Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir?

Şu anda hepimizin yaratıcının bir parçası olduğumuzu anlıyorum. İstersen ona Tanrı deyin. Her şeyi Tanrı’nın görkemi için yapacaksak, bu, hayatlarımızı her zaman aklımızda yaşadığımız ve bu gerçeklikle ilgili olarak evrenin yasalarını kabul ettiğimiz ve bunlara saygı duyduğumuz anlamına gelebilir. Bu gerçeklikte, bu, göreceli veya öznel olmayan ancak her yerde mevcut ve nesnel olan Natural La kavramı ile temsil edilir. Bu vesileyle, hiçbir zaman başka bir varlığa bilerek zarar veya kayıp vermemelidir. Bunu her zaman aklımızda tutarsak, Tanrı’nın yüceliği için yaratılmış olan evrenin yasalarının sınırları içinde hareket ederiz. Bu, anlaşılması gereken temel bir kavramdır. Bu basit şeyi anlamamak, zarar ve kayba yol açacak, bu da olumsuzluğa, kızgınlığa, intikama yol açan öfkeye, intikam almaya ve döngü yeniden başlamasına neden olacaktır. Doğal Hukuk saygı, sevgi, neşe ve denge getirir, evren huzur içindedir.

“Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir?” üzerine 48 yorum

1. Çorum merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, saolun 26-09-2020 10:17:28

2. Bilecik merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 26-09-2020 16:56:52

3. Artvin merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-09-2020 07:17:17

4. Hakkari merkezden ben Emine. Selam sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-10-2020 22:36:12

5. Karaman merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-10-2020 02:00:21

6. Hakkari merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 11-10-2020 03:09:19

7. Kahramanmaraş dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Selamın aleyküm siteniz vallaha çok güzel, sağolun , memo – 263

8. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 89

9. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 278

10. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, tebrikler 30-11-2020 10:26:51

11. Eskişehir dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, tebrikler , emin – 222

12. Tunceli dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 112

13. Gümüşhane dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Selamın aleyküm web siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 258

14. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 313

15. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 444

16. Malatya merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 00:52:07

17. Hakkari merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 22-12-2020 10:35:33

18. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Selamlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 393

19. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 123

20. Malatya dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Merhabalar paylaşım valla çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 10

21. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , hatice – 107

22. Muş merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten cidden mükemmel, face de paylaştım 16-01-2021 17:00:43

23. Bingöl merkezden ben ali. Slm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-01-2021 21:04:56

24. Manisa dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Mrb paylaşımın yeminle güzel, teraziye tıkladım , gaye – 257

25. Aydın merkezden ben mehmet. Selam web siteniz harbiden çok iyi, face de paylaştım 30-01-2021 20:47:12

26. Adana dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Selamlar siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 428

27. Diyarbakır dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Selam paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, şukuladım , emin – 198

28. Gaziantep dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Merhaba herkese web sitesi valla hayran edici, saolun , gaye – 288

29. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 140

30. Bu konu : ” Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 88

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link