– Geçen haftaki vurulmadan 2 ay önce, ertelenmiş ehliyet, kaçak silah, uyuşturucu ve 11 yaşında bir çocukla birlikte araba kullanırken yakalandı. Alıntı yapıldı, serbest bırakıldı ve suçlamalar düştü. Polis, haberle ilgili basın soruşturmalarına yanıt vermiyor.

– Orduda görev yaptığını iddia ediyor ama ordu NYT’ye onun adına hizmet kaydı olmadığını söyledi. Alias?

– IG profili, 30 Mart / 1 Haziran’a kadar aniden “Ben% 100 ANTIFA’yım! Kardeşlerim için savaşmaya hazırım! Bazıları ne olduğunu anlayamayacak kadar cahil olsa bile ANTIFA, kendisini sağ kanatlardan silahlarla korumaya hazır olduğunu iddia eden arkadaşlarıyla metin konvonlarının ekran görüntülerini yayınlamak gibi diğer şüpheli gönderilerin yanı sıra “ANTIFA” anlamına gelir. Kim 2 hafta önce rastgele doğa manzarası yayınlarken sosyal medyasına böyle ekran görüntüleri gönderiyor?

http://www.twitter.com/kinematografi/status/1300125821294780416?s=19

Tüm bunlar Nova Scotia kokusu ile GLADIO gibi kokuyor. FBI, bu adam gibi insanları bir düzende kullanıp hemen ardından öldürmek için ilk kez hedef almazdı.

… Annyongman tarafından gönderildi
[comments]

Author

55 Comments

1. Çankırı merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 04-09-2020 13:48:45

2. Kars merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım valla hayran edici, facebookta paylaştım 04-09-2020 17:40:58

3. Selamlar sayfanız vallaha mükemmel, face de paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, saolun

5. Kırklareli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-09-2020 13:01:12

6. Bursa merkezden ben mehmet. Merhaba siten inanki mükemmel, şukuladım 17-09-2020 07:07:09

7. Yalova merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 02:23:34

8. Aksaray merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:39:49

9. Tokat merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:20:21

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 135

11. selam arkadaşlar siten inan ki güzel, teraziye tıkladım

12. Bu konu : ” Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 302

13. Bu konu : ” Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha hayran edici, şukuladım , doruk – 105

14. Bu konu : ” Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz mükemmel, saolun , ahmet – 332

15. Karaman merkezden ben memo. Selam web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 22:12:25

16. Karabük merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 24-11-2020 00:27:53

17. Çorum merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 05-12-2020 12:17:47

18. Diyarbakır dan kimler var. Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. . selam arkadaşlar siten gerçekten iyi, sağolun , emin – 400

19. Bu konu : ” Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim iyi, şukuladım , ahmet – 434

20. Bu konu : ” Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 375

21. Bu konu : ” Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 370

22. Kocaeli dan kimler var. Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. . Selamlar sayfan inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 301

23. Kütahya dan kimler var. Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. . Selamın aleyküm web siteniz yeminle güzel, teşekkürler , emin – 434

24. Manisa merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, saolun 29-12-2020 23:14:30

25. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

26. Bu konu : ” Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler , gaye – 447

27. Bu konu : ” Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 91

28. Selamın aleyküm sayfa harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

29. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

30. Merhabalar paylaşımın cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

31. Nevşehir merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler 12-01-2021 00:05:23

32. Selam sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

33. Manisa merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-01-2021 11:55:26

34. Kilis dan kimler var. Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. . Merhabalar siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 233

35. İstanbul merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-02-2021 13:17:06

36. Burdur merkezden ben . Selamlar sayfa yeminle hayran bıraktı, sağolun 07-02-2021 10:56:03

37. Bu konu : ” Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 128

38. Sinop dan kimler var. Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. . Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran edici, saolun , ahmet – 133

39. Burdur dan kimler var. Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 129

40. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. . Selam web sitesi vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 438

41. Sakarya merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfa harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 08-03-2021 05:19:36

42. Karabük dan kimler var. Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 388

43. Selam herkese sayfan cidden çok iyi, teraziye tıkladım

44. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Isparta dan kimler var. Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. . Merhabalar bu web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 406

46. Bartın dan kimler var. Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 187

47. Merhaba herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

48. Edirne dan kimler var. Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. . Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 157

49. Mrb bu web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

50. Bu konu : ” Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 163

51. Isparta dan kimler var. Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 93

52. Bolu dan kimler var. Patriot Prayer üyesinin şüpheli tetikçisi Michael Reinohl bir psikopat. . Mrb web siten harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 134

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link