Parler harika !!! Eğer üzerinde değilse, kaçırıyorsun !!

Birkaç gün önce Parler’a atladım ve eğlence değeri çatıdan geçiyor. Bulabildiğim kadar çok MAGA ve Q hesabını takip etmeye başladım (Neredeyse hepsi MAGA ve Q hesapları). Yani … sizi bilgilendirmek için, papa dün gece tutuklandı ve Trump gece yarısı ayaklanma yasasını imzaladı! Oh Trump, dün gece saat 19: 00’da acil durum yayın sistemi aracılığıyla% 100 bir duyuru yapacaktı … ne olduğundan emin değilim. Asla daha fazla sahte haber okumadım ve bu kadar saf insanların gönderiye yorum yaptığını görmedim, bu sadece altın. Şeytani pedofili için önümüzdeki 10 gün içinde ünlüler ve politikacılar için kitlesel tutuklamalar (Qs son 4 yıl için arama kartı). Şimdi gerçek oluyor beyler! Hahahha

“Parler harika !!! Eğer üzerinde değilse, kaçırıyorsun !!” üzerine 13 yorum

1. Elazığ dan kimler var. Parler harika !!! Eğer üzerinde değilse, kaçırıyorsun !! . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 266

2. Eskişehir dan kimler var. Parler harika !!! Eğer üzerinde değilse, kaçırıyorsun !! . Selamlar web sitesi inan ki güzel, teşekkürler , – 158

3. Çorum merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 11-01-2021 18:20:11

4. Rize dan kimler var. Parler harika !!! Eğer üzerinde değilse, kaçırıyorsun !! . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, sağolun , Emine – 187

5. Şırnak merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın süper ötesi güzel, face de paylaştım 19-01-2021 07:49:03

6. Nevşehir dan kimler var. Parler harika !!! Eğer üzerinde değilse, kaçırıyorsun !! . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , – 143

7. Tokat merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran edici, şukuladım 24-01-2021 12:22:46

8. Bu konu : ” Parler harika !!! Eğer üzerinde değilse, kaçırıyorsun !! ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 14

9. Bu konu : ” Parler harika !!! Eğer üzerinde değilse, kaçırıyorsun !! ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki güzel, teraziye tıkladım , gaye – 26

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link