Günümüzde tanık olduğumuz şey, devletin köleleri (gençliğimizin bazı öğretmenleri) tüm öğrencileri günlük olarak test etmeleri gerektiğini öne süren … Zorunlu ayrılıklara veya ayak bileği monitörlerine hazırlanın. Biyoetik “uzmanları”, aşılara uymamanız veya yasaları maskelemeniz durumunda sizi daha uyumlu ve “şefkatli” hale getiren ilaçları almaya zorlamanın etik olduğunu söylüyorlar. Bu özel Etikçi Parker Crutchfield, bunu söylemenin ahlaki olduğunu söyledi. su kaynağınızda! Tanrım, bunu nereye götürdük? Florür …..

Ahlak Hapları …. Yine “Parker Crutchfield” den bahsediyor

https://theconversation.com/morality-pills-may-be-the-uss-best-shot-at-ending-the-coronavirus-pandemic-according-to-one-ethicist-142601

“yeniden dirilmeyi durdurmanın tek yolu zorla tecrit”

https://www.msn.com/en-us/news/world/forced-isolation-may-be-the-only-way-to-stop-resurgence-of-virus/ar-BB17VSNH?ocid=uxbndlbing

2018 makalesi-Ahlaki biyo-geliştirme yoluyla dünyayı korumak

https://www.bioedge.org/bioethics/protecting-the-world-through-moral-bioenhancement/12795

“Konuyla ilgili literatürün kabaran hacmine son katkı geliyor Biyoetikte erken bir çevrimiçi makale tarafından Parker Crutchfield, “

Gerçek şu ki, bu tür bir ana akım anlatısı insanları korkutmalı.

Gerçek şu ki, bu insanlardan bazılarının psikolojik olarak bu tıbbi tiranlık oyununda piyon olmaktan hoşlandığına ve tüm bunların meyvesini vermesini istediğine inanıyorum. Bazı insanların her şeyin normale dönmesini istemediğine inanıyorum. Stockholm sendromunun tadına sahipler ve bundan hoşlanıyorlar.

Diğer bir neden de, bu otoriter tıbbi tiranlığın tadını çıkarmak için son birkaç yıldır kitlesel propaganda yoluyla (bu propagandanın çok sayıda örneğini suni olarak ön sayfada yayınladığım gibi) “aşılama yanlısı” türlerin yoğun bir şekilde programlandığına inanıyorum. Anlatıyı “anti-vaxxers” olarak sorgulayan insanları atıyorlar, onlar temelde bir tarikat ve şimdi TPTB bu otoriterliği benimsiyor.

“Bakın, bu tıbbi muhakeme protokolünü kullanırsak, onlara uymayan insanlara istediğimiz her şeyi zorlattırabiliriz” diyorlar … Herkesi o kadar saf tutuyorlar ki, büyük baba hükümeti veya fatura kapıları gelip gelip tasarruf edecek o gün ve diğer hikmetlere inanan herkes “devletin düşmanıdır”

Soru, Parker Crutchfield KİMDİR? Gölgelerde pusuya yatmış bir Frankenstein doktoru gibi.

Bu forumların yeni dünya düzenine sıkı sıkıya bağlı güçlü insanlar tarafından fikirleri etkilemek ve kovan zihni düşünce sürecini teşvik etmek için kullanıldığını biliyoruz. Bu tür bir şartlandırma, tam da ilerledikleri şeydir.

Author

110 Comments

1. Hakkari merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-08-2020 22:09:43

2. Slm paylaşımınız inanki çok güzel, teraziye tıkladım

3. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 22:53:26

4. Muş merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 18-08-2020 00:07:42

5. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

6. Tekirdağ merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-08-2020 18:50:58

7. Tunceli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, şukuladım 26-08-2020 18:53:04

8. Kırklareli merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım 28-08-2020 05:56:20

9. Tokat merkezden ben gaye. Slm sayfa vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 05-09-2020 15:58:25

10. Merhaba paylaşım gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

11. Selam herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, tebrikler

12. Antalya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-09-2020 01:47:51

13. Selam herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

14. Adıyaman merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:07

15. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 452

16. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle güzel, facebookta paylaştım , ali – 7

