PCR test yöntemi hakkında nasıl çalıştığına dair akıllıca bir benzetme duydum ve bunu sizinle paylaşacağımı düşündüm.

Polisin alkollü araç kullanmak için PCR testini kullanmasına izin verilirse ne olacağını hayal edebiliyor musunuz? Bu, bir damla alkol veya en güçlü içkinizden 100 kadeh içkiniz olmasına bakılmaksızın, sistemlerinde herhangi bir eser miktarda alkol bulunduğunu test eden herhangi birinin otomatik olarak alkollü araç kullanmakla suçlanacağı anlamına gelir. Aynı ideoloji, Kovid’i nasıl test ettiğimiz için de geçerli.

“PCR test yöntemi hakkında nasıl çalıştığına dair akıllıca bir benzetme duydum ve bunu sizinle paylaşacağımı düşündüm.” üzerine 21 yorum

1. Batman merkezden ben ziya. Selamlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 03-01-2021 16:40:43

2. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Slm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, sağolun 03-01-2021 18:49:18

3. Kırıkkale dan kimler var. PCR test yöntemi hakkında nasıl çalıştığına dair akıllıca bir benzetme duydum ve bunu sizinle paylaşacağımı düşündüm. . Mrb paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 188

4. Hakkari merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 14-01-2021 12:20:52

5. Şırnak dan kimler var. PCR test yöntemi hakkında nasıl çalıştığına dair akıllıca bir benzetme duydum ve bunu sizinle paylaşacağımı düşündüm. . Merhaba web siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 194

6. Bu konu : ” PCR test yöntemi hakkında nasıl çalıştığına dair akıllıca bir benzetme duydum ve bunu sizinle paylaşacağımı düşündüm. ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 110

7. Bayburt dan kimler var. PCR test yöntemi hakkında nasıl çalıştığına dair akıllıca bir benzetme duydum ve bunu sizinle paylaşacağımı düşündüm. . Mrb web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun , emin – 320

8. Bu konu : ” PCR test yöntemi hakkında nasıl çalıştığına dair akıllıca bir benzetme duydum ve bunu sizinle paylaşacağımı düşündüm. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 61

9. Bu konu : ” PCR test yöntemi hakkında nasıl çalıştığına dair akıllıca bir benzetme duydum ve bunu sizinle paylaşacağımı düşündüm. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 47

10. Bu konu : ” PCR test yöntemi hakkında nasıl çalıştığına dair akıllıca bir benzetme duydum ve bunu sizinle paylaşacağımı düşündüm. ” çok güzel. Slm web siten harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 28

11. Bu konu : ” PCR test yöntemi hakkında nasıl çalıştığına dair akıllıca bir benzetme duydum ve bunu sizinle paylaşacağımı düşündüm. ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 391

12. Balıkesir dan kimler var. PCR test yöntemi hakkında nasıl çalıştığına dair akıllıca bir benzetme duydum ve bunu sizinle paylaşacağımı düşündüm. . Mrb paylaşım vallaha güzel, şukuladım , banu – 15

13. Çanakkale dan kimler var. PCR test yöntemi hakkında nasıl çalıştığına dair akıllıca bir benzetme duydum ve bunu sizinle paylaşacağımı düşündüm. . Selam herkese web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 247

14. Nevşehir dan kimler var. PCR test yöntemi hakkında nasıl çalıştığına dair akıllıca bir benzetme duydum ve bunu sizinle paylaşacağımı düşündüm. . selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 183

15. Bu konu : ” PCR test yöntemi hakkında nasıl çalıştığına dair akıllıca bir benzetme duydum ve bunu sizinle paylaşacağımı düşündüm. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki hayran edici, face de paylaştım , Emine – 116

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link