Başka bir kullanıcı, U/cosmicnix186 (Bu sitede nasıl etiketleneceğini bilmiyorum) az önce bu patent hakkında bir paylaşımda bulundu, ancak gönderisi, hiçbir gönderi bildirimi olmadığı için kaldırıldı. Ama kredi ona gidiyor çünkü bu patenti daha önce hiç duymamıştım.

Patent numarasını google’da arattım ve bu gerçek bir patent, Hendricus G. Loos adında bir adama ait. Ben de bu adamın başka hangi patentlere sahip olduğunu görmeye karar verdim. Ve kesinlikle hain amaçlar için kullanılabilecek oldukça tuhaf olanları da elinde tutuyor.

MONİTÖRLERDEN ELEKTROMANYETİK ALANLARLA SİNİR SİSTEMİ MANİPÜLASYONU Patent numarası: 6506148 Özet: Bir insan denekte, ½ Hz veya 2,4 Hz’e yakın belirli frekanslarla atılan zayıf elektromanyetik alanlar ile cildin uyarılmasına tepki olarak fizyolojik etkiler gözlemlenmiştir. duyusal bir rezonans uyandırır. Birçok bilgisayar monitörü ve TV tüpü, darbeli görüntüleri görüntülerken, bu tür uyarmaya neden olmak için yeterli genlikte darbeli elektromanyetik alanlar yayar. Bu nedenle, yakındaki bir bilgisayar monitöründe veya TV setinde görüntülenen görüntüleri titreştirerek bir öznenin sinir sistemini manipüle etmek mümkündür. Sonuncusu için, görüntü darbesi program malzemesine gömülebilir veya bir video akışının modüle edilmesiyle, ya bir RF sinyali ya da bir video sinyali olarak üst üste bindirilebilir. Bir bilgisayar monitöründe görüntülenen görüntü, basit bir bilgisayar programı ile etkili bir şekilde darbelenebilir. Belirli monitörler için, görüntülenen görüntüler bilinçaltı yoğunlukta atılsa bile yakındaki nesnelerde heyecan verici duyusal rezonanslar yapabilen darbeli elektromanyetik alanlar oluşturulabilir. Tür: Hibe Başvuru Tarihi: 1 Haziran 2001 Patent Tarihi: 14 Ocak 2003 Mucit: Hendricus G. Loos

MONİTÖRLERDEN ELEKTROMANYETİK ALANLARLA SİNİR SİSTEMİ MANİPÜLASYONU Yayın numarası: 20020188164 Özet: Bir insan denekte, ½ Hz veya 2,4 Hz’e yakın belirli frekanslarla darbeli zayıf elektromanyetik alanlarla cildin uyarılmasına tepki olarak fizyolojik etkiler gözlemlenmiştir. duyusal bir rezonans uyandırır. Birçok bilgisayar monitörü ve TV tüpü, darbeli görüntüleri görüntülerken, bu tür uyarmaya neden olmak için yeterli genlikte darbeli elektromanyetik alanlar yayar. Bu nedenle, yakındaki bir bilgisayar monitöründe veya TV setinde görüntülenen görüntüleri titreştirerek bir öznenin sinir sistemini manipüle etmek mümkündür. Sonuncusu için, görüntü darbesi program malzemesine gömülebilir veya bir video akışının modüle edilmesiyle, ya bir RF sinyali ya da bir video sinyali olarak üst üste bindirilebilir. Bir bilgisayar monitöründe görüntülenen görüntü, basit bir bilgisayar programı ile etkili bir şekilde darbelenebilir. Belirli monitörler için, görüntülenen görüntüler bilinçaltı yoğunlukta atılsa bile, yakındaki nesnelerde heyecan verici duyusal rezonanslar yapabilen darbeli elektromanyetik alanlar oluşturulabilir. Tür: Başvuru Tarihi: 1 Haziran 2001 Yayın tarihi: 12 Aralık 2002 Mucit: Hendricus G. Loos

SİNİR SİSTEMLERİNİN UZAKTAN MANYETİK MANİPÜLASYONU Patent numarası: 6238333 Özet: Dönen bir çubuk mıknatısın manyetik dipol alanı ile sinir sistemlerinin uzaktan manipülasyonu için cihaz ve yöntem. Duyusal sinir reseptörlerinin spontane yükselme paternlerinin modülasyonuna ve belirli nöral devrelerin rezonans mekanizmasının kullanılmasına güvenmek, çok zayıf manyetik alanların kullanımına izin verir. Bu, kalıcı bir çubuk mıknatısla elde edilebilen büyük manyetik momentlerle birlikte, küçük, taşınabilir, pille çalışan bir cihaz kullanarak, bir öznenin sinir sistemini birkaç yüz metre mesafede etkili bir şekilde manipüle etmeyi mümkün kılar. Yöntem, kolluk kuvvetlerinde soğukkanlılık durumları için kullanılabilir. Tür: Hibe Başvuru Tarihi: 10 Ağustos 1999 Patent Tarihi: 29 Mayıs 2001 Mucit: Hendricus G. Loos

