PCR testi virüsü güvenilir bir şekilde tespit edemez, aşı viral materyali hiçbir şekilde kullanmaz, bu virüsün herhangi bir şekilde izole edildiğinin kesin kanıtı nerede?

Ben daha çok düşündükçe, David Icke’nin en başından beri söylediği buydu.

Author

42 Comments

1. Erzurum merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 02-12-2020 04:58:07

2. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 446

3. Çanakkale dan kimler var. PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? . Mrb web siten harbiden iyi, teraziye tıkladım , Emine – 480

4. Kırşehir dan kimler var. PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? . Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 314

5. Diyarbakır merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-12-2020 16:56:58

6. Osmaniye merkezden ben . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok güzel, face de paylaştım 15-12-2020 20:48:53

7. Bu konu : ” PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , ali – 240

8. selam arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

9. Kilis dan kimler var. PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? . Selam bu web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 64

10. Mrb web siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

11. Bu konu : ” PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle çok hoşuma gitti, saolun , ali – 110

12. Kütahya merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 14-01-2021 08:38:50

13. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 326

14. Kahramanmaraş dan kimler var. PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? . Slm web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 169

15. Düzce dan kimler var. PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? . Mrb sayfan süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 335

16. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

17. İstanbul merkezden ben ali. Mrb sayfan vallaha güzel, sağolun 17-01-2021 04:42:15

18. Bu konu : ” PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden hayran bıraktı, saolun , memo – 1

19. Aydın dan kimler var. PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? . selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım , hatice – 71

20. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 31-01-2021 15:14:51

21. Erzurum merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-02-2021 15:48:15

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 293

23. Bu konu : ” PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 265

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 310

25. İzmir dan kimler var. PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? . Mrb sayfa valla dikkat çekici, şukuladım , ali – 164

26. İstanbul merkezden ben hatice. Mrb sayfanız vallaha güzel, face de paylaştım 19-02-2021 02:47:31

27. Bu konu : ” PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? ” çok güzel. Selam sayfanız valla çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 395

28. selam arkadaşlar web siteniz inan ki güzel, linkedinde paylaştım

29. Kırşehir dan kimler var. PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? . Mrb paylaşım vallaha dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 53

30. Bolu merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 26-02-2021 02:32:58

31. Manisa dan kimler var. PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? . Selamlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 61

32. Merhabalar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

33. Malatya merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 24-03-2021 03:28:37

34. Bu konu : ” PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , – 280

35. Bu konu : ” PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha iyi, teşekkürler , ahmet – 495

36. Kars merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten inan ki dikkat çekici, sağolun 12-04-2021 00:13:46

37. Şanlıurfa dan kimler var. PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 93

38. Aydın dan kimler var. PCR testi semptomları olmayanlar için pozitif, RNA aşısı virüsü kullanmıyor, bu virüsün var olduğuna dair kesin kanıt nerede? . Slm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 459

39. Aydın merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, saolun 19-04-2021 11:11:49

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link