Testlerin doğru olması gerektiğine dair apaçık cevabın yanı sıra. Ve o zaman bile, bir pandemi sırasında neden hiç kimsede COVID görülmüyor?

MSM şimdi yanlış pozitifler hakkındaki ‘gerçeği’ açığa çıkarıyorsa, belki de yanlış negatifler hakkında daha fazla endişelenmeliyiz?

Herhangi bir (belirsiz) semptomu olan her öğrenci veya personel, olumsuz bir sonuca kadar kendi kendini tecrit etmek ZORUNDADIR …

Author

64 Comments

1. Niğde merkezden ben ziya. Selamlar siteniz gerçekten çok iyi, sağolun 17-09-2020 14:52:23

2. Uşak merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 17-09-2020 15:01:52

3. merhaba arkadaşlar siten gerçekten iyi, teraziye tıkladım

4. Merhabalar siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

5. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 02-10-2020 11:19:16

7. Antalya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, saolun 03-10-2020 18:33:48

8. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 312

9. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 360

10. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi iyi, şukuladım , ali – 441

11. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

12. Merhaba sayfanız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

13. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, tebrikler 03-11-2020 21:52:51

14. Gaziantep merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten cidden hayran edici, face de paylaştım 14-11-2020 01:46:35

15. Uşak dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . Selam herkese sayfan vallaha güzel, teşekkürler , ahmet – 18

16. Slm sayfanız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

17. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımınız cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

18. Erzincan dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . Selam herkese web siten valla çok hoşuma gitti, sağolun , – 188

19. Erzincan merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 19-12-2020 21:02:08

20. Selam web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

21. Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

22. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 290

23. Batman merkezden ben banu. Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 20:46:28

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 189

25. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler , gaye – 456

26. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla güzel, şukuladım , Hasan – 456

27. selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

28. Yozgat merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 22-01-2021 18:21:59

29. Merhaba herkese web siten valla mükemmel, face de paylaştım

30. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 441

31. Tekirdağ dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 11

32. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . Selam siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 349

33. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , – 387

34. Van merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-02-2021 08:32:34

35. Merhabalar bu web sitesi valla mükemmel, facebookta paylaştım

36. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 469

37. Osmaniye merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi yeminle güzel, teşekkürler 02-04-2021 02:45:35

38. Rize dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . Slm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 57

39. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 315

40. Yozgat dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , ali – 429

41. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 409

42. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım , gaye – 395

43. Iğdır dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . Merhaba sayfan inan ki iyi, teşekkürler , mehmet – 133

44. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, saolun , doruk – 352

45. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 31-05-2021 11:13:39

46. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

47. Burdur merkezden ben banu. Selamlar web siteniz yeminle güzel, facebookta paylaştım 04-07-2021 02:58:21

48. Kırşehir dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . Merhabalar siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 181

49. Hatay dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . Selam siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 400

50. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

51. Aydın merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız inanki iyi, twitter da paylaştım 13-07-2021 09:08:43

52. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, teşekkürler , ali – 246

53. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 395

54. Kilis merkezden ben Emine. Mrb sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 00:37:48

55. Antalya dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . Mrb sayfanız valla çok iyi, teşekkürler , Emine – 28

56. Yozgat merkezden ben gaye. Selam sayfan ciddiyim güzel, teşekkürler 18-07-2021 21:03:32

57. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 85

58. Merhaba herkese web siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım

59. Kars dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . Merhaba sayfan harbiden çok güzel, saolun , banu – 45

60. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden dikkat çekici, saolun , ahmet – 214

61. Burdur dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 468

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link