İlk kilitlenmenin başlangıcından beri, çoğu gibi cevaplanamayan sorularım vardı ve bir şeyler eklenmedi. Araştırmaya başladım ve oldukça ilginç bilgiler buldum. Bu oldukça uzun sürecek, bu yüzden şimdiden özür dilerim.

Yaygın bir bilgidir ki 2015 Bill Gates, salgın hastalıklarla mücadele için aşı araştırmalarına yatırım yapmaya başladı. 10 milyar toplamda. İçinde 2019 yatırımının geri dönüşünün olacağını iddia etti 20-1. Dönüşü ile 200 milyar. Açık 26 Mart 2020 bir patent başvurusu yapıldı “VÜCUT ETKİNLİK VERİLERİNİ KULLANAN KRİPTO PARA BİRİMİ SİSTEMİ” Microsoft Technology tarafından. Esasen beyin aktivitenizi okuyan bir kulaklık veya cihaz olan bir teknoloji için patent. Bu, kişisel cihazınıza bağlanır (Telefon, Dizüstü Bilgisayar, Tablet vb.) ve beyin aktivitenizi bir ağa bağlar.

Ağ daha sonra belirli etkinlikleri gerçekleştirmek için cihazınıza “akıllı sözleşmeler” şeklinde bildirimler gönderir Örneğin 20 dakikalık bir koşuya çıkın ve 200 kredi kazanın, Bu reklamı izleyin ve 50 kredi kazanın. Bu aktiviteleri gerçekleştirirken beyin aynı anda bilinçaltı bir düzeyde kripto para madenciliği yapacaktır. Evet, bunun çılgınca geldiğini biliyorum, beni dinleyin. Tüm kaynakları sağladım.

Bu, Microsoft’un bu teknolojinin gerçekleştirebileceğini iddia ettiği şeyin yalnızca bir yönüdür; örneğin akıllı evler ve cihazlar için Düşünce komutları, drone’ları, makineleri veya protez uzuvları, VR nöro-oyunları ve IRL oyunlaştırma.

Peki bu bizi nereye götürür? Patent belgelerinde, bunu tüketici pazarına getirmek için Microsoft ile işbirliği yapan diğer kuruluşları buldum, en etkili olanı Neurogress, Milestone Entertainment ve Ethereum kripto para birimi.
Neurogress, AB’de planlanan tüketici lansmanını gösteren bir Yol Haritasına sahiptir. Ağustos 2021 Kitlesel uygulamanın “herhangi bir gelir düzeyine sahip kişiler için” erişilebilir olmasını hedefleyen, ardından ABD ve Japonya’nın kısa süre sonra piyasaya çıkış tarihleri ​​geliyor.

Tamam. Öyleyse neden bunlardan herhangi biri önemli? Pekala, Dünya Ekonomik Forumu lideri Klaus Schwab son zamanlarda gündemdeydi. KOVİD pandemi ve küresel ekonominin yönü. WEF, ademi merkeziyetçilik, dünya çapında vatandaşlık, sınır tanımama, paydaş kapitalizmi dünyası hayal ettiklerini iddia ediyor. ve ekonomik eşitlik.
İçinde 1971, Hein Kroos ve Klaus Schwab, paydaş kapitalizminin ilkelerini ortaya koyan “Makine Mühendisliğinde Modern İşletme Yönetimi” başlıklı bir Almanca kitap yayınladılar. Şirketler ve paydaşlar arasındaki sosyal sözleşmeler en temel ilkedir.

Bu sosyal sözleşmeler, Microsoft ve Milestone Entertainment patent belgelerinde belirtilen akıllı sözleşmelerle aynı şey olabilir mi? Yoksa sadece bir tesadüf mü? İlerici sol görüş, Klaus Schwab’ın önerdiği şey olabilir mi? Veya başka bir tesadüf? Kripto varlıkların kaçınılmaz olarak bankacılığın ve muhtemelen hükümetin ademi merkeziyetçiliğine yol açacağı gerçeği olabilir mi? Ya da başka bir tesadüf?

