Çoğu insan, dünya ekonomisinde ve para sisteminde bir şeylerin doğru olmadığını hissedebilir. Çok az insanın devasa kârlar ve hayal edilemez zenginlikler elde ettiği, buna karşın insanların çoğunluğunun artan mali mücadelelere ve yoksulluğa katlandığı açıktır. Dünyadaki her toplum, değer değişimi için bir tür para birimi yaratmıştır, ancak bu para biriminin gerçekten değerli olmasını sağlayan gündelik çalışan insanlardır. Zamanımız, enerjimiz, fikirlerimiz ve yeteneğimiz aracılığıyla, enerjimizin harcanması, para birimiyle temsil edilen bir tür değer alışverişine dönüşen şeydir. Bununla birlikte, bizim için çalıştığımız şey, Power Elite bankacıları tarafından ortalama çalışan bir insanı ve onların çocuklarını, sözleşmeli hizmetkarları tutmak için oraya yerleştirilen devasa borçların artan tavanlarını ödemek için değerlidir. Amerikan temel para birimi sistemi, bir noktada devrilme noktasına ulaşacak ve mevcut ekonomik sistemi çökertecek olan artan açık harcamaları veya artan büyük borçlar üzerine kuruludur. Hileli para sistemine dayanan ekonomik çöküşün gerilimi korkulacak bir şey değil, çünkü bilinç değişikliğinin gerçekleşmesi için gerekli olacağını biliyoruz. 2017’de bu kez, güvenilir insanların liderliğe yükselmeleri ve vatandaşlarını gerçekten destekleyen ve onlara yatırım yapan küresel insani temelli bir ekonomik sistemin ortaklaşa yaratılması için zemin hazırlamaya yardımcı olmaları için bir fırsat olabilir. Büyük miktarlarda kabal parası veya Materyalizm tarafından motive edilmeyen, ancak kişisel zenginliğin yaratılmasının içsel sürdüren benliğin gelişimi ile başladığını içtenlikle anlayan daha fazla lidere ihtiyacımız var. Önce insana yatırım yapmalıyız. Bu önemli temelden, son yüz yılda yasallaştırılmış hırsızlıktan sorumlu olanların elinde olmayan yeni bir küresel para birimi veya para fonunun dolaştırılması gerekecektir. Power Elite, dünyanın en büyük bankalarına sahiptir ve aynı zamanda, serveti çalışan nüfustan hükümete ve ardından büyük bir kârla bankacılık sektörüne akıtan Federal Rezerv’in de sahibidir. Federal Rezerv, temettü alan kurumsal hissedarlara sahip olduğu için federal bir kurum veya merkezi hükümetle ilgili değildir. Federal Rezerv, sahipleri olan özel bir şirkettir. Bu, zenginler ile işçi sınıfı arasında büyük eşitsizliklere neden olan sahte bir sistemdir, halkın refahını çalmak için kullanılan bir para köleleştirme şeklidir. Borç Bazlı Para Birimi sistemi, bir ekonomik sistem kisvesi altında yasallaştırılmış hırsızlığı yaratanları güçlendirir ve onlara fayda sağlar. Tüm satın alma gücünü bankalara ve devlete devretmek ve emekçileri borç yüküyle baş başa bırakmak için tasarlanmış bir sistem. Amaç, kontrollü ekonomik bunalım döngüleri sırasında insanların ve toplulukların birikmiş servetine el koymak ve onu merkezi iktidardakilere geri akıtmaktır. Bu, bankacıların nakit arzından paylarını aldıkları ve açığa satışa zorlanan birçok farklı şirket ve varlık üzerinde mülkiyet kontrolünü ele aldıkları zamandır. Kaynaklar mahallelerden çekilip birkaç büyük şirket grubunun merkezi güç sistemine geri döndüğünde zarar görenler yerel topluluklardır. Bu yozlaşmış para sisteminin hayatta kalması için en büyük tehdit biziz ve nasıl çalıştığını bildiğimizde bu hileli sistemi ortadan kaldırabilecek olan bilinçli ve bilinçli bir halktır. Bu sistem, çoğu insanın para sistemimizin nasıl çalıştığını anlamadığı gerçeğine dayanır. Bununla birlikte, bu sahte sistemin arkasındaki insanların para birimini iktidarda tutmak için Kara Büyü ilkelerini kullandığını da anlamalıyız. Para birimini yönlendiren kara büyü sistemi, insan ırkını sözleşmeli hizmetkarlar ve köleler olarak her şekilde bağlı tutmak isteyen NAA tarafından destekleniyor.[1]

