Silah alımlarını kaydedin, Gıda bankası sıralarını kaydedin, Ev içi istismar seviyelerini kaydedin, Aşırı dozları kaydedin, Uyuşturucu ve alkol bağımlılığını kaydedin, Borsa yükseklerini kaydedin, Depresyon seviyelerini kaydedin, Rekor seviyelerde evsizlik, Rekor düzeyde saçmalık

Bunların hiçbirinde yanlış bir şey yok tabii ki değil. Ağızlıklarınızı güzel ve sıkı bir şekilde taktığınızdan emin olun ve at gözlüklerinin düşmesine izin vermeyin. Düzenli bir düzen içinde kalın ve iyi olacaksınız.

… jacokapi tarafından gönderildi
[comments]

Author

25 Comments

1. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Parçalanmış rekorlar . Slm web siteniz harbiden çok iyi, saolun , elif yılmaz – 447

2. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

3. Giresun merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 25-02-2021 05:10:07

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Parçalanmış rekorlar ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 176

5. Van merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-02-2021 05:23:14

6. Adana dan kimler var. Parçalanmış rekorlar . Mrb bu web sitesi vallaha güzel, sağolun , hatice – 259

7. Nevşehir merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, şukuladım 25-02-2021 05:23:50

8. Mrb paylaşımın harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

9. Merhaba sayfa vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Parçalanmış rekorlar ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 51

11. Şanlıurfa dan kimler var. Parçalanmış rekorlar . Merhabalar paylaşımınız inan ki iyi, şukuladım , doruk – 165

12. Sinop dan kimler var. Parçalanmış rekorlar . Selam siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım , memo – 75

13. Selamın aleyküm sayfa inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

14. Burdur merkezden ben memo. Merhaba sayfanız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-02-2021 05:25:20

15. Sinop dan kimler var. Parçalanmış rekorlar . selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 394

16. Bu konu : ” Parçalanmış rekorlar ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 256

17. Bu konu : ” Parçalanmış rekorlar ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 280

18. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Bu konu : ” Parçalanmış rekorlar ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 425

20. Sivas merkezden ben ali. Mrb sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 26-02-2021 16:33:50

21. Denizli merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-03-2021 12:56:44

22. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhaba siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 28-03-2021 14:21:08

23. Bu konu : ” Parçalanmış rekorlar ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden çok güzel, saolun , doruk – 296

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link