Pedo Trump bitti. Hepsi bu.

Pek çok bağlantı var ama yazı yazmayacağım, zira parıltıların öfkesini artıracağım.

Yakında Trump, kendisini incelemeden korumak için hükümet aygıtını kullanamayacak.

Epstein davası ve bağlantılarının tam olarak açıklanması için DoJ’a basmaya devam edeceğim.

Mısın?

“Pedo Trump bitti. Hepsi bu.” üzerine 22 yorum

1. Çanakkale dan kimler var. Pedo Trump bitti. Hepsi bu. . Selamlar paylaşımın cidden mükemmel, sağolun , Hasan – 12

2. Sinop merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, şukuladım 09-12-2020 09:39:36

3. Hakkari dan kimler var. Pedo Trump bitti. Hepsi bu. . Selamlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 380

4. Bu konu : ” Pedo Trump bitti. Hepsi bu. ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 85

5. Bu konu : ” Pedo Trump bitti. Hepsi bu. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, saolun , gaye – 425

6. Adana merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 30-12-2020 09:36:57

7. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bu konu : ” Pedo Trump bitti. Hepsi bu. ” çok güzel. Slm sayfa cidden hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 43

9. Kütahya dan kimler var. Pedo Trump bitti. Hepsi bu. . Selamlar sayfan valla dikkatimi çekti, sağolun , – 1

10. Hakkari merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2021 09:13:53

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link