Köleliğin Borç Sistemi

Kontrolörün birincil motivasyonu, yaygın Materyalizmi kışkırtmak için büyük bir zihin kontrolü ve manipülasyon mekanizması olarak kullanılan insanlarda güvensizliği tetiklemek için kişisel güvenlik tehditlerini ve korkularını kullanmaktır. Yoksulluk bilincini dünyaya sürekli olarak yaymak için Orion Grubu, parasal köleliği bilinç köleliği ile eşitleyecek bir borç para birimi sistemi getirdi. Bu, savaşların ve insan acılarının teşvik edilmesinin, egemen sınıflardakiler için büyük kârlara dönüştürülmesini sağladı. Köleleştirme gündemlerini gerçekleştirmek için egemen sınıflara ihtiyaç duyuyorlardı ve onları sınırsız nakit rezervlerine erişimin yanı sıra devasa finansal ve kurumsal tekeller ile ödüllendirerek, insan ırkının satılması insan açgözlülüğü yoluyla kolayca sağlandı. Bu nedenle, ölüm kültürünün arkasındaki Sosyal Mühendislik (Aralık 2016 bülteni), kitleleri insanlığa karşı suç işlemeye suç ortaklığı yapacak şekilde sömürmek için özellikle kitlelerin bilinçdışı zihinlerindeki yoksulluk bilincini hedefler. Medyanın her yerinde yoksulluk bilincini ve materyalizme bağımlılığı tetiklemek için kullanılan zihin kontrolü yoluyla, insanlar sürekli olarak onları aşırı tüketmeye ve satın almaya motive eden bir düzeyde korku, güvensizlik veya tehdit hissediyorlar. Bu aynı yoksulluk bilincine dayalı inanç sistemleri, dünya insanları arasında şiddet, cehalet, nefret, mağduriyet ve düşman örüntüsü döngülerini sürdürerek, ayrılıkçı inançlar üretmeye devam ediyor. Yoksulluk Bilinci, insanları farklı köle sınıfı sistemlerine yönlendirerek dünyanın kaynakları üzerindeki kontrollerini sürdürmek için NAA gruplarının böl ve yönet stratejilerini teşvik etmenin etkili bir biçimidir. Örnek olarak aşırı miktarda tüketim malları veya son trendler satın almak için kontrolsüz alışveriş yapan insanlar, materyalist köle sınıflarıdır, onları bilinç tuzaklarına kilitleyen maddi nesnelerin kölesidir. Bu süre zarfında, materyalist tüketimciliğin arkasındaki güçlerin düşük kaliteli olduğunu ayırt etmek çok önemlidir. Yaygın Kendine Zihin Kontrolü Hizmeti yayınının etik olmayan ve zararlı motivasyonlarını görebilmek ve hayatınızın kontrolünü ele geçirmekten kaynaklanan yoksulluk bilinci korkularını temizleyebilmek ve etkisiz hale getirebilmek bu zamanda özellikle önemlidir. Yoksulluk korkuları, bilinçaltı zihnin derinlerine yerleşmiştir ve kişisel güvenlikle ilgili korku temelli düşünceler ve duygular olarak bilinçli zihinde yüzeye çıkarlar, bu da sırayla tezahür eder ve daha da fazla yoksulluk bilinci korkularına dönüşür. Maddi yoksulluk korkuları, uzaylı istilasından bu yana insanların bilinçsiz zihnine defalarca zihinsel olarak programlandı ve Toplumun Denetleyici Sütunlarına dolanmış çalışan köle sınıfları boyunca çocukluktan yetişkinliğe kadar sürekli olarak pekiştirildi. Gerçekte ne tür maddi kaynaklara erişimleri olursa olsun, bu insanlar için tezahür eden gerçeklik haline gelir. Batı toplumundaki birçok insana, aşırı miktarda maddi şeyler olmadan değersiz insanlar olduklarını düşünmeleri öğretilir. Bir kişinin ne kadar serveti veya parası olduğu önemli değildir, bu faktörler aslında yoksulluk bilincinin durumu ile ilgili değildir. Birçok insan bol miktarda maddi şeye sahiptir ve yine de onları daha fazla maddi şey biriktirmeye iten derin bir endişe hissederler. Yoksulluk Bilinci korku temelli bir durumdur, maddi olarak iflas edenlerin değil ruhsal olarak iflas edenlerin zihinlerinde var olan travma temelli bir hastalıktır. Muazzam maddi zenginliğe sahip insanların çoğu, sınıf konumlarını korumanın baskısıyla baş edemeyen, yoksulluk bilinci ve kronik mutsuzluk durumlarında bulunur. [2]

