“Sahip olduğunuz veya Alberta Sağlık Bakanlığı’nın mülkiyetinde bulunan insanlarda SARS-CoV-2 virüsünün izolasyonunu gösteren tüm beyaz kağıtları ifşa yoluyla talep ediyorum, çünkü bu beyaz kağıtlar tüzüklerin hazırlanmasında ayrılmaz olurdu. Burada, Alberta’da Halk Sağlığı Yasası uyarınca.”

…ve Kanada hükümeti COVID’in var olduğuna dair kanıt gösteremedi.?.

https://ussanews.com/News1/2021/08/05/patrick-king-vs-the-crown/

Author

38 Comments

1. Tokat dan kimler var. Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. . Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 339

2. selamun aleyküm web siten harbiden güzel, teraziye tıkladım

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla güzel, saolun , elif yılmaz – 468

4. Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 06-08-2021 12:31:15

5. Ankara dan kimler var. Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. . selamun aleyküm siteniz inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 84

6. Bu konu : ” Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 465

7. Bitlis merkezden ben . Merhaba herkese siten ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 06-08-2021 12:36:09

8. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 117

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 95

11. Bu konu : ” Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, saolun , – 472

12. Şırnak dan kimler var. Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. . Merhaba herkese web sitesi inanki güzel, teşekkürler , banu – 105

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran edici, sağolun , Gürbüz – 430

14. Adıyaman merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-08-2021 13:08:15

15. Selamlar paylaşımın gerçekten çok güzel, şukuladım

16. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

17. Kars merkezden ben banu. Slm siten valla çok iyi, twitter da paylaştım 06-08-2021 15:47:12

18. selamun aleyküm web siten valla hayran edici, facebookta paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, tebrikler 07-08-2021 01:40:15

20. Yozgat merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 13:26:59

21. Selamlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

22. Bu konu : ” Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, şukuladım , banu – 87

23. Kastamonu merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz cidden iyi, saolun 09-08-2021 17:18:55

24. Bu konu : ” Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım , doruk – 172

25. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

26. İzmir merkezden ben Hasan. Merhaba siteniz yeminle güzel, facebookta paylaştım 24-08-2021 17:15:59

27. Ordu merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın inanılmaz güzel, şukuladım 26-08-2021 20:11:47

28. Siirt dan kimler var. Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 471

29. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

30. Aksaray dan kimler var. Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. . Selam sayfanız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 50

31. Ağrı merkezden ben mehmet. Merhaba siteniz inanki çok iyi, şukuladım 04-09-2021 16:28:12

32. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

33. Manisa dan kimler var. Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 354

34. Bu konu : ” Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 309

35. Bu konu : ” Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun , Hasan – 196

36. Ağrı dan kimler var. Patrick King, COVID’in yalan olduğunu kanıtlıyor. . Selamlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, saolun , Hasan – 96

Write A Comment