Partizan Solcuları, Tarafları ceza komplolarında açığa çıktığında “Yanlış Sol / Sağ Paradigma İçin Düştün” ününü göndermekten bıkmış herkes ??

Bundan bıktığımı biliyorum. Özellikle, bu postayı gönderen kişi posta tarihi için aranabilir ve kaçınılmaz olarak Dem / Sol tarafta YAN ALDIĞI açıktır.

Ama Obamagate gibi bir şey ortaya çıktığında ve onların yanlarını ortaya çıkardığında, aniden hepsi “sahte sol / sağ paradigmaya düştün”

Bu insanlardan ne saçmalık. Bence komplo forumlarında olmak onların tek amacı tbh.

“Partizan Solcuları, Tarafları ceza komplolarında açığa çıktığında “Yanlış Sol / Sağ Paradigma İçin Düştün” ününü göndermekten bıkmış herkes ??” üzerine 62 yorum

1. Elazığ merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 30-05-2020 18:15:32

2. Diyarbakır merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-06-2020 03:39:48

3. Yozgat merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 07-06-2020 09:26:33

4. Malatya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran edici, sağolun 19-06-2020 00:55:06

5. Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten cidden güzel, sağolun 07-07-2020 14:34:49

6. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 19-07-2020 08:11:02

7. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 18-08-2020 09:59:05

8. Batman merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 27-08-2020 02:12:44

9. Manisa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 06-09-2020 20:06:39

10. Denizli merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 15-09-2020 23:51:31

11. Amasya merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler 03-10-2020 17:46:51

12. Erzincan merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-11-2020 07:58:04

13. Kırıkkale dan kimler var. Partizan Solcuları, Tarafları ceza komplolarında açığa çıktığında “Yanlış Sol / Sağ Paradigma İçin Düştün” ününü göndermekten bıkmış herkes ?? . Selam web siten harbiden güzel, saolun , Aylin – 47

14. Bu konu : ” Partizan Solcuları, Tarafları ceza komplolarında açığa çıktığında “Yanlış Sol / Sağ Paradigma İçin Düştün” ününü göndermekten bıkmış herkes ?? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden hayran edici, saolun , – 296

15. Bu konu : ” Partizan Solcuları, Tarafları ceza komplolarında açığa çıktığında “Yanlış Sol / Sağ Paradigma İçin Düştün” ününü göndermekten bıkmış herkes ?? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım , banu – 448

16. Bu konu : ” Partizan Solcuları, Tarafları ceza komplolarında açığa çıktığında “Yanlış Sol / Sağ Paradigma İçin Düştün” ününü göndermekten bıkmış herkes ?? ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden dikkat çekici, tebrikler , memo – 304

17. Kocaeli dan kimler var. Partizan Solcuları, Tarafları ceza komplolarında açığa çıktığında “Yanlış Sol / Sağ Paradigma İçin Düştün” ününü göndermekten bıkmış herkes ?? . Slm sayfan harbiden dikkat çekici, saolun , – 191

18. Bursa merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-12-2020 04:19:07

19. Bu konu : ” Partizan Solcuları, Tarafları ceza komplolarında açığa çıktığında “Yanlış Sol / Sağ Paradigma İçin Düştün” ününü göndermekten bıkmış herkes ?? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 115

20. Aksaray merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-12-2020 16:18:50

21. Giresun dan kimler var. Partizan Solcuları, Tarafları ceza komplolarında açığa çıktığında “Yanlış Sol / Sağ Paradigma İçin Düştün” ününü göndermekten bıkmış herkes ?? . Selamın aleyküm siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , – 221

22. Van merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-01-2021 11:58:55

23. Karaman merkezden ben . Selam paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-01-2021 06:41:53

24. Bu konu : ” Partizan Solcuları, Tarafları ceza komplolarında açığa çıktığında “Yanlış Sol / Sağ Paradigma İçin Düştün” ününü göndermekten bıkmış herkes ?? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 143

25. Diyarbakır dan kimler var. Partizan Solcuları, Tarafları ceza komplolarında açığa çıktığında “Yanlış Sol / Sağ Paradigma İçin Düştün” ününü göndermekten bıkmış herkes ?? . Slm web siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 78

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link