Parklar ve Rekreasyon adlı TV şovunun içinde propaganda olduğunu fark eden var mı?

Bu gece sizin için sadece küçük bir tane.

En bariz olandan bahsediyorum, Joe Biden. Çalışkan, dürüst bir politikacı olan ana karakterin ona takıntılı olması dışında, dizide yer alması için kelimenin tam anlamıyla hiçbir neden yok. Yanılıyorsam düzelt ama bu karakterin ona takıntılı olması için hiçbir neden yok. Joe genel olarak da karizma ile ışıl ışıl değil.

Aslında şovda göründüğü gerçeği çok kötü kokuyor. Bence pedo titreşimleri yaydığı için ısı kazandığı gerçeğini telafi etmek için tüm katılımının PR olduğunu düşünüyorum.

“Parklar ve Rekreasyon adlı TV şovunun içinde propaganda olduğunu fark eden var mı?” üzerine 15 yorum

1. Muş merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 21:09:14

2. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Selam siteniz ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 05:17:13

3. Edirne merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:19:56

4. Trabzon merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 07-10-2020 07:05:45

Yorum yapın