Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz?

Sanırım teknoloji açısından bir platonun üstesinden geldik ve bir sonraki büyük sıçramanın ne olacağını düşündüğünüzü merak ediyorum.

2014’ten yakın zamana kadar oldukça durgun hissediyordu.

Dünyanın gelecekteki çocuklarını neler bekliyor?

Şu anda mevcut olan ve Bezos, Zuckerberg ve CIA gibi silah kaçakçılığı, kaçakçılık, uyuşturucu, vekalet savaşları, kışkırtma yoluyla sınırsız siyah bütçeleme gibi yeterli nakit paraya sahip olanlar için ne var?

Ya McDonalds?

Milyarlar kazanırlarsa ne tür bir güvenlik elde edeceklerini merak ediyorum.

Belki kiralamak için bir tanrı gibi güvenlik lol.

“Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz?” üzerine 13 yorum

1. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 19-09-2020 14:38:17

2. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten valla çok güzel, saolun 20-09-2020 00:56:13

3. Kocaeli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:19:04

4. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 73

5. Bingöl merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-10-2020 17:42:28

6. Bu konu : ” Paranın gerçekçi bir şekilde ne tür teknolojileri satın alabileceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 430

Yorum yapın