Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış ……

Günümüzde tanık olduğumuz şey, devletin köleleri (gençliğimizin bazı öğretmenleri) tüm öğrencileri günlük olarak test etmeleri gerektiğini öne süren … Zorunlu ayrılıklara veya ayak bileği monitörlerine hazırlanın. Biyoetik “uzmanları”, aşılara uymamanız veya yasaları maskelemeniz durumunda sizi daha uyumlu ve “şefkatli” hale getiren ilaçları almaya zorlamanın etik olduğunu söylüyorlar. Bu özel Etikçi Parker Crutchfield, bunu söylemenin ahlaki olduğunu söyledi. su kaynağınızda! Tanrım, bunu nereye götürdük? Florür …..

Ahlak Hapları …. Yine “Parker Crutchfield” den bahsediyor

https://theconversation.com/morality-pills-may-be-the-uss-best-shot-at-ending-the-coronavirus-pandemic-according-to-one-ethicist-142601

“yeniden dirilmeyi durdurmanın tek yolu zorla tecrit”

https://www.msn.com/en-us/news/world/forced-isolation-may-be-the-only-way-to-stop-resurgence-of-virus/ar-BB17VSNH?ocid=uxbndlbing

2018 makalesi-Ahlaki biyo-geliştirme yoluyla dünyayı korumak

https://www.bioedge.org/bioethics/protecting-the-world-through-moral-bioenhancement/12795

“Konuyla ilgili literatürün kabaran hacmine son katkı geliyor Biyoetikte erken bir çevrimiçi makale tarafından Parker Crutchfield, “

Gerçek şu ki, bu tür bir ana akım anlatısı insanları korkutmalı.

Gerçek şu ki, bu insanlardan bazılarının psikolojik olarak bu tıbbi tiranlık oyununda piyon olmaktan hoşlandığına ve tüm bunların meyvesini vermesini istediğine inanıyorum. Bazı insanların her şeyin normale dönmesini istemediğine inanıyorum. Stockholm sendromunun tadına sahipler ve bundan hoşlanıyorlar.

Diğer bir neden de, bu otoriter tıbbi tiranlığın tadını çıkarmak için son birkaç yıldır kitlesel propaganda yoluyla (bu propagandanın çok sayıda örneğini suni olarak ön sayfada yayınladığım gibi) “aşılama yanlısı” türlerin yoğun bir şekilde programlandığına inanıyorum. Anlatıyı “anti-vaxxers” olarak sorgulayan insanları atıyorlar, onlar temelde bir tarikat ve şimdi TPTB bu otoriterliği benimsiyor.

“Bakın, bu tıbbi muhakeme protokolünü kullanırsak, onlara uymayan insanlara istediğimiz her şeyi zorlattırabiliriz” diyorlar … Herkesi o kadar saf tutuyorlar ki, büyük baba hükümeti veya fatura kapıları gelip gelip tasarruf edecek o gün ve diğer hikmetlere inanan herkes “devletin düşmanıdır”

Soru, Parker Crutchfield KİMDİR? Gölgelerde pusuya yatmış bir Frankenstein doktoru gibi.

Bu forumların yeni dünya düzenine sıkı sıkıya bağlı güçlü insanlar tarafından fikirleri etkilemek ve kovan zihni düşünce sürecini teşvik etmek için kullanıldığını biliyoruz. Bu tür bir şartlandırma, tam da ilerledikleri şeydir.

“Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış ……” üzerine 15 yorum

1. Hakkari merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-08-2020 22:09:43

2. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 22:53:26

3. Tekirdağ merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-08-2020 18:50:58

4. Kırklareli merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım 28-08-2020 05:56:20

5. Antalya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-09-2020 01:47:51

6. Adıyaman merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:07

Yorum yapın