun ki? Öyleyse kim paralel bir evrenin aslında bu kadar çılgınca bir fikir olduğunu söyleyebilir?

“Paralel evren fikri hakkında ne düşünüyorsunuz?” üzerine 10 yorum

1. Van merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-10-2020 11:19:17

2. Siirt merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 19-10-2020 05:16:50

3. Balıkesir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım valla dikkatimi çekti, şukuladım 23-10-2020 10:26:34

4. Bu konu : ” Paralel evren fikri hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 401

Yorum yapın