Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir?

Şu anda hepimizin yaratıcının bir parçası olduğumuzu anlıyorum. İstersen ona Tanrı deyin. Her şeyi Tanrı’nın görkemi için yapacaksak, bu, hayatlarımızı her zaman aklımızda yaşadığımız ve bu gerçeklikle ilgili olarak evrenin yasalarını kabul ettiğimiz ve bunlara saygı duyduğumuz anlamına gelebilir. Bu gerçeklikte, bu, göreceli veya öznel olmayan ancak her yerde mevcut ve nesnel olan Natural La kavramı ile temsil edilir. Bu vesileyle, hiçbir zaman başka bir varlığa bilerek zarar veya kayıp vermemelidir. Bunu her zaman aklımızda tutarsak, Tanrı’nın yüceliği için yaratılmış olan evrenin yasalarının sınırları içinde hareket ederiz. Bu, anlaşılması gereken temel bir kavramdır. Bu basit şeyi anlamamak, zarar ve kayba yol açacak, bu da olumsuzluğa, kızgınlığa, intikama yol açan öfkeye, intikam almaya ve döngü yeniden başlamasına neden olacaktır. Doğal Hukuk saygı, sevgi, neşe ve denge getirir, evren huzur içindedir.

“Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir?” üzerine 14 yorum

1. Çorum merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, saolun 26-09-2020 10:17:28

2. Bilecik merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 26-09-2020 16:56:52

3. Artvin merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-09-2020 07:17:17

4. Hakkari merkezden ben Emine. Selam sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-10-2020 22:36:12

5. Karaman merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-10-2020 02:00:21

6. Hakkari merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 11-10-2020 03:09:19

7. Kahramanmaraş dan kimler var. Pavlus’un mektuplarından birinde, her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmamız tavsiye ediliyor. Kişi her şeyi Tanrı’nın yüceliği için yapmaya nasıl devam edebilir? . Selamın aleyküm siteniz vallaha çok güzel, sağolun , memo – 263

Yorum yapın