Kategoriler
Genel

Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz …

SS: Covid-19 için yapılan testler sadece büyük bir DNA Veritabanını kapsıyorsa ne olacak? Böylece tüm Veriler bu ‘zamanlarda’ (2020’lerde) bir yerde saklanır ve daha sonra çok ileride süper bilgisayarlar kullanan tarihçiler ‘yorumları’ ve genellikle yaşamınız boyunca yayınladığınız her şeyi dahil ederek karakter özelliklerini bir araya getirebilirler. , zaman ve konumlarla eklendi … izlediğiniz yayınların olası düşünce kalıpları.

Bunu nasıl yapacaklarını düşünün … Şey … DNA’ya sahibiz, bu yüzden bu kişinin nasıl göründüğünü biliyoruz ama nasıl davrandı? Teorik olarak, eğer DNA’nın tam bir kopyasına sahip olsaydınız, bir kişinin klonunu oluşturabilirsiniz … gerçek DNA değil, sadece bilginin bir kopyası. Tüm GATAGA’lar vb. Tüm ‘yorumlar ve diğer bilgiler’ ne olacak? Şey … Uğursuz hükümetlerimiz bizi iyi takip ediyorlar. Bilgiler bir yerlerde sunucularda değil mi? Sadece havada yüzmek ya da tellere yapışmak doğru değil mi? Maby bazı kristallerde veya bunun gibi bir şeyde saklandı … maby biraz garip bir jel mi?

Teoride, manzaralar, okyanuslar, nehirler vb. Yaratan süper süper bir bilgisayara sahip olacaksınız … hava durumunun tarihsel verileri … kaydedilmiş konuşmalardan efektler ekleyerek. “Dün gece ateşli silahı duydun mu Ma?” ya da geçmişten bu yana konuşulan tüm imbecilic minutias … ama bir yere kaydedip sakladı … bir şekilde.

Ama bir şekilde orada DNA’yı kaydırmayı başaramayan ancak sadece resim veya konuşma kaydına sahip olan tüm insanlar hakkında … maby istatistiksel veriler kullanılır ve genel NPC’ler oluşturulur. Ölü dedem ne dersin? Hiç DNA testi yapmadı. O bir NPC miydi? Kim bilir? Onunla telefonda konuştun mu? Belki kendi düşünceleriniz ve anılarınız bile bir yaşam öyküsüne sığacak şekilde yerleştirilir.

Yani … Başlangıçta … Simülasyon bir yerden başlamak zorunda … Bir sürü NPC’ye sahip olacaksınız ve sonra ‘bilgisayar’ daha ayrıntılı NPC’ler yapmaya ve işleri yorulmadan bir araya getirmeye başlayacaktı … tekrar tekrar … tüm gezegenin neredeyse mükemmel bir kopyasına sahip olana kadar tekrar tekrar. Bazı sınırlı NPC’leriniz … ve daha ayrıntılı dokunaklı tipleriniz olurdu.

Yani … Bunu bir VR oyununa dönüştürüyorlar … ve insanlar onunla uğraşmaya başlıyorlar. “Hey Joe … Bu adama Dick Ordusu adını verdiysem ve onu ordudan sorumlu tutsaydım komik olmaz mıydı” … “Uçakları WTC’ye uçuralım ve Afganistan’da suçlayalım” … ” . Fonzy’yi Beyaz Saray’a koyalım ve sonra bir salgın geçirelim ve ekonomiyi çökertelim “…” Bekle … Bir kuyruklu yıldız koyacağım ve sadece patlatacağım “…” Bir dahaki sefere Disney Dünyasını havaya uçuralım ve onu Avustralya’da suçluyorum “

Ee … Bu bir simülasyonsa … Bundan daha iyisini hakediyoruz.

Gönderen … Oldenstein
[comments]

“Paylaşılan Bir Simülasyonda Olabiliriz …” için 19 yanıt

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 21-04-2020 14:25:43

Karabük merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-04-2020 14:28:39

Erzincan merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz inan ki iyi, twitter da paylaştım 21-04-2020 14:28:56

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 21-04-2020 14:36:47

Adana merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, sağolun 21-04-2020 15:00:17

Bursa merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-04-2020 18:57:41

Yalova merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-05-2020 08:48:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir