PCR testi anahtar mı?

Ben pcr testlerinin gerçekte ne olduğuna bakıyordum çünkü sürekli olarak bunların vaka olarak teşhis etmek için kullanılanlar olduğunu duyuyorum.

Benim üstünkörü meslekten olmayan araştırmamdan, testin yaptığı şey, temelde belirli bir moleküle veya testi her tekrar yaptığınızda daha yüksek ve daha yüksek doğrulukta olan her şeye odaklanmanıza izin verir.

Başka bir deyişle, DNA’nızın bir parçasını aldıktan sonra, onu bir PCR testinden onlarca kez çalıştırırlar ve her yaptıklarında, virüs, 60 test çalışmasının% 100 vereceği noktaya kadar daha fazla görünür hale gelir. “enfeksiyon” oranları.

Döngülerin standardizasyonu meli Ancak yapılması gerekenler net değil ve WHO’nun doktorların çok fazla yanlış pozitif veya “asemptomatik bireyler” ürettiği için eleştiri konusu olan 45 döngü önerdiğini duydum (ancak doğrulanmadı).

Testin amacı, doktorlar için bir teşhis aracı olarak değil, belirli bir genetik sorgunun bir numunede ne kadar yaygın olduğunu kesin olarak ölçmenin ve aynı zamanda molekülü araştırma için ölçülebilir bir boyuta getirmenin bir yolu olarak kullanılmalıdır.

Büyük bir fark var ve bu konunun anlaşılır cehaleti, vaka sayılarını nasıl yükseliyormuş gibi gösterebildikleri.

PCR testinin mucidi Nobel Ödüllü Kary Mullins, şunları söyledi: [“use the PCR test well, you can find almost anything in any body] (https://youtu.be/Ljxah4NrYKU)(time pul 2:30).

Şöyle devam ediyor: “Tek bir molekülü gerçekten ölçebileceğiniz bir şeye kadar büyütebilirseniz, en az bir tane bile sahip olmadığınız çok az molekül vardır”

Bu testler, dünyanın her yerinde halka açık yerlerde maske takmadıkları için insanları biletleme ve / veya tutuklamayı haklı çıkarmak için hala bir salgın olduğunu devlet çizgisine dayandırıyor. Bu, tabii ki, devlete yeni yetkiler için emsal verir, ancak aynı zamanda ilaç şirketlerine ve aşı üreticilerine, eminim ki şans eseri olmuştur. aşı sorumluluğu iddialarından doğan her türlü sorumluluktan muaf tutulmuştur.

“PCR testi anahtar mı?” üzerine 11 yorum

1. Kırşehir merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 05-10-2020 13:06:49

2. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi inanki güzel, face de paylaştım 05-10-2020 18:40:39

3. Tokat merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-10-2020 20:41:36

4. Bu konu : ” PCR testi anahtar mı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 177

5. Bu konu : ” PCR testi anahtar mı? ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 326

6. Gümüşhane dan kimler var. PCR testi anahtar mı? . selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 199

7. Bu konu : ” PCR testi anahtar mı? ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 44

8. Bu konu : ” PCR testi anahtar mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 20

9. Giresun dan kimler var. PCR testi anahtar mı? . Merhaba siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 378

Yorum yapın