Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz?

Sanırım teknoloji açısından bir platonun üstesinden geldik ve bir sonraki büyük sıçramanın ne olacağını düşündüğünüzü merak ediyorum.

2014’ten yakın zamana kadar oldukça durgun hissediyordu.

Dünyanın gelecekteki çocuklarını neler bekliyor?

Şu anda mevcut olan ve Bezos, Zuckerberg ve CIA gibi silah kaçakçılığı, kaçakçılık, uyuşturucu, vekalet savaşları, kışkırtma yoluyla sınırsız siyah bütçeleme gibi yeterli nakit paraya sahip olanlar için ne var?

Ya McDonalds?

Milyarlar kazanırlarsa ne tür bir güvenlik elde edeceklerini merak ediyorum.

Belki kiralamak için bir tanrı gibi güvenlik lol.

“Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz?” üzerine 47 yorum

1. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 19-09-2020 14:38:17

2. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten valla çok güzel, saolun 20-09-2020 00:56:13

3. Kocaeli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:19:04

4. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 73

5. Bingöl merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-10-2020 17:42:28

6. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 430

7. Artvin dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . Merhaba web sitesi gerçekten dikkat çekici, sağolun , – 101

8. Sivas merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 13-11-2020 12:57:57

9. Karabük dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . Selam herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım , banu – 351

10. Çorum merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, şukuladım 23-11-2020 21:50:40

11. Sinop merkezden ben Aylin. Selam siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-11-2020 22:20:33

12. Niğde merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun 06-12-2020 14:09:22

13. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 240

14. Kastamonu merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:44:10

15. Ağrı dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ali – 9

16. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 476

17. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 161

18. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 135

19. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla çok iyi, sağolun , Hasan – 244

20. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Slm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 253

21. Malatya dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . Mrb sayfan gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 205

22. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 234

23. Düzce dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . Merhaba paylaşım vallaha iyi, twitter da paylaştım , Emine – 72

24. Yalova merkezden ben hatice. Merhaba paylaşım cidden güzel, twitter da paylaştım 28-01-2021 23:41:40

25. Çorum dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . Mrb paylaşım valla iyi, tebrikler , hatice – 414

26. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web siten valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 350

27. Malatya merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 14-02-2021 08:07:43

28. Tekirdağ dan kimler var. Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 240

29. Ardahan merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-02-2021 07:54:20

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link