Sanırım teknoloji açısından bir platonun üstesinden geldik ve bir sonraki büyük sıçramanın ne olacağını düşündüğünüzü merak ediyorum.

2014’ten yakın zamana kadar oldukça durgun hissediyordu.

Dünyanın gelecekteki çocuklarını neler bekliyor?

Şu anda mevcut olan ve Bezos, Zuckerberg ve CIA gibi silah kaçakçılığı, kaçakçılık, uyuşturucu, vekalet savaşları, kışkırtma yoluyla sınırsız siyah bütçeleme gibi yeterli nakit paraya sahip olanlar için ne var?

Ya McDonalds?

Milyarlar kazanırlarsa ne tür bir güvenlik elde edeceklerini merak ediyorum.

Belki kiralamak için bir tanrı gibi güvenlik lol.

Author

72 Comments

1. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler

2. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım

3. Ordu merkezden ben Aylin. Slm siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 19-09-2020 13:47:46

4. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 19-09-2020 14:38:17

5. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten valla çok güzel, saolun 20-09-2020 00:56:13

6. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

7. Kocaeli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:19:04

8. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

9. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 73

10. Bingöl merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-10-2020 17:42:28

11. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 430

12. Elazığ merkezden ben doruk. Slm web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım 20-10-2020 15:36:45

13. Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Merhabalar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

15. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siten vallaha billaha mükemmel, şukuladım

16. Artvin dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . Merhaba web sitesi gerçekten dikkat çekici, sağolun , – 101

17. Sivas merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 13-11-2020 12:57:57

18. Karabük dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . Selam herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım , banu – 351

19. Çorum merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, şukuladım 23-11-2020 21:50:40

20. Sinop merkezden ben Aylin. Selam siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-11-2020 22:20:33

21. Niğde merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun 06-12-2020 14:09:22

22. Afyon merkezden ben . Mrb sayfanız cidden hayran bıraktı, şukuladım 07-12-2020 22:43:33

23. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 240

24. Balıkesir merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız inanki dikkat çekici, şukuladım 14-12-2020 10:09:43

25. Kastamonu merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:44:10

26. Ordu merkezden ben emin. Slm sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 19-12-2020 16:54:26

27. Ağrı dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ali – 9

28. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 476

29. selamun aleyküm sayfa yeminle hayran edici, face de paylaştım

30. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 161

31. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 135

32. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla çok iyi, sağolun , Hasan – 244

33. Selam web siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

34. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Slm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 253

35. Malatya dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . Mrb sayfan gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 205

36. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 234

37. Düzce dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . Merhaba paylaşım vallaha iyi, twitter da paylaştım , Emine – 72

38. Yalova merkezden ben hatice. Merhaba paylaşım cidden güzel, twitter da paylaştım 28-01-2021 23:41:40

39. Çorum dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . Mrb paylaşım valla iyi, tebrikler , hatice – 414

40. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web siten valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 350

41. Malatya merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 14-02-2021 08:07:43

42. Tekirdağ dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 240

43. Ardahan merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-02-2021 07:54:20

44. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz harbiden hoşuma gitti, saolun

45. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 10

46. Karaman dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler , doruk – 245

47. Ağrı merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-03-2021 10:04:39

48. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki çok iyi, face de paylaştım , gaye – 247

49. Kocaeli dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , emin – 168

50. Aksaray merkezden ben . Selamın aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 11-04-2021 13:05:46

51. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, sağolun 20-04-2021 00:15:31

52. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 485

53. Bayburt merkezden ben memo. Selam paylaşımın cidden mükemmel, saolun 30-04-2021 23:23:03

54. Edirne merkezden ben . Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-05-2021 14:10:51

55. Selamın aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

56. Mardin merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siten inanki hayran edici, tebrikler 05-05-2021 16:33:50

57. Nevşehir merkezden ben . Merhaba herkese web siten harbiden iyi, facebookta paylaştım 05-05-2021 18:38:32

58. Kocaeli dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 226

59. Kırıkkale dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 485

60. Nevşehir dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 22

61. Trabzon merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 21-05-2021 20:44:57

62. Aydın merkezden ben memo. Mrb paylaşımın vallaha mükemmel, şukuladım 31-05-2021 00:55:16

63. Tokat dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . Selamlar siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 404

64. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 180

65. Afyon dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . Merhaba herkese siten ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 440

66. Sinop merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım inanki iyi, sağolun 22-06-2021 01:35:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link