Ayrıca, şimdiye kadar, özellikle henüz covid olmayan biri için, spike protein dökülmesinin tehlikelerinden bahseden herhangi bir kanıt var mı?

HERHANGİ BİR güvenilir bilgi bulmak anıtsal bir görev gibi göründüğünden – ya korku tacirliği ya da tamamen işten çıkarılma – ve doktor ziyaretleri dışında aşı olan hiç kimseyle çok fazla zaman geçirmedim, bu yüzden almanın akıllıca olup olmadığını bilmiyorum ” Potansiyel başak protein parçalayıcılar etrafında önlemler”.

Ayrıca aşılanmamış kişinin önce sars-cov-2 virüsüyle tanışmış olması da önemli mi?

Hem araştırmaları hem de anekdotları memnuniyetle karşılıyorum – teşekkürler!

28 Comments

1. Bu konu : ” (paranoyak soru) Yakın çevrede yaşayan veya var olan tüm aşılanmamış bireyler için ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 104

2. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Slm sayfanız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Iğdır merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-07-2021 20:25:34

5. Merhaba bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

6. Sivas dan kimler var. (paranoyak soru) Yakın çevrede yaşayan veya var olan tüm aşılanmamış bireyler için . Selam bu web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 361

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” (paranoyak soru) Yakın çevrede yaşayan veya var olan tüm aşılanmamış bireyler için ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 40

8. Bu konu : ” (paranoyak soru) Yakın çevrede yaşayan veya var olan tüm aşılanmamış bireyler için ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla dikkat çekici, şukuladım , doruk – 455

9. Iğdır merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 04-08-2021 01:45:48

10. Bursa dan kimler var. (paranoyak soru) Yakın çevrede yaşayan veya var olan tüm aşılanmamış bireyler için . selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 293

11. Iğdır merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan inanki hoşuma gitti, teşekkürler 07-08-2021 11:02:06

12. Bu konu : ” (paranoyak soru) Yakın çevrede yaşayan veya var olan tüm aşılanmamış bireyler için ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 239

13. Amasya merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok iyi, face de paylaştım 10-08-2021 06:41:41

14. selamun aleyküm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bu konu : ” (paranoyak soru) Yakın çevrede yaşayan veya var olan tüm aşılanmamış bireyler için ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden güzel, teşekkürler , ahmet – 174

16. Bu konu : ” (paranoyak soru) Yakın çevrede yaşayan veya var olan tüm aşılanmamış bireyler için ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler , hatice – 221

17. İstanbul merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten ciddiyim güzel, sağolun 24-08-2021 21:41:48

18. Şırnak dan kimler var. (paranoyak soru) Yakın çevrede yaşayan veya var olan tüm aşılanmamış bireyler için . Mrb siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 465

19. Gümüşhane dan kimler var. (paranoyak soru) Yakın çevrede yaşayan veya var olan tüm aşılanmamış bireyler için . Slm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 300

20. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 29-08-2021 21:46:31

21. Malatya merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, tebrikler 31-08-2021 12:58:44

22. Bursa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, face de paylaştım 31-08-2021 18:42:50

23. İzmir dan kimler var. (paranoyak soru) Yakın çevrede yaşayan veya var olan tüm aşılanmamış bireyler için . Selam siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , – 6

24. Muş dan kimler var. (paranoyak soru) Yakın çevrede yaşayan veya var olan tüm aşılanmamış bireyler için . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım , banu – 287

Write A Comment