Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat.

– Geçen haftaki vurulmadan 2 ay önce, ertelenmiş ehliyet, kaçak silah, uyuşturucu ve 11 yaşında bir çocukla birlikte araba kullanırken yakalandı. Alıntı yapıldı, serbest bırakıldı ve suçlamalar düştü. Polis, haberle ilgili basın soruşturmalarına yanıt vermiyor.

– Orduda görev yaptığını iddia ediyor ama ordu NYT’ye onun adına hizmet kaydı olmadığını söyledi. Alias?

– IG profili, 30 Mart / 1 Haziran’a kadar aniden “Ben% 100 ANTIFA’yım! Kardeşlerim için savaşmaya hazırım! Bazıları ne olduğunu anlayamayacak kadar cahil olsa bile ANTIFA, kendisini sağ kanatlardan silahlarla korumaya hazır olduğunu iddia eden arkadaşlarıyla metin konvonlarının ekran görüntülerini yayınlamak gibi diğer şüpheli gönderilerin yanı sıra “ANTIFA” anlamına gelir. Kim 2 hafta önce rastgele doğa manzarası yayınlarken sosyal medyasına böyle ekran görüntüleri gönderiyor?

http://www.twitter.com/kinematografi/status/1300125821294780416?s=19

Tüm bunlar Nova Scotia kokusu ile GLADIO gibi kokuyor. FBI, bu adam gibi insanları bir düzende kullanıp hemen ardından öldürmek için ilk kez hedef almazdı.

… Annyongman tarafından gönderildi
[comments]

“Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat.” üzerine 13 yorum

1. Çankırı merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 04-09-2020 13:48:45

2. Kars merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım valla hayran edici, facebookta paylaştım 04-09-2020 17:40:58

3. Kırklareli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-09-2020 13:01:12

4. Yalova merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 02:23:34

5. Aksaray merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:39:49

6. Tokat merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:20:21

7. Bu konu : ” Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 135

Yorum yapın