54 Comments

1. Karabük dan kimler var. Parasal köleleştirme sistemi . Selam herkese sayfa inanki hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 183

2. Hatay merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun 22-07-2021 20:46:53

3. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

4. Sinop merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 22-07-2021 20:53:34

5. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

6. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

7. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

8. Bu konu : ” Parasal köleleştirme sistemi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim güzel, sağolun , ali – 479

9. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Parasal köleleştirme sistemi . Selam sayfanız cidden dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 408

10. Kırşehir dan kimler var. Parasal köleleştirme sistemi . Merhabalar sayfan cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 451

11. Bu konu : ” Parasal köleleştirme sistemi ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 259

12. Bu konu : ” Parasal köleleştirme sistemi ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, saolun , ali – 305

13. Selamlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

14. Bu konu : ” Parasal köleleştirme sistemi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten iyi, teraziye tıkladım , doruk – 179

15. Ordu dan kimler var. Parasal köleleştirme sistemi . Slm sayfanız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 111

16. Samsun merkezden ben emin. Merhabalar bu web sitesi harbiden mükemmel, sağolun 22-07-2021 21:34:39

17. Düzce merkezden ben ziya. Selam siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-07-2021 23:13:30

18. Mrb web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

19. Erzurum merkezden ben hatice. Selam herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 02:23:24

20. Merhaba herkese web siteniz harbiden mükemmel, saolun

21. Bu konu : ” Parasal köleleştirme sistemi ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 84

22. Yalova dan kimler var. Parasal köleleştirme sistemi . selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 409

23. Ardahan merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 25-07-2021 17:44:07

24. Bu konu : ” Parasal köleleştirme sistemi ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 389

25. Mrb siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım

26. Amasya merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın yeminle güzel, twitter da paylaştım 26-07-2021 09:58:30

27. Tekirdağ dan kimler var. Parasal köleleştirme sistemi . selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 25

28. Mardin dan kimler var. Parasal köleleştirme sistemi . Slm siten inanılmaz çok iyi, teşekkürler , ahmet – 294

29. Merhabalar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

30. Hakkari merkezden ben Hasan. Selam web siteniz inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 03-08-2021 20:46:58

31. Bu konu : ” Parasal köleleştirme sistemi ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 449

32. Gümüşhane dan kimler var. Parasal köleleştirme sistemi . Merhaba siteniz harbiden çok iyi, şukuladım , ali – 368

33. Selam herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

34. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selam herkese sayfan süper ötesi çok iyi, saolun 12-08-2021 23:19:13

35. Bu konu : ” Parasal köleleştirme sistemi ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki hayran bıraktı, saolun , – 290

36. Slm sayfan yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Denizli dan kimler var. Parasal köleleştirme sistemi . Selamlar siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 147

38. Giresun dan kimler var. Parasal köleleştirme sistemi . Merhaba herkese paylaşım cidden çok iyi, tebrikler , ziya – 275

39. Hakkari dan kimler var. Parasal köleleştirme sistemi . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 163

40. Erzurum dan kimler var. Parasal köleleştirme sistemi . Selam bu web sitesi gerçekten çok güzel, saolun , Hasan – 43

41. Bu konu : ” Parasal köleleştirme sistemi ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , Gürbüz – 284

42. İzmir dan kimler var. Parasal köleleştirme sistemi . Mrb paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 118

43. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

44. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Selamın aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

46. Tokat merkezden ben Emine. Mrb sayfanız süper ötesi iyi, teşekkürler 13-09-2021 17:34:34

47. Nevşehir dan kimler var. Parasal köleleştirme sistemi . Slm bu web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım , hatice – 26

48. Tokat merkezden ben doruk. Selam sayfanız cidden mükemmel, şukuladım 15-09-2021 20:52:37

49. Muş merkezden ben Emine. Selamlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 16-09-2021 23:04:56

50. Amasya merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, face de paylaştım 17-09-2021 12:22:07

Write A Comment