Kripto para birimi düzenlemelerinden geçen tüm Ülkeler ve Birlikler göz önünde bulundurulduğunda tüm bunlar daha da ikna edici görünüyor. (ABD, İngiltere, AB vb.) başlıklı Milestone Entertainment patenti ile birlikte “Eğlence durumu sistemini tanımlayan program için Mimariler, Sistemler ve Yöntemler, Merkezi olmayan kripto para sistemi ve ayrılmış güvenli işlevler ve genel işlevlere sahip Sistem”
Çok sayıda farklı ülkede 5g’nin piyasaya sürülmesinin yanı sıra, eminim ki bu tür bir teknolojinin nöro-sinyaller gönderip almak için muazzam veri gerektireceğini kabul edersiniz, bu nedenle 5g’nin sağlayacağı yüksek bant genişliğine ihtiyaç duymaları mantıklıdır. Geniş bant hızlarından önemli ölçüde daha hızlı olan 20 Gb / sn’lik bant genişliği ile. Geleneksel geniş banttan yaklaşık 100 kat daha hızlı olan hızları aşıyor.

Şu senaryoyu hayal edin: “Sorun, tepki, çözüm teorisi.”

Çin’de ölümcül bir virüs bulundu ve hızla yayılıyor. ölü sayısı artıyor, videolar dolaşıyor ve insanlar korkuyor. Hükümet, “yayılmayı önlemek” için ülkeyi kilitledi ama ekonomi çöküyor.
Yıllar süren uzun süreli tecritlerden sonra insanlar işsiz, mutsuz, aç ve çaresiz, işler her yerde kapanıyor, gerginlikler artıyor, bağımlılık ve intihar oranları artıyor ve zenginler yeniden sahiplenilmeye değer tüm arazileri ve varlıkları satın alırken siyasi sahne şamandıra. küresel çöküşten ve yeni sistem başlamadan önce.

Dünyanın liderleri, temel etkinlikleri izlemek veya gerçekleştirmek için para alabileceğiniz bu “süper havalı” yeni teknolojiyi önermektedir. “ama nasıl çalıştığı konusunda endişelenmeyin. Bunu bize bırakın.” Ekonominin gittiğini ve masaya yemek koymak için çaresiz kalan herkes “Bu harika, nereye imzalayacağım?” Diye düşünüyor.

Bunun herkes için çok cazip bir teklif olacağını düşünüyorum, ancak çok az kişi bunun neden gerçek olamayacak kadar iyi göründüğünü merak edecek. Onların amacı? İnsanları kripto para birimini toplamak için “bilgisayar” olarak kullanın. Black Mirror veya The Matrix’ten bir şeye benzediğini biliyorum. Bana da saçma geliyor ama kanıtların söylediği bu. Bununla birlikte, sunulan senaryoda birkaç spekülasyon yaptım, ancak onları temellendirmeye ve mantığa dayalı tutmaya çalıştım.

Beni dinlemeye zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Bu konudaki düşüncelerinizi duymak isterim, podcast için de ilginç bir konu olacağına inanıyorum.

Bu bizim geleceğimiz olabilir mi? Pay Sahibi Kapitalizm ve Kripto tabanlı ödül sistemlerine doğru ilerliyor muyuz? Çöküş olduğunda bu makul bir sonuç mu? Bu teknoloji düşünceleri ve beyin aktivitesini okuyabiliyorsa, düşüncelerimizi de kontrol edebilir mi? Bizi uyumluluk konusunda eğitmek ve hayatımızın her yönünü kontrol etmek için Crypto ödüllerini kullanabilirler mi?

