SS: Sınıf, enfeksiyonu önlemeyen, bulaşmayı önlemeyen ve hastaneye yatmayı engellemeyen, sözde semptomlarınızı azaltan bir aşıyı neden zorunlu kılıyoruz, ancak hastaneye yattıysanız semptomlarınız oldukça şiddetli olmalı? Yükselişin artık düşüşe geçtiği bir dünyada, hükümetin (ment=zihin, yöneten=kontrol) gerçek gerçek terörist olup olmadığını kendinize sormalısınız. İnsanlar koruma için bu vergi mükellefi tarafından finanse edilen kuruma güveniyor. Yine de görünüşte, hala deneysel 💉 için yaklaşmakta olan görevlerle kendi ölüm cezamızı finanse ediyor gibiyiz. Hükümetimiz sayı kodunu ihlal etmeye hazırlanırken. “Güvenliğimiz için” biliyorsun. Hükümete, medyaya ve RockaPharma Karteli’ne özgürlük ve demokrasiye yönelik gerçek tehditler olarak bakmanın zamanı geldi mi? Bir aşı olarak pasaport ve diğer planlanmış aşı temelli tiranlık, devlet destekli terörizmin tanımı olacaktır. Maske taktınız, 6 fit uzakta kaldınız, işinizi kapattınız, ödülünüzün bitmeyen deneysel yılan yağı enjeksiyonlarına uydunuz. Çizgi kuma çekildi. Şimdi özgürlüğünüz için ayağa kalkın ya da şu anda sizi bekleyen tıbbi soykırıma uygarlığınızı kaybedin. Hepinize sevgi ve ışık karanlık zamanlar ileride çim mobilyalarını getirmek için ufukta bir fırtına var.

26 Comments

1. Mrb siteniz valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Hatay merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi inanki çok güzel, twitter da paylaştım 25-08-2021 18:24:49

3. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Parti size gözlerinizin ve kulaklarınızın kanıtlarını reddetmenizi söyledi. Bu onların son, en önemli . Merhabalar siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 378

4. Bursa merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-08-2021 13:09:06

5. Bu konu : ” Parti size gözlerinizin ve kulaklarınızın kanıtlarını reddetmenizi söyledi. Bu onların son, en önemli ” çok güzel. Slm web siten vallaha güzel, teraziye tıkladım , ali – 266

6. Edirne merkezden ben ali. Selam bu web sitesi süper ötesi iyi, face de paylaştım 27-08-2021 09:15:54

7. Kars merkezden ben banu. Selamlar web siteniz vallaha güzel, teraziye tıkladım 28-08-2021 02:08:20

8. Bu konu : ” Parti size gözlerinizin ve kulaklarınızın kanıtlarını reddetmenizi söyledi. Bu onların son, en önemli ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 265

9. Karaman merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, saolun 28-08-2021 17:18:37

10. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Bitlis dan kimler var. Parti size gözlerinizin ve kulaklarınızın kanıtlarını reddetmenizi söyledi. Bu onların son, en önemli . Selam bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 474

12. Mardin merkezden ben memo. Selam web siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 31-08-2021 04:40:19

13. Bu konu : ” Parti size gözlerinizin ve kulaklarınızın kanıtlarını reddetmenizi söyledi. Bu onların son, en önemli ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, şukuladım , banu – 421

14. Erzincan dan kimler var. Parti size gözlerinizin ve kulaklarınızın kanıtlarını reddetmenizi söyledi. Bu onların son, en önemli . Merhabalar web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 173

15. Yalova merkezden ben ahmet. Selamlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-09-2021 11:15:00

16. Tekirdağ dan kimler var. Parti size gözlerinizin ve kulaklarınızın kanıtlarını reddetmenizi söyledi. Bu onların son, en önemli . Merhaba herkese sayfan yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 197

17. Malatya merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 15-09-2021 08:09:42

18. Bu konu : ” Parti size gözlerinizin ve kulaklarınızın kanıtlarını reddetmenizi söyledi. Bu onların son, en önemli ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 428

19. Bu konu : ” Parti size gözlerinizin ve kulaklarınızın kanıtlarını reddetmenizi söyledi. Bu onların son, en önemli ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 1

20. Bu konu : ” Parti size gözlerinizin ve kulaklarınızın kanıtlarını reddetmenizi söyledi. Bu onların son, en önemli ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 452

21. Selam herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

22. Hatay dan kimler var. Parti size gözlerinizin ve kulaklarınızın kanıtlarını reddetmenizi söyledi. Bu onların son, en önemli . selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 439

23. İzmir merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-09-2021 01:28:20

24. Bilecik merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkat çekici, saolun 26-09-2021 11:49:19

Write A Comment