SS: Covid-19 için yapılan testler sadece büyük bir DNA Veritabanını kapsıyorsa ne olacak? Böylece tüm Veriler bu ‘zamanlarda’ (2020’lerde) bir yerde saklanır ve daha sonra çok ileride süper bilgisayarlar kullanan tarihçiler ‘yorumları’ ve genellikle yaşamınız boyunca yayınladığınız her şeyi dahil ederek karakter özelliklerini bir araya getirebilirler. , zaman ve konumlarla eklendi … izlediğiniz yayınların olası düşünce kalıpları.

Bunu nasıl yapacaklarını düşünün … Şey … DNA’ya sahibiz, bu yüzden bu kişinin nasıl göründüğünü biliyoruz ama nasıl davrandı? Teorik olarak, eğer DNA’nın tam bir kopyasına sahip olsaydınız, bir kişinin klonunu oluşturabilirsiniz … gerçek DNA değil, sadece bilginin bir kopyası. Tüm GATAGA’lar vb. Tüm ‘yorumlar ve diğer bilgiler’ ne olacak? Şey … Uğursuz hükümetlerimiz bizi iyi takip ediyorlar. Bilgiler bir yerlerde sunucularda değil mi? Sadece havada yüzmek ya da tellere yapışmak doğru değil mi? Maby bazı kristallerde veya bunun gibi bir şeyde saklandı … maby biraz garip bir jel mi?

Teoride, manzaralar, okyanuslar, nehirler vb. Yaratan süper süper bir bilgisayara sahip olacaksınız … hava durumunun tarihsel verileri … kaydedilmiş konuşmalardan efektler ekleyerek. “Dün gece ateşli silahı duydun mu Ma?” ya da geçmişten bu yana konuşulan tüm imbecilic minutias … ama bir yere kaydedip sakladı … bir şekilde.

Ama bir şekilde orada DNA’yı kaydırmayı başaramayan ancak sadece resim veya konuşma kaydına sahip olan tüm insanlar hakkında … maby istatistiksel veriler kullanılır ve genel NPC’ler oluşturulur. Ölü dedem ne dersin? Hiç DNA testi yapmadı. O bir NPC miydi? Kim bilir? Onunla telefonda konuştun mu? Belki kendi düşünceleriniz ve anılarınız bile bir yaşam öyküsüne sığacak şekilde yerleştirilir.

Yani … Başlangıçta … Simülasyon bir yerden başlamak zorunda … Bir sürü NPC’ye sahip olacaksınız ve sonra ‘bilgisayar’ daha ayrıntılı NPC’ler yapmaya ve işleri yorulmadan bir araya getirmeye başlayacaktı … tekrar tekrar … tüm gezegenin neredeyse mükemmel bir kopyasına sahip olana kadar tekrar tekrar. Bazı sınırlı NPC’leriniz … ve daha ayrıntılı dokunaklı tipleriniz olurdu.

Yani … Bunu bir VR oyununa dönüştürüyorlar … ve insanlar onunla uğraşmaya başlıyorlar. “Hey Joe … Bu adama Dick Ordusu adını verdiysem ve onu ordudan sorumlu tutsaydım komik olmaz mıydı” … “Uçakları WTC’ye uçuralım ve Afganistan’da suçlayalım” … ” . Fonzy’yi Beyaz Saray’a koyalım ve sonra bir salgın geçirelim ve ekonomiyi çökertelim “…” Bekle … Bir kuyruklu yıldız koyacağım ve sadece patlatacağım “…” Bir dahaki sefere Disney Dünyasını havaya uçuralım ve onu Avustralya’da suçluyorum “

Ee … Bu bir simülasyonsa … Bundan daha iyisini hakediyoruz.

Gönderen … Oldenstein
[comments]

Author

77 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-04-2020 14:25:43

2. Karabük merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-04-2020 14:28:39

3. Erzincan merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz inan ki iyi, twitter da paylaştım 21-04-2020 14:28:56

4. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 21-04-2020 14:36:47

5. Adana merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, sağolun 21-04-2020 15:00:17

6. Bursa merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-04-2020 18:57:41

7. Artvin merkezden ben ahmet. Merhaba web siten inanki mükemmel, tebrikler 23-04-2020 04:51:47

8. İstanbul merkezden ben gaye. Merhaba sayfan cidden güzel, sağolun 26-04-2020 02:09:39

9. Yalova merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-05-2020 08:48:42

10. Merhabalar web siteniz cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

11. Kütahya merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız inanki çok güzel, saolun 15-05-2020 04:58:36

12. Merhaba web siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

13. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

14. Erzurum merkezden ben gaye. Selam paylaşım cidden hoşuma gitti, teşekkürler 26-05-2020 13:11:41

15. Sivas merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 29-05-2020 16:12:02

16. Ağrı merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa vallaha çok iyi, saolun 09-06-2020 19:31:35

17. Selamlar siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

18. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, sağolun

19. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

20. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

21. Selam siten inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Sinop merkezden ben ziya. Selam web siteniz yeminle hayran edici, teşekkürler 03-08-2020 07:33:25

23. Muğla merkezden ben banu. Selam sayfa ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-08-2020 23:45:40

24. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Mardin merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa ciddiyim çok iyi, teşekkürler 14-08-2020 01:01:28

26. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, saolun

27. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-08-2020 17:31:45

28. Nevşehir merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım 24-08-2020 22:13:39

29. Siirt merkezden ben mehmet. Mrb web siten inanki mükemmel, teşekkürler 03-09-2020 16:27:02

30. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

31. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun 07-09-2020 06:28:23

32. Merhaba sayfanız yeminle hayran bıraktı, sağolun

33. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 11:32:32

34. Mrb siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

35. Bu konu : ” Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 92

36. Giresun dan kimler var. Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … . Selam herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 279

37. Bilecik merkezden ben emin. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, şukuladım 08-11-2020 22:48:07

38. Merhaba siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

39. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

40. Bu konu : ” Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … ” çok güzel. Selam sayfa cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , – 140

41. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

42. Samsun merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 06-12-2020 14:26:00

43. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok güzel, saolun

44. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz valla çok güzel, teraziye tıkladım

45. Yozgat merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, tebrikler 15-12-2020 23:01:52

46. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … . Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 201

47. Afyon dan kimler var. Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … . Selamın aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 294

48. Tekirdağ merkezden ben emin. Mrb web sitesi süper ötesi güzel, şukuladım 22-12-2020 17:45:07

49. Adana dan kimler var. Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … . Selamlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 428

50. Muğla merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 31-12-2020 17:27:39

51. Bu konu : ” Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 236

52. Aksaray dan kimler var. Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, sağolun , mehmet – 143

53. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

54. Van merkezden ben banu. Slm siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-01-2021 07:25:30

55. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

56. Çanakkale dan kimler var. Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 154

57. Bu konu : ” Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 449

58. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … ” çok güzel. Slm web siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 442

59. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-04-2021 18:29:59

60. Osmaniye dan kimler var. Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … . Slm paylaşım inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 49

61. Kilis dan kimler var. Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … . Merhaba sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 267

62. Kars dan kimler var. Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 451

63. Bu konu : ” Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 309

64. Samsun dan kimler var. Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … . Selam web siten inan ki dikkat çekici, şukuladım , ziya – 343

65. Bu konu : ” Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 454

66. Kırklareli merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 27-04-2021 21:26:35

67. Bu konu : ” Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 369

68. Bu konu : ” Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz … ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 286

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link