Şu anda hepimizin yaratıcının bir parçası olduğumuzu anlıyorum. İstersen ona Tanrı deyin. Her şeyi Tanrı’nın görkemi için yapacaksak, bu, hayatlarımızı her zaman aklımızda yaşadığımız ve bu gerçeklikle ilgili olarak evrenin yasalarını kabul ettiğimiz ve bunlara saygı duyduğumuz anlamına gelebilir. Bu gerçeklikte, bu, göreceli veya öznel olmayan ancak her yerde mevcut ve nesnel olan Natural La kavramı ile temsil edilir. Bu vesileyle, hiçbir zaman başka bir varlığa bilerek zarar veya kayıp vermemelidir. Bunu her zaman aklımızda tutarsak, Tanrı’nın yüceliği için yaratılmış olan evrenin yasalarının sınırları içinde hareket ederiz. Bu, anlaşılması gereken temel bir kavramdır. Bu basit şeyi anlamamak, zarar ve kayba yol açacak, bu da olumsuzluğa, kızgınlığa, intikama yol açan öfkeye, intikam almaya ve döngü yeniden başlamasına neden olacaktır. Doğal Hukuk saygı, sevgi, neşe ve denge getirir, evren huzur içindedir.

Author

73 Comments

1. Çorum merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, saolun 26-09-2020 10:17:28

2. Gürbüz Reply

Selamlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

3. Bilecik merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 26-09-2020 16:56:52

4. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, teşekkürler

5. Artvin merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-09-2020 07:17:17

6. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

7. Hakkari merkezden ben Emine. Selam sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-10-2020 22:36:12

8. Karaman merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-10-2020 02:00:21

9. Hakkari merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 11-10-2020 03:09:19

10. Kahramanmaraş dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Selamın aleyküm siteniz vallaha çok güzel, sağolun , memo – 263

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 89

12. Selamın aleyküm bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım

13. Kocaeli merkezden ben . Mrb siteniz valla dikkat çekici, tebrikler 06-11-2020 23:51:43

14. Merhabalar web sitesi harbiden iyi, facebookta paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 278

16. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, tebrikler 30-11-2020 10:26:51

17. Eskişehir dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, tebrikler , emin – 222

18. Tunceli dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 112

19. Gümüşhane dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 258

20. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 313

21. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 444

22. Malatya merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 00:52:07

23. Hakkari merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 22-12-2020 10:35:33

24. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Selamlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 393

25. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

26. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 123

27. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Merhabalar paylaşım valla çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 10

28. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , hatice – 107

29. Selamlar paylaşım valla mükemmel, teraziye tıkladım

30. Merhaba herkese paylaşım inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Muş merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten cidden mükemmel, face de paylaştım 16-01-2021 17:00:43

32. Bingöl merkezden ben ali. Slm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-01-2021 21:04:56

33. Muğla merkezden ben emin. Slm siteniz yeminle güzel, facebookta paylaştım 25-01-2021 04:56:01

34. Manisa dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Mrb paylaşımın yeminle güzel, teraziye tıkladım , gaye – 257

35. Aydın merkezden ben mehmet. Selam web siteniz harbiden çok iyi, face de paylaştım 30-01-2021 20:47:12

36. Adana dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Selamlar siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 428

37. Selam sayfanız inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

38. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

39. Diyarbakır dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Selam paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, şukuladım , emin – 198

40. Gaziantep dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Merhaba herkese web sitesi valla hayran edici, saolun , gaye – 288

41. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 140

42. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 88

43. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

44. Slm paylaşımın harbiden dikkat çekici, tebrikler

45. Osmaniye merkezden ben ali. Mrb siteniz yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 15-03-2021 08:31:08

46. Aksaray merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 18-03-2021 05:53:08

47. İstanbul merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-03-2021 23:01:57

48. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler , ahmet – 145

49. Tokat dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Selam herkese web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 170

50. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 339

51. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 314

52. Merhaba sayfanız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

53. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 22-04-2021 02:57:17

54. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Merhabalar siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 103

55. Hatay merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 03-05-2021 04:10:43

56. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız gerçekten hayran edici, saolun , – 39

57. Trabzon merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa cidden güzel, teraziye tıkladım 07-05-2021 03:11:24

58. Ankara dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Merhaba web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 39

59. Kırıkkale merkezden ben banu. selamun aleyküm siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2021 08:40:42

60. Selamın aleyküm sayfan inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

61. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Selamlar siten inanki dikkatimi çekti, saolun , – 428

62. İstanbul dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Selamlar sayfanız cidden çok güzel, teşekkürler , ziya – 391

63. Tunceli dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . selamun aleyküm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 122

64. Yozgat dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sağolun , Emine – 343

65. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, sağolun 03-06-2021 20:29:26

66. Adana dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Merhaba herkese sayfa valla hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 214

67. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 365

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link