Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum

COVID yardım tasarısının 5000 sayfası var ve insanlar para ve telif hakkı konularına odaklanıyor.

Trump, 600 $ ‘lık parayı reddetti ve Pelosi, Trump ile aynı fikirde.

Sanırım faturada kimsenin geçmediği şeyler için endişelenmemiz gerekiyor. Pelosi, Trump’a teslim olmaya istekliyse, bunu çabucak bitirmek için çaresiz olmalı. Neden? “638375 numaralı kanunun 12. altbölümünün 4. fıkrasında yer alan 3 kelimede yapılan değişiklikler” burnumuzun dibinde dolaşıp duruyorlar mı?

“Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum” üzerine 25 yorum

1. Bu konu : ” Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum ” çok güzel. Selamlar web siten inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 6

2. Bitlis dan kimler var. Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, twitter da paylaştım , doruk – 125

3. Antalya dan kimler var. Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum . Selam web siten harbiden çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 439

4. Bursa dan kimler var. Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum . merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 146

5. Bolu dan kimler var. Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum . Selamlar sayfanız gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 446

6. Bursa dan kimler var. Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum . Selam herkese sayfanız cidden çok iyi, saolun , emin – 451

7. Muğla dan kimler var. Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum . Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 380

8. Çorum dan kimler var. Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum . Mrb sayfa inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 119

9. Malatya dan kimler var. Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum . Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , banu – 31

10. Bu konu : ” Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 246

11. Bu konu : ” Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 2

12. Amasya merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun 16-01-2021 07:18:13

13. Yozgat dan kimler var. Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum . Mrb web siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 402

14. Bu konu : ” Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum ” çok güzel. Selamlar siten valla iyi, teşekkürler , gaye – 123

15. Bu konu : ” Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 368

16. Batman merkezden ben hatice. Slm web siten inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 01-02-2021 01:46:22

17. Afyon merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten inanki iyi, facebookta paylaştım 06-02-2021 02:48:22

18. Batman dan kimler var. Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum . Merhabalar sayfa süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , banu – 429

19. Bu konu : ” Paranın dikkat dağıtıcı olduğundan şüpheleniyorum ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 325

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link