PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi?

Testlerin doğru olması gerektiğine dair apaçık cevabın yanı sıra. Ve o zaman bile, bir pandemi sırasında neden hiç kimsede COVID görülmüyor?

MSM şimdi yanlış pozitifler hakkındaki ‘gerçeği’ açığa çıkarıyorsa, belki de yanlış negatifler hakkında daha fazla endişelenmeliyiz?

Herhangi bir (belirsiz) semptomu olan her öğrenci veya personel, olumsuz bir sonuca kadar kendi kendini tecrit etmek ZORUNDADIR …

“PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi?” üzerine 13 yorum

1. Mersin merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 02-10-2020 11:19:16

2. Antalya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, saolun 03-10-2020 18:33:48

3. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 312

4. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 360

5. Bu konu : ” PCR’nin yanlış pozitif anlatısına inanıyorum / inanıyorum, ancak düzinelerce öğretmenin şu anda olumsuz test edildiği bir okulda çalışıyorum. 1500 öğrencisi ve 100 personeli olan bir okulda, Mart ayından bu yana tek bir pozitif test bile yok … kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi iyi, şukuladım , ali – 441

Yorum yapın