17. Merhabalar siteniz inanılmaz hayran edici, teşekkürler

18. Selam siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

19. Selamın aleyküm sayfanız valla iyi, facebookta paylaştım

20. Kayseri dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, şukuladım , emin – 316

21. Gaziantep merkezden ben ali. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-12-2020 15:52:33

22. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Selamlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 180

23. Konya dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Slm bu web sitesi harbiden mükemmel, saolun , doruk – 405

24. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfa inanki dikkat çekici, teşekkürler

25. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

26. Çankırı dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Slm siteniz valla güzel, teraziye tıkladım , memo – 364

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 178

28. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, teşekkürler , hatice – 238

29. Merhaba herkese web siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

30. Gürbüz Reply

Slm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

31. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla çok güzel, saolun , ahmet – 468

32. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, tebrikler

33. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 355

34. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 291

35. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha iyi, teşekkürler , banu – 492

36. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-01-2021 04:16:01

37. Isparta dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Merhabalar sayfanız inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 467

38. İstanbul dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Mrb paylaşımın inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 409

39. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 201

40. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 397

41. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle güzel, facebookta paylaştım , doruk – 150

42. Artvin dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , emin – 397

43. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 292

44. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Selam siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 189

45. Yalova dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Merhaba sayfanız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 143

46. Uşak dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Selamın aleyküm paylaşım cidden çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 74

47. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, saolun , memo – 137

48. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Slm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 43

49. Niğde merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-03-2021 07:17:24

50. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selam sayfan inanki iyi, facebookta paylaştım 09-03-2021 17:12:51

51. Şırnak dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Mrb web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 476

52. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki iyi, facebookta paylaştım , – 468

53. Çankırı dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Merhabalar web sitesi valla hayran bıraktı, saolun , memo – 462

54. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

55. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

56. İstanbul dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Merhaba paylaşım yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 472

57. Kocaeli merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-04-2021 08:47:27

58. Gaziantep dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Selamın aleyküm sayfanız valla mükemmel, sağolun , – 130

59. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun , gaye – 222

60. Artvin dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Mrb paylaşım valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 327

61. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , ziya – 490

62. Burdur merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-05-2021 20:44:15

63. Selam herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

64. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 95

65. Mrb siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

66. Ankara dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 165

67. Ardahan dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Merhabalar sayfan süper ötesi iyi, tebrikler , – 213

68. Karaman dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Selam herkese web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 303

69. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

70. Selam siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

71. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 326

72. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , hatice – 106

73. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 97

74. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sağolun

75. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki güzel, face de paylaştım , emin – 49

76. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, teşekkürler

77. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Slm sayfa vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 295

78. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 191

79. Kars merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-07-2021 12:26:25

80. Hakkari dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . selamun aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 72

81. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 371

82. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Selamlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 369

83. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , – 465

84. Malatya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-07-2021 18:57:00

85. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

86. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 219

87. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 14

88. Bursa merkezden ben . selam arkadaşlar siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım 14-07-2021 01:36:12

89. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 163

90. Bu konu : ” Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 94

91. Giresun merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 19-07-2021 22:35:13

92. Kars dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Merhaba sayfanız yeminle hoşuma gitti, saolun , banu – 33

93. Kastamonu merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-07-2021 20:40:30

94. Tokat dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 460

95. İzmir dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Merhaba herkese siten vallaha çok güzel, sağolun , – 20

96. Iğdır merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 25-07-2021 02:33:46

97. Samsun merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun 25-07-2021 03:22:08

98. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 25-07-2021 09:23:17

99. Gaziantep merkezden ben Hasan. Selam siten inan ki güzel, teraziye tıkladım 26-07-2021 21:29:10

100. İstanbul merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım yeminle iyi, facebookta paylaştım 27-07-2021 21:04:49

101. Adıyaman dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Slm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 205

102. Zonguldak dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Selamın aleyküm siten ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 356

103. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siten vallaha güzel, twitter da paylaştım

104. Konya dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Slm sayfa inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 151

105. Adana dan kimler var. Parker Crutchfield kimdir? Tıbbi otoriter geleceğimize bir bakış …… . Selamlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 492

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link