Stresin bir “para tezahürü” katili olduğunu unutmayın!

Dünyadaki mevcut ekonomik gerileme, birçok insanı endişelendirdi ve belki de paniğe kaptırdı. Buna, çalışan kişiler, iş sahipleri ve serbest meslek sahipleri dahildir.

İnsanlar daha iyi günler gördüklerinden ve gelişen ekonomiler yaşadıklarından, gidişat çok iyi olmadığında finansal stres ve endişe hissetmek oldukça doğaldır. Para konusundaki endişeler bir kez ortaya çıktığında, kartopu etkisi yaratır.

Bir konu hakkındaki stres, daha fazla olumsuz duyguyu davet eder, bu da daha kötü düşünceleri ve zarar verici duyguları çeker.

Bir sağlık danışmanı olarak fiziksel gerçeklik inkar edilemezken, evrende her zaman bolluk olduğunu size hatırlatmak benim kutsal görevimdir.

Ücretsiz Rehberli Meditasyon http://movincle.com/2tXw

Author

22 Comments

1. Bu konu : ” Parayı Bildirmeye Yardımcı Olmak İçin Para Meditasyonu… .HIZLI! ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla mükemmel, teşekkürler , ali – 26

2. Giresun dan kimler var. Parayı Bildirmeye Yardımcı Olmak İçin Para Meditasyonu… .HIZLI! . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 261

3. Merhabalar sayfa gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

4. Rize merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha mükemmel, face de paylaştım 06-02-2021 12:27:51

5. Bu konu : ” Parayı Bildirmeye Yardımcı Olmak İçin Para Meditasyonu… .HIZLI! ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 225

6. Giresun dan kimler var. Parayı Bildirmeye Yardımcı Olmak İçin Para Meditasyonu… .HIZLI! . Merhabalar paylaşımınız yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 279

7. Bu konu : ” Parayı Bildirmeye Yardımcı Olmak İçin Para Meditasyonu… .HIZLI! ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 474

8. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-02-2021 23:15:40

9. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Çankırı dan kimler var. Parayı Bildirmeye Yardımcı Olmak İçin Para Meditasyonu… .HIZLI! . Merhaba herkese paylaşım inanki hayran edici, şukuladım , Hasan – 190

11. Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

12. İzmir merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 01:52:52

13. Tekirdağ dan kimler var. Parayı Bildirmeye Yardımcı Olmak İçin Para Meditasyonu… .HIZLI! . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler , gaye – 383

14. Çanakkale merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, saolun 12-03-2021 01:49:48

15. Uşak dan kimler var. Parayı Bildirmeye Yardımcı Olmak İçin Para Meditasyonu… .HIZLI! . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, saolun , ziya – 409

16. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım cidden mükemmel, saolun 14-03-2021 01:42:36

17. selamun aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

18. Bu konu : ” Parayı Bildirmeye Yardımcı Olmak İçin Para Meditasyonu… .HIZLI! ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz mükemmel, teşekkürler , ali – 295

19. Bu konu : ” Parayı Bildirmeye Yardımcı Olmak İçin Para Meditasyonu… .HIZLI! ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım , memo – 45

20. Amasya dan kimler var. Parayı Bildirmeye Yardımcı Olmak İçin Para Meditasyonu… .HIZLI! . Selamlar siten cidden çok iyi, saolun , Aylin – 129

21. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link