Parlak mavi ışıklar

Bu yüzden geçen sabah otoyoldan aşağıya doğru giderken paralel giden iki parlak mavi ışık gördüm. Aşağı ve başladığı yerden uzaklaştı. Sadece on saniye süren çok kısaydı. Sonra kayboldu. Bu jet iticilerinin, kuyruklu yıldızların, kayan yıldızların vb. Nedenlerinin ne olduğunu merak ediyordum. Hayır, hiçbir şeyin etkisi altında değildim.

gönderen … dave06018
[comments]

“Parlak mavi ışıklar” üzerine 54 yorum

1. Manisa merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler 24-09-2020 23:05:47

2. Antalya merkezden ben Aylin. Selam web siten süper ötesi güzel, tebrikler 02-10-2020 09:09:01

3. Bartın merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 07-10-2020 16:06:36

4. Gümüşhane merkezden ben hatice. Selamlar bu web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 19-10-2020 05:20:29

5. Tekirdağ merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, saolun 25-10-2020 07:35:33

6. Adana dan kimler var. Parlak mavi ışıklar . Merhabalar siten harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 63

7. Bu konu : ” Parlak mavi ışıklar ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 474

8. Bu konu : ” Parlak mavi ışıklar ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki iyi, saolun , Emine – 478

9. Kırklareli dan kimler var. Parlak mavi ışıklar . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , Emine – 270

10. Bu konu : ” Parlak mavi ışıklar ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten çok güzel, saolun , doruk – 54

11. Artvin merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-12-2020 01:12:54

12. Kastamonu merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 28-12-2020 23:32:15

13. Kastamonu dan kimler var. Parlak mavi ışıklar . Selam siten vallaha iyi, saolun , ahmet – 418

14. Bu konu : ” Parlak mavi ışıklar ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki çok güzel, face de paylaştım , ali – 418

15. Bu konu : ” Parlak mavi ışıklar ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 30

16. Bu konu : ” Parlak mavi ışıklar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 387

17. Kırklareli dan kimler var. Parlak mavi ışıklar . Selamlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 7

18. Bu konu : ” Parlak mavi ışıklar ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 245

19. Amasya dan kimler var. Parlak mavi ışıklar . Selamın aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 86

20. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-03-2021 17:44:47

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link