2011 yılında, burada Aberdeen bu aile hakkında etrafında yüzen bir buzz vardı, wa gecenin ortasında katlediliyor. Ayrıca, polis teşkilatının evde gözetim görüntülerini önemli bir kanıt olarak ele almasıyla ilgili konuşuldu. Sonra tüm raporlar bir gün internetten kayboldu ve dava gerçekten gizemli bir şekilde kapatıldı. Bu sadece bir söylentidir, ancak bazıları genç aile üyelerinden birini kişisel olarak tanıdıklarını ve her zaman evlerinde olan bir hayalet ve ne kadar şiddetli olduğu konusunda çıldıklarını söylediler. Bu biraz bilinmeyen / popüler olmayan ama burada başka birinin bu veya bu olayı çevreleyen daha fazla bilgi hakkında bir ipucu olup olmadığını merak ediyordum? Bu bir memleket komplo teorisi … karımla bu konu hakkında konuşuyordum ve neden reddit’e sormamanızı söyledi.

Author

76 Comments

1. Aksaray merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 26-06-2020 02:12:56

2. Gaziantep merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 28-06-2020 16:24:33

3. Slm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

4. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

5. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. Tokat merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi cidden çok güzel, tebrikler 10-07-2020 00:35:23

7. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, şukuladım

8. Giresun merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 11:04:23

9. Samsun merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 26-07-2020 02:00:32

10. Selam herkese paylaşım harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

11. Muğla merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 07:32:55

12. selamun aleyküm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

13. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. Selam web siten süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-08-2020 20:55:29

14. Gürbüz Reply

Denizli merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-08-2020 14:34:24

15. Gürbüz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

16. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, tebrikler

17. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, tebrikler

18. Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 05:18:31

19. Yalova merkezden ben ali. Mrb web siten inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 07:13:00

20. Osmaniye merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım 02-09-2020 23:44:39

21. Gürbüz Reply

Merhabalar web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım

22. Mrb paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Iğdır merkezden ben gaye. Slm siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım 22-09-2020 07:47:47

24. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler 02-10-2020 11:26:22

25. Selamlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

26. Selam herkese paylaşım harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Çanakkale dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Slm sayfan inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 256

28. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler , Gürbüz – 216

29. Slm web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

30. Kırşehir dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Slm web siten süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , doruk – 15

31. Elazığ dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . selamun aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , – 468

32. Slm paylaşımın süper ötesi çok güzel, teşekkürler

33. Afyon dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Merhaba herkese siteniz valla mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 290

34. İstanbul dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Selamın aleyküm siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 273

35. Samsun dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Merhaba herkese siten valla çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 148

36. Uşak merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 29-11-2020 13:41:46

37. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

38. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

39. Siirt merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 09-12-2020 22:44:06

40. Kayseri dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, saolun , ali – 180

41. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

42. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Merhabalar bu web sitesi vallaha iyi, şukuladım , elif yılmaz – 454

43. Bu konu : ” Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 402

44. Sinop dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Selam herkese siteniz ciddiyim güzel, şukuladım , ali – 111

45. Tekirdağ merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-01-2021 14:02:50

46. Ankara dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 242

47. Bu konu : ” Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 171

48. Bu konu : ” Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 94

49. Bilecik dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Slm bu web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 280

50. Merhabalar sayfa valla hoşuma gitti, face de paylaştım

51. Bayburt merkezden ben memo. Selam siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-01-2021 13:03:14

52. Balıkesir dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Merhaba herkese siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler , ali – 116

53. Zonguldak dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Merhaba sayfan inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 82

54. Yalova dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Slm siteniz harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 445

55. Bu konu : ” Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 110

56. Bolu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 27-02-2021 02:18:10

57. Bu konu : ” Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz iyi, tebrikler , – 268

58. Bu konu : ” Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 469

59. Bu konu : ” Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 292

60. Kırklareli dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Slm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 109

61. Artvin dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Selamın aleyküm siten harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 286

62. Bu konu : ” Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 240

63. Bu konu : ” Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 300

64. Bu konu : ” Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 153

65. Rize merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten gerçekten güzel, teşekkürler 15-04-2021 02:59:14

66. Afyon merkezden ben hatice. Mrb web siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-04-2021 05:34:03

67. Ankara dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Selam paylaşım süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 266

68. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 01-05-2021 13:42:54

69. Amasya dan kimler var. Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu . Mrb sayfa ciddiyim hayran edici, sağolun , mehmet – 429

70. Bu konu : ” Paranormal olaylar Anderson Aile Cinayetleri’ne (memleket komplo teorisi) neden oldu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 8

71. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-05-2021 14:01:03

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link