KAYNAKLAR:

Windows Patent:

VÜCUT AKTİVİTE VERİLERİNİ KULLANAN KRİPTO PARA BİRİMİ SİSTEMİ

Milestone Entertainment Patentleri:

PROGRAM TANIMLI EĞLENCE DEVLET SİSTEMİ İÇİN MİMARLIKLAR, SİSTEMLER VE YÖNTEMLER, MERKEZİ OLMAYAN KRİPTO PARA BİRİMİ SİSTEMİ VE AYRI GÜVENLİ FONKSİYONLAR VE KAMU FONKSİYONLARINA SAHİP SİSTEM

AYRI GÜVENLİ FONKSİYONLARA VE KAMU FONKSİYONLARINA SAHİP MİMARLAR, SİSTEMLER VE YÖNTEMLER

Nörojen:

Neurogress Resmi Web Sitesi

Nörojen Patent bilgileri (.pdf) – MEKATRONİK SİSTEMLERİN KONTROLÜ SİNİR ARABİRİMİNDEN

Klaus Schwab ve paydaş teorisi:

Klaus Schwab – Wikipedia.org

Paydaş Teorisi – Wikipedia.org

ABD, AB ve İngiltere Cryptocurrency faturaları:

ABD Cryptocurrency Yasası 2020

AB Cryptocurrency Yönetmelikleri

İngiltere Kripto Varlıkları: Bireyler için vergi

Author

26 Comments

1. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 21-01-2021 10:40:17

2. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, şukuladım

3. Gaziantep merkezden ben gaye. Merhaba sayfa ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 21-01-2021 10:42:15

4. Konya merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız cidden güzel, face de paylaştım 21-01-2021 14:11:44

5. Bilecik merkezden ben ahmet. Selam web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım 21-01-2021 15:03:41

6. Merhabalar siteniz inan ki iyi, twitter da paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 23-01-2021 06:49:29

8. Bursa merkezden ben . Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 25-01-2021 01:18:20

9. Şanlıurfa dan kimler var. Pay Sahibi Kapitalizm, Kripto varlıklar ve Nöroteknoloji bizim geleceğimiz, yakın geleceğimiz olabilir. . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 104

10. Bilecik merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2021 20:45:55

11. Bu konu : ” Pay Sahibi Kapitalizm, Kripto varlıklar ve Nöroteknoloji bizim geleceğimiz, yakın geleceğimiz olabilir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 40

12. Karabük dan kimler var. Pay Sahibi Kapitalizm, Kripto varlıklar ve Nöroteknoloji bizim geleceğimiz, yakın geleceğimiz olabilir. . merhaba arkadaşlar siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 194

13. Bu konu : ” Pay Sahibi Kapitalizm, Kripto varlıklar ve Nöroteknoloji bizim geleceğimiz, yakın geleceğimiz olabilir. ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten mükemmel, sağolun , gaye – 402

14. Bu konu : ” Pay Sahibi Kapitalizm, Kripto varlıklar ve Nöroteknoloji bizim geleceğimiz, yakın geleceğimiz olabilir. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 329

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Pay Sahibi Kapitalizm, Kripto varlıklar ve Nöroteknoloji bizim geleceğimiz, yakın geleceğimiz olabilir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 89

16. Gürbüz Reply

Selam sayfa inanki hayran edici, facebookta paylaştım

17. Bu konu : ” Pay Sahibi Kapitalizm, Kripto varlıklar ve Nöroteknoloji bizim geleceğimiz, yakın geleceğimiz olabilir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 299

18. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, twitter da paylaştım

19. Bu konu : ” Pay Sahibi Kapitalizm, Kripto varlıklar ve Nöroteknoloji bizim geleceğimiz, yakın geleceğimiz olabilir. ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 498

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pay Sahibi Kapitalizm, Kripto varlıklar ve Nöroteknoloji bizim geleceğimiz, yakın geleceğimiz olabilir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 98

21. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

22. Edirne merkezden ben . Mrb sayfa harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-03-2021 10:34:25

23. Ankara merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, sağolun 27-03-2021 06:04:10

24. Bu konu : ” Pay Sahibi Kapitalizm, Kripto varlıklar ve Nöroteknoloji bizim geleceğimiz, yakın geleceğimiz olabilir. ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden mükemmel, teşekkürler , hatice – 126

25. Konya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok iyi, tebrikler 15-04-2021 05:27:39

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link