PCR testi, canlı ve ölü virüs arasındaki farkı SÖYLEYEMEZ.

Dan oku dünyanın en çok tanınan tıp dergisi30868-0 / tam metin):

… PCR, bulaşıcı virüs ile bulaşıcı olmayan nükleik asit arasında ayrım yapmaz.

PCR testi pozitif olan herkes aktif vaka olarak kabul edilir. PCR testi pozitif olan ve ölen herkes covid ölüm olarak kabul edilir. Pozitif bir PCR testi iki anlama gelir,

1. İçinde canlı virüs olabilir.
  2. Vücudunun içinde ölü virüse sahip olabilirsin çoktan mağlup etti.

Bunu her ülkede yanlış sayıyoruz ve tıbbi kurum dinlemiyor.

Bu bilgiyi dünyanın dört bir yanına yayarsanız, rotayı değiştirebiliriz.

… peetss tarafından gönderildi
[comments]

“PCR testi, canlı ve ölü virüs arasındaki farkı SÖYLEYEMEZ.” üzerine 29 yorum

1. Bu konu : ” PCR testi, canlı ve ölü virüs arasındaki farkı SÖYLEYEMEZ. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 25

2. Yozgat dan kimler var. PCR testi, canlı ve ölü virüs arasındaki farkı SÖYLEYEMEZ. . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, tebrikler , memo – 163

3. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız cidden iyi, teşekkürler 06-12-2020 14:04:10

4. Samsun dan kimler var. PCR testi, canlı ve ölü virüs arasındaki farkı SÖYLEYEMEZ. . Slm siten cidden dikkat çekici, sağolun , gaye – 267

5. Hatay merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, face de paylaştım 13-12-2020 06:50:23

6. Aydın dan kimler var. PCR testi, canlı ve ölü virüs arasındaki farkı SÖYLEYEMEZ. . selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, teşekkürler , – 140

7. Isparta merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 18-12-2020 19:37:02

8. Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, şukuladım 22-12-2020 17:19:17

9. Mersin merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 23-12-2020 05:42:40

10. Bu konu : ” PCR testi, canlı ve ölü virüs arasındaki farkı SÖYLEYEMEZ. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki güzel, sağolun , Emine – 236

11. Bu konu : ” PCR testi, canlı ve ölü virüs arasındaki farkı SÖYLEYEMEZ. ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 134

12. Düzce dan kimler var. PCR testi, canlı ve ölü virüs arasındaki farkı SÖYLEYEMEZ. . merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 109

13. Antalya merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 14-01-2021 19:58:31

14. Gaziantep dan kimler var. PCR testi, canlı ve ölü virüs arasındaki farkı SÖYLEYEMEZ. . merhaba arkadaşlar web siten cidden mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 277

15. Bu konu : ” PCR testi, canlı ve ölü virüs arasındaki farkı SÖYLEYEMEZ. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 253

16. Bolu dan kimler var. PCR testi, canlı ve ölü virüs arasındaki farkı SÖYLEYEMEZ. . Mrb web sitesi yeminle çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 184

17. Kırşehir dan kimler var. PCR testi, canlı ve ölü virüs arasındaki farkı SÖYLEYEMEZ. . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, şukuladım , ahmet – 432

18. Bu konu : ” PCR testi, canlı ve ölü virüs arasındaki farkı SÖYLEYEMEZ. ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 63

19. Kütahya merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 27-02-2021 13:30:28

20. Bu konu : ” PCR testi, canlı ve ölü virüs arasındaki farkı SÖYLEYEMEZ. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 462

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link