Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış ……

Günümüzde tanık olduğumuz şey, devletin köleleri (gençliğimizin bazı öğretmenleri) tüm öğrencileri günlük olarak test etmeleri gerektiğini öne süren … Zorunlu ayrılıklara veya ayak bileği monitörlerine hazırlanın. Biyoetik “uzmanları”, aşılara uymamanız veya yasaları maskelemeniz durumunda sizi daha uyumlu ve “şefkatli” hale getiren ilaçları almaya zorlamanın etik olduğunu söylüyorlar. Bu özel Etikçi Parker Crutchfield, bunu söylemenin ahlaki olduğunu söyledi. su kaynağınızda! Tanrım, bunu nereye götürdük? Florür …..

Ahlak Hapları …. Yine “Parker Crutchfield” den bahsediyor

https://theconversation.com/morality-pills-may-be-the-uss-best-shot-at-ending-the-coronavirus-pandemic-according-to-one-ethicist-142601

“yeniden dirilmeyi durdurmanın tek yolu zorla tecrit”

https://www.msn.com/en-us/news/world/forced-isolation-may-be-the-only-way-to-stop-resurgence-of-virus/ar-BB17VSNH?ocid=uxbndlbing

2018 makalesi-Ahlaki biyo-geliştirme yoluyla dünyayı korumak

https://www.bioedge.org/bioethics/protecting-the-world-through-moral-bioenhancement/12795

“Konuyla ilgili literatürün kabaran hacmine son katkı geliyor Biyoetikte erken bir çevrimiçi makale tarafından Parker Crutchfield, “

Gerçek şu ki, bu tür bir ana akım anlatısı insanları korkutmalı.

Gerçek şu ki, bu insanlardan bazılarının psikolojik olarak bu tıbbi tiranlık oyununda piyon olmaktan hoşlandığına ve tüm bunların meyvesini vermesini istediğine inanıyorum. Bazı insanların her şeyin normale dönmesini istemediğine inanıyorum. Stockholm sendromunun tadına sahipler ve bundan hoşlanıyorlar.

Diğer bir neden de, bu otoriter tıbbi tiranlığın tadını çıkarmak için son birkaç yıldır kitlesel propaganda yoluyla (bu propagandanın çok sayıda örneğini suni olarak ön sayfada yayınladığım gibi) “aşılama yanlısı” türlerin yoğun bir şekilde programlandığına inanıyorum. Anlatıyı “anti-vaxxers” olarak sorgulayan insanları atıyorlar, onlar temelde bir tarikat ve şimdi TPTB bu otoriterliği benimsiyor.

“Bakın, bu tıbbi muhakeme protokolünü kullanırsak, onlara uymayan insanlara istediğimiz her şeyi zorlattırabiliriz” diyorlar … Herkesi o kadar saf tutuyorlar ki, büyük baba hükümeti veya fatura kapıları gelip gelip tasarruf edecek o gün ve diğer hikmetlere inanan herkes “devletin düşmanıdır”

Soru, Parker Crutchfield KİMDİR? Gölgelerde pusuya yatmış bir Frankenstein doktoru gibi.

Bu forumların yeni dünya düzenine sıkı sıkıya bağlı güçlü insanlar tarafından fikirleri etkilemek ve kovan zihni düşünce sürecini teşvik etmek için kullanıldığını biliyoruz. Bu tür bir şartlandırma, tam da ilerledikleri şeydir.

“Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış ……” üzerine 49 yorum

1. Hakkari merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-08-2020 22:09:43

2. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 22:53:26

3. Tekirdağ merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-08-2020 18:50:58

4. Kırklareli merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım 28-08-2020 05:56:20

5. Antalya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-09-2020 01:47:51

6. Adıyaman merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:07

7. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 452

8. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle güzel, facebookta paylaştım , ali – 7

9. Kayseri dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, şukuladım , emin – 316

10. Gaziantep merkezden ben ali. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-12-2020 15:52:33

11. İstanbul dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Selamlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 180

12. Konya dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Slm bu web sitesi harbiden mükemmel, saolun , doruk – 405

13. Çankırı dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Slm siteniz valla güzel, teraziye tıkladım , memo – 364

14. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 178

15. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, teşekkürler , hatice – 238

16. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla çok güzel, saolun , ahmet – 468

17. Karaman dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 355

18. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 291

19. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha iyi, teşekkürler , banu – 492

20. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-01-2021 04:16:01

21. Isparta dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Merhabalar sayfanız inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 467

22. İstanbul dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Mrb paylaşımın inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 409

23. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 201

24. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 397

25. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle güzel, facebookta paylaştım , doruk – 150

26. Artvin dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , emin – 397

27. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 292

28. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Selam siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 189

29. Yalova dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Merhaba sayfanız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 143

30. Uşak dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Selamın aleyküm paylaşım cidden çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 74

31. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, saolun , memo – 137

32. Eskişehir dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Slm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 43

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link