SİNİR SİSTEMLERİNİN PULSATİF MANİPÜLASYONU Patent numarası: 6091994 Özet: Duyusal bir rezonansın uyarılması için uygun bir frekansta deneğin cildine bilinçaltı titreşimli soğutma vererek sinir sistemini manipüle etmek için yöntem ve aparat. Şu anda, frekansları 1/2 Hz ve 2,4 Hz’e yakın olan iki ana duyusal rezonans bilinmektedir. 1/2 Hz duyusal rezonans, kullanılan kesin frekansa bağlı olarak gevşeme, uyku hali, göz kapaklarında pitoz, tonik bir gülümseme, midede bir “düğüm” veya cinsel uyarılmaya neden olur. 2.4 Hz rezonans, belirli kortikal aktivitelerin yavaşlamasına neden olur ve gözler kapalıyken sessizce 100’den 60’a geri saymak için gereken sürenin büyük ölçüde artmasıyla karakterize edilir. Buluş, genel halk tarafından gevşeme, uyku veya cinsel heyecan uyandırmak için ve klinik olarak titreme, nöbet ve panik atak gibi otonomik sistem bozukluklarının kontrolü ve belki tedavisi için kullanılabilir. Tür: Hibe Başvuru Tarihi: 31 Ağustos 1998 Patent Tarihi: 18 Temmuz 2000 Mucit: Hendricus G. Loos

İşte sahip olduğu tüm patentlerin (toplam 16) ve açıklamalarının bir listesi.

https://patents.justia.com/inventor/hendricus-g-loos

21 Comments

1. Bu konu : ” Patent # US6506148B2 – Monitörlerden Elektromanyetik Alanlarla Sinir Sistemi Manipülasyonu ” çok güzel. Selam siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 289

2. Bu konu : ” Patent # US6506148B2 – Monitörlerden Elektromanyetik Alanlarla Sinir Sistemi Manipülasyonu ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 445

3. Erzurum dan kimler var. Patent # US6506148B2 – Monitörlerden Elektromanyetik Alanlarla Sinir Sistemi Manipülasyonu . selam arkadaşlar sayfan harbiden güzel, facebookta paylaştım , ziya – 111

4. Nevşehir merkezden ben ziya. Selam web siteniz vallaha çok güzel, teşekkürler 09-06-2021 22:33:00

5. Sakarya merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, saolun 10-06-2021 02:13:06

6. Zonguldak dan kimler var. Patent # US6506148B2 – Monitörlerden Elektromanyetik Alanlarla Sinir Sistemi Manipülasyonu . Slm sayfan yeminle hayran bıraktı, şukuladım , emin – 438

7. Karabük dan kimler var. Patent # US6506148B2 – Monitörlerden Elektromanyetik Alanlarla Sinir Sistemi Manipülasyonu . Slm sayfa gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 26

8. Merhabalar siteniz süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

9. Selam herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bayburt dan kimler var. Patent # US6506148B2 – Monitörlerden Elektromanyetik Alanlarla Sinir Sistemi Manipülasyonu . Merhaba herkese bu web sitesi cidden güzel, sağolun , Aylin – 292

11. Yozgat merkezden ben . Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 26-06-2021 19:18:39

12. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımın inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Bu konu : ” Patent # US6506148B2 – Monitörlerden Elektromanyetik Alanlarla Sinir Sistemi Manipülasyonu ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler , gaye – 115

14. Hakkari merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-07-2021 11:06:29

15. Muğla dan kimler var. Patent # US6506148B2 – Monitörlerden Elektromanyetik Alanlarla Sinir Sistemi Manipülasyonu . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz mükemmel, tebrikler , ali – 147

16. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 15-07-2021 09:19:29

17. Nevşehir dan kimler var. Patent # US6506148B2 – Monitörlerden Elektromanyetik Alanlarla Sinir Sistemi Manipülasyonu . Slm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 28

18. Ordu merkezden ben ali. Selam sayfa vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 18-08-2021 19:01:35

19. Bu konu : ” Patent # US6506148B2 – Monitörlerden Elektromanyetik Alanlarla Sinir Sistemi Manipülasyonu ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 38

Write A Comment