Bu biraz aptalca olabilir, ancak son haftalarda ilk kez Parks & Recreation’ı izledim. Nihayet birkaç gece önce son bölüme geldim ve geri sarmak zorunda kaldım ve 2020’de Tom’un hayatına ilerlediklerinde yine de bir çift çekim yaptım.

Kanepede Lucy’ye (karısına) nihayet her konuda nasıl akıllı davrandığını ve her şeyi “doğru” yaptığını, ancak yine de “restoran imparatorluğu” ndan servetini kaybettiğini söylüyor.

Yanıtı mı? “Bu senin hatan değil, kimse sığır etinin kıtlık çekeceğini ve 2020’de temelde yok olacağını tahmin edemezdi.” (Tam kelimeler değil ama oldukça yakın).

Verilen her şey tamamen ortadan kalkmadı ve virüslerden bahsedilmedi, ancak temelde neredeyse bir sıkıntımız olduğunu düşünürsek bunun biraz çılgınca olduğunu düşündüm (belki bazı yerlerde gerçekten vardı, kuşkusuz gerçek yaşam durumuna pek dikkat etmedim ).

Bir restoran girişimcisinin her şeyi kapatması ve böylece her şeyi kaybetmesi gerektiğinden bahsetmiyorum bile.

Dediğim gibi, buraya göndermek biraz aptalca görünebilir. Bunu daha önce başka birinin gündeme getirip getirmediğini araştırdım ve hiçbir şey bulamadım, bu yüzden özür dilerim, eğer bu bir tekrar ise ve / veya gerçekten buraya ait değilse.

Author

23 Comments

1. Burdur dan kimler var. Parks & Rec’in Son Bölümü? . Merhaba herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 134

2. Bu konu : ” Parks & Rec’in Son Bölümü? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim mükemmel, teşekkürler , ziya – 327

3. Bu konu : ” Parks & Rec’in Son Bölümü? ” çok güzel. Mrb paylaşım yeminle hayran edici, teşekkürler , ali – 153

4. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 24-01-2021 23:58:39

5. Bu konu : ” Parks & Rec’in Son Bölümü? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, tebrikler , Emine – 25

6. Siirt merkezden ben gaye. Selam herkese siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 04-02-2021 10:13:13

7. Selam web siten yeminle mükemmel, face de paylaştım

8. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Slm sayfan inanki güzel, face de paylaştım 07-02-2021 01:48:59

9. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

10. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

11. Gürbüz Reply

Kocaeli dan kimler var. Parks & Rec’in Son Bölümü? . Merhaba herkese paylaşım valla dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 396

12. Bu konu : ” Parks & Rec’in Son Bölümü? ” çok güzel. Selam siteniz vallaha iyi, sağolun , banu – 349

13. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Parks & Rec’in Son Bölümü? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 347

15. Osmaniye merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 06-03-2021 03:51:19

16. Bu konu : ” Parks & Rec’in Son Bölümü? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 225

17. Giresun dan kimler var. Parks & Rec’in Son Bölümü? . Selamın aleyküm siten harbiden iyi, sağolun , mehmet – 143

18. Zonguldak dan kimler var. Parks & Rec’in Son Bölümü? . Merhaba paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 215

19. Mrb sayfanız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Erzincan merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız cidden güzel, twitter da paylaştım 07-04-2021 09:45:27

21. Bu konu : ” Parks & Rec’in Son Bölümü? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 225

22. Antalya dan kimler var. Parks & Rec’in Son Bölümü? . Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , ali – 139

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link