Kategoriler
Genel

Peçe arkasında Hollanda.

İlk olarak, sonuncusu hariç tüm bağlantılar Hollanda dilinde ve altyazısızdır. İngilizce başlık ve posta yapmanın nedeni, çoğunluk İngilizce konuşulan alt bu bazı görünürlük şansı vermektir, ben r / thenetherlands bu post değil nedeni ben bazı neden vermeden orada kalıcı bir yasak var olmasıdır zaman önce.

Bu yazı benim ülkem ve nüfusu için bezemek değil, ancak Hollandalılar da dahil olmak üzere birçok insan Hollanda hakkında çok şey bilmediğinden ve bildiklerinin çoğu temel eğitim ve medyalarından geldi ( kötü olarak, Amerika ve diğer ülkelerde olduğu kadar kötü değilse), bu yazının bazı alternatif bakış açıları ve bilgi kaynakları sağlamak için iyi bir fikir olabileceğini düşündüm ve her insan istediği gibi bunu yapabilir. Ancak, beğenmeyeceğiniz herhangi bir elçiyi anında düşürmek yerine mesajı dinlemeyi denemenizi öneririm.

Tüm Hollanda gazeteleri ve diğer birçok yazılı medya, AB ile yakın (finansal) bağları olan bir Belçika şirketine aittir. Bu şirket zaten tüm Belçika gazetelerine sahipti ve son zamanlarda Lüksemburg’daki tüm kağıtları satın aldı.

Tüm Hollanda kamu televizyonları bir (siyasi) taraf / parti, yani D66 tarafından kontrol edilir. Tüm dahili bağlantılar neredeyse ensesttir.

TÜM Hollandaca eğitimi, çocukları öğretmek ve eleştirel düşünmelerini engellemek için tasarlanmıştır (tercih edilen anlatı hakkında).

İşte Hollanda ve bu dünyaya alternatif bir bakış açısı sağlayan bazı YT kanalları. Aşağıdaki listeye ekleyebilmem için, yorumlarda biraz dikkat çekmeyi hak eden diğer Hollanda kanallarını bilen herkesi davet etmek istiyorum.

Cafe Weltsmerz.

Yukarı ağ.

Mavi Kaplan stüdyo.

Ongehoord Nederland.

De ommekeer.

Jensen.

Een oorlog sazlık verloren.

Şimdiye kadar sadece Hollandaca kısmı, Hollandaca bilmeyen kullanıcılar için bir bonus olarak İngilizce altyazılı bir kısa klip aldım Ab Osterhaus ve ekibi 2009’da Hollanda’daki ilk Meksika gribi vakası hakkında bir çağrı aldı. Şimdi onların bakış açılarını hayal edin …

“Peçe arkasında Hollanda.” için 41 yanıt

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 25-05-2020 20:49:11

İstanbul merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-06-2020 15:13:13

Karabük merkezden ben ziya. Slm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-07-2020 05:41:18

Amasya merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız valla hayran edici, saolun 02-07-2020 04:15:25

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım 02-07-2020 07:03:02

Şırnak merkezden ben Aylin. Selam siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 22-07-2020 23:31:00

Yalova merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, saolun 23-07-2020 02:13:19

Erzurum merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, sağolun 07-08-2020 19:22:14

Bursa merkezden ben Emine. Selam sayfa gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 21:21:15

Bursa merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 08:50:47

Afyon merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 15:02:32

Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-09-2020 12:14:04

Kırıkkale merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan cidden güzel, tebrikler 08-09-2020 21:32:21

Giresun merkezden ben gaye. Merhabalar siten harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-09-2020 01:07:31

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir