Pedoempire.org – Gerçek bir site.

Burunlarımızın altındaki her yerde gerçekleşen bu çöp ve kötülük söz konusu olduğunda hiçbir taraf yoktur. Partizan saçmalıklarını kapıda bırakın çünkü herhangi bir siyasi ideoloji bir yetişkinin şeytana, bir kutuya veya çıplak bir çocuğa ibadet etmesini engellemez.

Bir açıklama istiyorsanız bunu siteden kopyaladım:

[The] web sitesi, Robert David Steele’in kişisel yönetimi altında ve Dünya Akıl Ağı’nın yasal şartı dahilinde, akredite edilmiş 501c3 adlı yeni bir #UNRIG projesinin bir parçasıdır.

“[The] web sitesi ve Pedofili & İmparatorluk: Şeytan, Sodomi ve Derin Devlet kitabı 11 Eylül 2020’de tamamlanacak ve yayınlanacaktır.

Amacımız Başkan Donald J. Trump tarafından harekete geçmek ve harekete geçmek. “

Pedoempire.org, “Pedofili ve İmparatorluk” dan alınan alıntı 1Aug20

Web sitesi burada r / komplo konusunda herkes içindir, lütfen bir kez ziyaret edin.

https://pedoempire.org/

“Pedoempire.org – Gerçek bir site.” üzerine 29 yorum

1. Erzurum merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 02-08-2020 06:24:19

2. Konya merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 02-08-2020 18:30:47

3. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hayran edici, face de paylaştım 20-08-2020 08:02:17

4. Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, tebrikler 28-08-2020 12:24:24

5. Yozgat merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım 04-09-2020 00:29:50

6. Zonguldak merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-10-2020 23:14:36

7. Edirne merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:31:05

8. Bu konu : ” Pedoempire.org – Gerçek bir site. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 215

9. Siirt dan kimler var. Pedoempire.org – Gerçek bir site. . Selam herkese sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 364

10. Bu konu : ” Pedoempire.org – Gerçek bir site. ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle iyi, face de paylaştım , gaye – 121

Yorum yapın