PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi?

Testlerin doğru olması gerektiğine dair apaçık cevabın yanı sıra. Ve o zaman bile, bir pandemi sırasında neden hiç kimsede COVID görülmüyor?

MSM şimdi yanlış pozitifler hakkındaki ‘gerçeği’ açığa çıkarıyorsa, belki de yanlış negatifler hakkında daha fazla endişelenmeliyiz?

Herhangi bir (belirsiz) semptomu olan her öğrenci veya personel, olumsuz bir sonuca kadar kendi kendini tecrit etmek ZORUNDADIR …

“PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi?” üzerine 37 yorum

1. Mersin merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 02-10-2020 11:19:16

2. Antalya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, saolun 03-10-2020 18:33:48

3. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 312

4. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 360

5. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi iyi, şukuladım , ali – 441

6. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, tebrikler 03-11-2020 21:52:51

7. Gaziantep merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten cidden hayran edici, face de paylaştım 14-11-2020 01:46:35

8. Uşak dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . Selam herkese sayfan vallaha güzel, teşekkürler , ahmet – 18

9. Erzincan dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . Selam herkese web siten valla çok hoşuma gitti, sağolun , – 188

10. Erzincan merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 19-12-2020 21:02:08

11. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 290

12. Batman merkezden ben banu. Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 20:46:28

13. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 189

14. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler , gaye – 456

15. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla güzel, şukuladım , Hasan – 456

16. Yozgat merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 22-01-2021 18:21:59

17. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 441

18. Tekirdağ dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 11

19. İzmir dan kimler var. PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? . Selam siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 349

20. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , – 387

21. Van merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-02-2021 08:32:34

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link